Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=560013#p560013:3p53rrzo je napisao(la):
Ksenija » 17 Aug 2018 10:06 pm[/url]":3p53rrzo]
Nemam sugestija, nemam primedbi a ni pitanja ali bih imala pohvala. Pošto naslov ne sadrži tu kategoriju iste će izostati. :gobb:
:D Igore, hitno menjaj naziv teme. Eto razloga što nema pohvala.
 
@GOJE :D
Ne brinem se dokle god je opcije lajka gde sam nesebična, i time zapravo na jedan način izražavam svoj pozitivni stav za komentare odnosno autore istih, a što je jedna vrsta pohvale.
Na kraju, bez kvalitetnih forumaša nema ni kvalitetnog foruma.
:gobb:
 
Ja i dalje imam problem sa logovanjem. Nov telefon, nov Chrome, nova lozinka... Često ne mogu da objavim odgovor nekoliko puta zaredom, jer nakon što pritisnem Pošalji izbaci me na stranicu sa login formom. Pokušao sam i onu opciju dole desno "Obriši sve kolačiće borda" ali bezuspešno.

Nisam siguran, ali mislim da je problem uglavnom kada prikačim neki fajl.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=568654#p568654:20okrt96 je napisao(la):
Zombieboy » Čet Sep 20, 2018 10:17 am[/url]":20okrt96]Ja i dalje imam problem sa logovanjem. Nov telefon, nov Chrome, nova lozinka... Često ne mogu da objavim odgovor nekoliko puta zaredom, jer nakon što pritisnem Pošalji izbaci me na stranicu sa login formom. Pokušao sam i onu opciju dole desno "Obriši sve kolačiće borda" ali bezuspešno.

Nisam siguran, ali mislim da je problem uglavnom kada prikačim neki fajl.
Probaj da odeš u podešavanja u okviru Chrome pretraživača (Settings --> Passwords). Proveri da li ti je ukjučeno "Save passwords", takođe i da li je štiklirano "Auto Sign-in".

Takođe proveriti u Chrome podešavanjima (Settings --> Site settings --> Cookies). Bilo bi poželjno da su kolačići "Cookies" ukjlučeni.

Ne koristim Apple iOS tako da ne znam kava je situacija sa podešavanjima ali bi trebalo da je slična postavka.
 
Тема " Сакура Парк" насеље има ли је гдје?.Блок 58 НБГ.
 
Hvala Sole

Situaciju oko saobraćajne nesreće na Slaviji možemo pratiti i komentarisati u temi "Zastoji i poremećaji na linijama" gde su prebačeni postovi iz tema koje si naveo viewtopic.php?f=18&t=2962&p=575688#p575688
 
Igore,

Jel moguće da se doda neka skripta koja bi olakšala i ubrzala dodavanje i imenovanje linkova?
U smislu, korisnik klikne na ''URL'' dugme, otvori se prozor koji traži prvo da se unese link, a onda se otvori novi prozor koji traži da se da ime linku (tj anchor tekstu).

Znam da može to i sad da se uradi preko koda unutar post editora, ali mislim da bi bilo brže i jednostavnije preko takve skripte. :)
 
Videcu sa kolegom sta je moguce uciniti po tom pitanju.
 
cao svima, samo sugestija (pretrazio sam temu vidim da je vec 2016. pisano) da se uvede https. Ima i besplatnih opcija (Let's encrypt, recimo) i nije neki veliki posao da se to uradi. Svaka chast za sajt inache!
 
jest da nema direktne veze sa forumom ali ima veze sa clanom ovog foruma tj. samnom :oops:

Da li neko zna sta predstavljaju ovi simboli na prilozenim slicicama

izuzetno mi je jako , jako vazno , i nije za ssalu
naravno aKo je odgovor sskakljive prirode rmoze i na PP
:sesir:
 
ULJŽ se bavi pitanjem razvoja železničke i tramvajske infrastrukture tako da je tema u jednom od odgovarajućih podforuma.
 
Tramvaji su deo gradskog saobraćaja, pa mislim da im je mesto u podforumu o gradskom saobraćaju.
 
Jeste, ali hteo sam reći da su tramvaji gradski a ne železnički saobraćaj.
 
Vrh