Šta je novo?

Ваше фотографије Београда

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=560030#p560030:10olsitr je napisao(la):
Somi303 » Sub Avg 18, 2018 12:32 am[/url]":10olsitr]Ко каже да се ја шалим? Жарим и палим фоткама, хтела ти то да признаш или не. :wink:
Што се тиче "кресања" дела фотке, боље да си скресала црно и небитно небо него део града :vops:
Ma kako god, meni je šaljivo jer nije tačno. Uostalom, nećemo o ukusima naročito o tvoje dve poslednje fotografije. Neprirodne boje, samo je falio neki kričavi detalj i roza cveće umesto rama.
Ono što je specijalno za Gagu je korektno ali nedovoljno za takav epitet.
Šta fali što sam ostavila nebo, meni se baš dopada ta mistična nebeska pomrčina.
I da, šta će ti duks u sred leta ako si to ti, a farmerke dva broja manje, veruj.
2518772342.gif
 
Kako prazan kada iz njega viri pregršt smeća?
 
Ksenija":y9lkagp6 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=560030#p560030:y9lkagp6 je napisao(la):
Somi303 » Sub Avg 18, 2018 12:32 am[/url]":y9lkagp6]Ко каже да се ја шалим? Жарим и палим фоткама, хтела ти то да признаш или не. :wink:
Што се тиче "кресања" дела фотке, боље да си скресала црно и небитно небо него део града :vops:
Ma kako god, meni je šaljivo jer nije tačno. Uostalom, nećemo o ukusima naročito o tvoje dve poslednje fotografije. Neprirodne boje, samo je falio neki kričavi detalj i roza cveće umesto rama.
Ono što je specijalno za Gagu je korektno ali nedovoljno za takav epitet.
Šta fali što sam ostavila nebo, meni se baš dopada ta mistična nebeska pomrčina.
I da, šta će ti duks u sred leta ako si to ti, a farmerke dva broja manje, veruj.
2518772342.gif

Фали нешто да се види на фотографији, небо не мањка. Што се тиче облачења, не примам модне савете, а дукс носим кад ми је хладно, а било је хландо :wink:
 
Ksenija":3s9x0p3s je napisao(la):
Kako prazan kada iz njega viri pregršt smeća?

Na mojoj raskrsnici isti svetlosni detalj je prazan.
Izraz "prazan" znači da nema ništa od otpadaka u njemu. :mrgreen:
 
@Somi303
Ti baš voliš da glorifikuješ, od tvojih farmerki do mojih godina. A stvarno bi mogao da ideš za makar dva broja manje.

@Vladivoje,
Prijavi Beokomu ili kome već, to je sada jako popularno.
 
Samo za Somi303, fotografija iz lične arhive i ništa nisam skresala. :mrgreen:

 
ACO, počinje na O kao Ostoja. :D

Teško tebi kada ovo pročita Giorgo Armani, proćićeš gore nego ja. :mrgreen:
 
Vladivoje, mogao si malo da se strpiš, ACA bi sigurno pogodio. :D
Za tvoj pogodak imaš od mene ono zbog čega s vremena na vreme odlazim u taj kraj.
f7c13fd4d350c0e89d4a95d68430dfad.gif
 
E luda si. :)

Pa ne znam, može da se radi i o Obedskoj bari, po kojoj plove plovke, guske i patke. :D
 
Pogodio si i zato ti rekoh, imaš domaća jaja od kokoši koje kljucaju po dvorištu dok petlovi kukuriču pre sata.
3681966919.gif
 
Dogovoreno, Ksenijice. :wink:

Trampićemo se, ja tebi (davno) obećanu knjigu, a ti meni - domaća jaj(c)a. :wink: :lool:
 
Stani malo, pošto ja nisam proizvođač jaja moraćeš svako da platiš ali tebi s popustom, isposlovaću. Slušajući Dragaša naučila sam se trgovini i kako profitirati :lol: . Knjiga je obećani poklon tako da ni mašnica nije potrebna.

Fotografiju nemam ali ću je imati.
 
Ništa ti ne brini, samo ponesi pletenu korpu za jaja i nes kafu "gold" a možeš i kilo vina marke "Zvonko Bogdan" :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=562565#p562565:169e6k41 je napisao(la):
Bulbulderac17 » Pon Avg 27, 2018 6:52 pm[/url]":169e6k41]A da nije...
Nije moglo kraće :lol:

U istom stilu:
Jeste.

Da li ću omašiti?
U jednom beogradskom lokalu spazih dah prošlog vremena.

Pogledajte prilog 1
 
Vrh