Šta je novo?

Most Obrenovac-Surcin

Pa valjda ce na proljece presvuci jos jedan sloj :kafa:
 
Nece biti jos jednog sloja a most ce se raditi jos mesec dana zbog pesackih staza a ispod mosta jos 4 meseca,do marta.To kazu radnici na mostu,ne slusajte sto pricaju politicari da je gotov most.

Imate i malu beobuild reportazu na glavnoj strani beobuilda :)
 
Na fotografijama sam video useke u asfaltu na svakih 5 metara... A i asfalt deluje tanko... Pitanje je koliko meseci ce to trajati...
 
vucko":2n4rvfou je napisao(la):
Nece biti jos jednog sloja a most ce se raditi jos mesec dana zbog pesackih staza a ispod mosta jos 4 meseca,do marta.To kazu radnici na mostu,ne slusajte sto pricaju politicari da je gotov most.

Imate i malu beobuild reportazu na glavnoj strani beobuilda :)
Mora da montiraju cevi za kisnu kanalizaciju i uredjaje za preciscavanje. Imace izvodjac tu jos podosta zezanja.
 
To su ploce ranije napravljene duzine tih 5 metara,njima je poplocan most i meni je cudno sto nije asfaltirano preko njih.Nazalost nece biti asfalta.

A te ploce mi daju utisak slican behatonu u odnosu na normalno poplocavanje.Takodje su ekstremno klizave,pocelo je da se ledi dok smo bili na mostu i nije bilo prijatno.

Evo i mapice koja je deljena na mostu

obrenovac4.jpg
 
Na osnovu ove slike rekao bih da Sremska gazela izbija na petlju izmedju Dobanovaca i Ugrinovaca.
 
Nisam mislio na novu petlju vec na postojeci nadvoznjak koji spaja Dobanovce i Ugrinovca a pri tom ima i izlaz na auto put.
 
Njile,bolje da ostavimo ovde,ipak je ovo podforum za tu infrastrukturu i oko nje uvek ima da se diskutuje.Tako ce verovatno i most preko Ade kada se zavrsi da se prebaci ovde.

Sto se tice tih puteva,na dugom stapu su.Ali pesacki silazi se zavrsavaju za novu godinu,pa recimo tada da racunamo da je stvarno gotov.

A bilo bi fino i da forumasi daju svoje utiske ako ih put nanese na ovaj most :)
 
Feanor":3lbcrjcg je napisao(la):
Krs kvalitet kolovoza...

данас сам прошао преко њега, и могу да се сложим са овом констатацијом. коловоз је ужасан. и која је функција кружног тока са сурчинске стране?
 
JohnnyLee":3jnksa4v je napisao(la):
Feanor":3jnksa4v je napisao(la):
Krs kvalitet kolovoza...

данас сам прошао преко њега, и могу да се сложим са овом констатацијом. коловоз је ужасан. и која је функција кружног тока са сурчинске стране?


Ova postojeća saobraćajnica prema Boljevcima je privremena. Trebalo bi da se na kružni tok "prikači" tzv. Sremska gazela, tj. put od kružnog toka, uz Živaču, Bojčin i Bečmen do Dobanovaca, tj. nadvožnjaka Dobanovci-Ugrinovci. Završena je deonica Petrovčićki put- Progarski put.

Ali slažem se da je kvalitet asfalta morao da bude mnogo bolji. Uz sve to mi je i sam most estetski vrlo ružan.
 
Sta se desava sa savskom gazelom . Da li je neko prolazio skoro tamo . Koliki je intezitet saobracaja . Da li su pristupni putevi gotovi
 
Intezitet saobraćaja je 3 vozila na sat.p
Postoje putevi, ali put boljevci jakovo je sigurno jedan od najgorih puteva tr3nutno u srbiji...

Ja sam isao ovim putem kao biciklista i stvarno ne vidim kako nekoga put može da navede na ovaj most...


Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Kad planiraju nastavak izgradnje onog kraka od mosta do Progara, to je stari plan za "sremsku gazela" ili je to sad u drugom planu zbog izgradnje autoputa i petlje...?
 
Мислим да ће овај мост добити на значају када заврше К11 Обреновац-Љиг све док не заврше деонису Обреновац-Сурчин.
Прешао сам преко њега неколико пута, некако има посебан угођај, као да сам се вратио 50 година уназад (што је отприлике у складу са колима на плећковој слици :D :kk: , шала наравно). Али под овим не мислим ништа негативно, већ као оно кад имате онај напад носталгије.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=573462#p573462:3hhxf6dw je napisao(la):
paradox polje » 10 Окт 2018 07:24 am[/url]":3hhxf6dw]Мислим да ће овај мост добити на значају када заврше К11 Обреновац-Љиг све док не заврше деонису Обреновац-Сурчин.
Прешао сам преко њега неколико пута, некако има посебан угођај, као да сам се вратио 50 година уназад (што је отприлике у складу са колима на плећковој слици :D :kk: , шала наравно). Али под овим не мислим ништа негативно, већ као оно кад имате онај напад носталгије.

Meni je most odavno već veoma značajan, budući da kao CG zet i kao neko poreklom iz zapadne Srbije/istočne RS relativno često idem na tu stranu. Veza N.Bgd-Boljevci-Zvečka-Ub-Slovac-( Divčibare- Požega / Valjevo-B.Bašta-GP Kotroman ) ni jednom nije omanula. Osim deonica N.Bgd-Surčin i Slovac-Valjevo skoro da nema žive duše. Kakva Ibarska, kakvi bakrači :) :) :)
 
Danas sam igrom slučaja prešao preko mosta. Most u ok stanju, pristupni put sa sremske strane zakrpljen, 3 auta na sat.
 
Vrh