Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Neverovatno je kako se ceka da se udje u jesen i kratke dane aa uglavnom losijim vremenom, da bi se kretalo sa poslom koji podrazumeva devijaciju na opterecenom putu.


Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
Vidi se petlja Pozega i ostatak .Preuzeo sam od Edisa ssc forum .Materijal za izradu prostornog plana koji je dat na javni uvid .Ako sam dobro pohvatao , mozda neko ko je bolje upucen da objasni.
 
Ја сам у Славонији на аутопуту улетео у такву маглу, да је сувозач отварао и затварао врата да ударимо у банкину, да бар знамо у којој смо траци.
 
@Darko78
Vidjao sam slicno, ali mislim da na mapi nisu ucrtane sve petlje.

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
Laki izgleda da je to sve .
Ima petlja Pozega , Ivanjica i Sjenica Novi Pazar i sigurno na samoj granici .Ako ne bude kao u Crnoj Gori da zaborave celu petlju.
I petlja Pozega je po boji izgleda u deonici Preljina-Požega
 
Juce sam u Stepojevcu zaglavio u guzvi i okrenuo ka Drazevcu i Milosdjinu. Posto se put ukljucuje na Obrenovacki drum, pimetio sam da bas taj put sece buduci AP i da je tu zapravo prekid. Ne znam za koliko to mogu da zavrase, ali cini mi se da moraju tih 20ak m ispocetka da grade.
Drugo, nejasno mi je privremeno ukljucenje sa Obrenovackog druma na AP. Radi se na tom delu intenzivno-ali bez jasne signalizacije, moguce da ce se mnogi zbuniti. Bar u prolazu, nije mi izgledalo jasno...
I trece, guzva na Obrenovackom drumu od BG ka Obrenovcu je bila jeziva. Doduse, mozda zato sto je petak. Uspeo sam da snimim par fotki mesta gde lokalni put sece AP.
b8ad15e3676bad8d00e36131bc315c81.jpg
c3fcc65010c3728cdb8b8ec3a7dff73d.jpg
3de6f5c23928113440de273e8c0a5ff2.jpg


Sent from my LG-H818 using Tapatalk
 
Darko78":24cg3xva je napisao(la):
Laki izgleda da je to sve .
Ima petlja Pozega , Ivanjica i Sjenica Novi Pazar i sigurno na samoj granici .Ako ne bude kao u Crnoj Gori da zaborave celu petlju.
I petlja Pozega je po boji izgleda u deonici Preljina-Požega
Moguce je da su nesto menjali, ali po ovom snimku Arilje i Ivanjica nemaju petlje sto na nekim od ranijih planova koje sam gledao, nije bio slucaj. Takodje, iako retko nastanjena, da na trasi od Prilika pa do Sjenice nema ni jednog ukljucenja je previse duga deinica da je apsurdno.
No, kao sto rekoh, kod nas je sve moguce, pa i napumpavati cene do nebesa, a smanjivati obim poslova.
E posle cemo po podgoickom primeru naknadno dogradjivati petlje...

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=574058#p574058:gt4b1sis je napisao(la):
Немања » 12 Окт 2018 11:10 am[/url]":gt4b1sis]Ја сам у Славонији на аутопуту улетео у такву маглу, да је сувозач отварао и затварао врата да ударимо у банкину, да бар знамо у којој смо траци.
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=574058#p574058:gt4b1sis je napisao(la):
Немања » 12 Окт 2018 11:10 am[/url]":gt4b1sis]Ја сам у Славонији на аутопуту улетео у такву маглу, да је сувозач отварао и затварао врата да ударимо у банкину, да бар знамо у којој смо траци.
@Немања, нисте ударали вратима у банкину него у металну заштитну ограду. Банкина је земљани део поред пута, тј. то је простор од краја/ивице асфалта до почетка траве. Иначе кад су аутопутеви у питању, у већини случајева банкине и не постоје, одмах иде зелени појас од ивице асфалта.
На ове две фотографије, "украо" :wink: сам их од наших чланова @МишеВ и @Плећка, се лепо види шта је банкина, а и означио сам их на фотографијама.

Pogledajte prilog 1
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=548831#p548831:qopd3ij2 je napisao(la):
plećko » 02 Jul 2018, 14:53[/url]":qopd3ij2]
Šta je sa novim putem za Mislodjin rade li tu vezu ,to bi trebala biti i privremena veza sa autoputem?
[/quote]
[/quote]
 
plećko":16edrs7k je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=548831#p548831 je napisao(la):
plećko » 02 Jul 2018, 14:53[/url]":16edrs7k]
Šta je sa novim putem za Mislodjin rade li tu vezu ,to bi trebala biti i privremena veza sa autoputem?

[/quote][/quote]Mislim da rade, ali nisam siguran. Znas kako, prvi put sam prosao ovuda, jos u onoj guzvi, nisam mogao pazljivo da gledam. U svakom slucaju, osim onog prekida, cini mi se da se svuda ostalo radi

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
 
Ivchonny ovo sam ja tebi poslao skicu kako će da izgleda buduće odvajanje za Mislođin (žute linije) a ono gde si se ti uključio na obrenovački se ukida... Samo nisam napisao ništa pa je ispalo da ja tebe pitam, izvinjavam se
 
plećko":2l6d4uzl je napisao(la):
Ivchonny ovo sam ja tebi poslao skicu kako će da izgleda buduće odvajanje za Mislođin (žute linije) a ono gde si se ti uključio na obrenovački se ukida... Samo nisam napisao ništa pa je ispalo da ja tebe pitam, izvinjavam se
Bilo mi čudno, iskreno, da me baš ti pitaš :-D

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
 
Ovde su najviše aktivni...

Počeli su da sklanjaju one betonske dalekovode koji se nalaze na trasi blizu mosta...
 
Plećko hvala za slike! Ne znam hoće li se ovo videti kad budemo išli do Obrenovca AP... Nedostsjace mi petlja u Ljigu,pa da nešto drugo pomno razgledamo dok prolazimo hihihihihihi.
Nekako vise pratimo ( barem ja) ovo do Obrenovca, ali kako se tebi/ i ostalim poznavaocima radova čine radovi do Surcina hoće li biti gotovo dogodine ili uz manje pomeranje ? Na satelitu se vidi da se radi,vidi se trasa celom dužinom,ali može li biti gotovo za godinu? To beše rok čini mi se?
 
Да Миро,рок би требао бити новембар 2019 ,али су га већ померили на 1. јануар 2020 . Уствари ни то није лоше,само да буде. Колико чујем, мост солидно напредује,али зато се већ сада заостаје са овим петљама . Обреновачка и Сурчинска, то баш споро иде. Што се тиче дела пута кроз равницу ,не верујем да ће ту бити проблема....
 
Buhahaa...
Mora se odati priznanje Kuriru.
Stvarno umeju da prave budalama svoje citaoce

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
@Niko,malo je sramota da most bude gotov u roku a na zemlji da se kasni.... Ali ne bi me čudilo ništa... Evo sad gledam,minist.Mihajlovic opet se sastaje sa kinezima da se vidi dinamika radova na investicijama koje oni izvode. Možda bude nekih vesti za deo do Pz.
 
Meni deluje da skoro pustanje najvise zavisi od Ljiga (nadvoznjaka i tunela), ima li novih vesti odnosno sta se ocekuje. Da li moze neko da napravi presek dokle se stiglo? Do kraja godine ima 2.5 meseci? I da li iko ima informaicju sta se desava sa starom deonicom Lajkovac - UB, zadnja slika koji je neko postavio deluje kao da ce ta deonica biti gotova do kraja godine, 2019. Hvala.
 
Vrh