Šta je novo?

Hotel Mona [ 18.000m2 ]

Konačno sam stigao da skockam jednu malu animaciju. Kad bih imao vremena, a pre svega poznavanja materije, ovo bi bilo mnogo lepše, mada je i ovako prilično zanimljivo (a tek će biti na kraju):
 
#bravo Goje. Mala sugestija: ne bi bilo lose da se na svaki frejm ubaci i datum kada je slikano.
 
Zasto ima 10 spratova kad se na renderu vidi 7!!!???
 
Hotel će imati 13 spratova ;)
 
Taj kraj je užasno zapušten, valjda će se sa ovim hotelom malo upristojiti.

Inače neverovatno da niko nije zastaklio terasu na ovim zgradama :mrgreen:
 
Ovde je sasvim OK graditi objekte do 15 spratova.

Beogradu fale kapaciteti hotela srednje klase.
 
znam da cepidlacim, ali bih bio jako srecan kada bi ljudi znali razlisku izmedju drzavne i narodne zastave. orlovi na svakom koraku..
 
Sve je meni ovo ok ali da li su vlasnici sigurni da će ovde imati dobar promet :shock: 8)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=582658#p582658:1g6wvj2q je napisao(la):
Misterija74 » Uto Nov 20, 2018 12:16 am[/url]":1g6wvj2q]Sve je meni ovo ok ali da li su vlasnici sigurni da će ovde imati dobar promet :shock: 8)

Hmm, i ja sam se isto pitao.

Ali, posle razmisljam, uzimajuci u obzir je predsednik licno otvorio gradiliste, a uzimajuci u obzir lokaciju na kojoj se gradi, siguran sam da vlasnik ima neku inside informaciju o planu razvijanja ovog dela grada i da ne bi uzalud ulazio u ovolike investicije, a da mu se na dugorocnom planu ne isplati.

Preko puta ovog hotela se u Cara Urosa vec gradi neka stambena cetvorospratnica, u Dubrovackoj se gradi neka zgrada takodje, K district u Dunavskoj gradi valjda neki od Folicevih prijatelja, a voz koji ide Dunavskom se ukinuo zbog BNV i pitanje je vremena kad ce na tom prostoru krenuti nesto da se gradi, planirana je okretnica takodje u Dunavskoj i njeno prosirenje kada se zavrsi Trg Republike i bude morao da se iseli gradski prevoz sa Studentskog trga, planiran je navodno muzej Nikole Tesle u tom kraju isto...pa kapiram da im je neko rekao da ce se taj kraj razvijati, pa su se brze bolje dosetili kako da investiraju.

Nemam nikakve potvrde, ali gore su samo neki od mogucih razloga ulazenja u ovakvu avanturu, pa ono, videcemo narednih godina sta ce biti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=582591#p582591:8r8q22ph je napisao(la):
arapski investitor » 19 Нов 2018 08:50 pm[/url]":8r8q22ph]znam da cepidlacim, ali bih bio jako srecan kada bi ljudi znali razlisku izmedju drzavne i narodne zastave. orlovi na svakom koraku..

To sa "narodnom" zastavom je uvedeno zbog političke korektnosti prema manjinama jer je beli orao kao "srpski" simbol a "narodna" zastava je zastava svih građana Srbije. U praksi imamo pojave da su se i uspešni sportisti koji pripadaju manjinskim zajednicama uvek ogrtali zastavom sa orlom.... kao i matematičari sa međunarodnih takmičewa itd .... zastava sa grbom se neočekivano primila u narodu i tu nema ništa loše. Čak se i ovaj novi "papagaj" orao raširio i istrebio onu "kokošku" daleko brže nego što su svi pretpostavljali....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=583104#p583104:1trx4n13 je napisao(la):
direktor » Sre Nov 21, 2018 8:08 pm[/url]":1trx4n13]Povrsna analiza ...

Mozda. Ali ocigledno nisam upucen u motiv investitora da tu gradi, pa ako nesto vise znas, podeli sa nama sta je u pitanju. Bas me zanima.
 
Investitor je odavno imao predratnu fabriku izmjestio je i u podjeli firme medju naslednicima ova lokacija pripala je hotelskom djeju.Muzej NT je naknadno upao u pricu ...
Nije ad hok spekulativna investicija ...To sto av dozi nat temelje sam se ponudio pozvao ajd ga odbi ...
 
Имао сам прилике да радим на пројекту једног нашег великог хотела који је био део познатог светског ланца и тада сам се упознао са проблематиком експлоатације тих објеката - Хотелијерство у Србији се ослања пре свега на проституцију, оргијање и конзумирање првокласне гудре, па тек онда на конгресни туризам. Будите сигурни и да пословни људи потпадају под горепоменуту прву категорију у бар, одокативно 30% случајева. А Дорћол је савршен за такав бизМис.
 
Vrh