Šta je novo?

Avijacija - razno

To to, prvo navredjaj sagovornike...
Igor uvek reaguje ako je došlo do vredjanja :kk:
sobzirom da nije bilo ni jedne uvredljive reči , nije ni reagovao
ali
bi trebao da reaguje i ako dodje do lažnog optuživanja za to :!:

Inace volim da čitam postove Bender Rodrigueza
na žalost ne dozvoljava ikakvo dr. mišljenje, te često i sa dr. čl. upada u ovakve strastvenije situacije
mišljenje i onog orača sa njive, mora da se više ili manje uvaži u zavisnosti od argumentacije
na žalost argumetacija na BBu vremenom sve manje je dominatna.... :(

no ako nema dr. primedbi vrati mo se temi :sesir:
 
Bender nažalost ima svoju ružnu stranu koja izbija i kad treba i kad ne treba, mada se to uglavnom dešava tek pošto ga neko isprovocira ili isproziva. Što se i desilo u ovom slučaju. Kad si ti napisao post u kome ispada da su gluposti i dečije priče sve što smo ja i još neki članovi napisali. Da bi potom na njih odgovorio banalizovanim poređenjima, neosnovanim zaključcima i komentarima o nečemu o čemu nisi dovoljno informisan. Namerno kažem informisan, jer nema tu neke bog zna kakve nauke, ali je očekivano da čovek ima bar neka saznanja o svemu tome pre nego što krene da zaključuje bilo šta.

Inače dolazimo u onu situaciju da neko pita sagovornike da objasne kako to da tolike zemlje širom sveta greše što održavaju minimum minimuma RVa i kako to da od toliko stručnih ljudi u MO i dalje se niko nije setio da izbaci RV i zameni ga sa 20 S-300 (ili Bukova, pošto za to postoje šanse da nabavimo i da nam daju) i olakša sebi i još hiljadama ljudi posao a državi budžet... Umesto da se, kao do sad, bakće s avionima, pilotima, trenažerima, delovima, i hiljadu drugih stvari.
Ja i kad uđem u neku raspravu, bar ulazim tačno znajući dokle znam a odakle ne znam. A ovde je bilo nastupa ljudi koji misle da su samo oni stručni da komentarišu to i da su oni jedini u pravu a svi ostali, uključujući oni kojima su to profesije, u krivu...
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=hIeqKv2bptc[/youtube]
 
^ Američki školski avion North America T-6 Texan iz ere II svetkog rata, ofarban da izgleda kao nemački lovac iz Bitke za Britaniju.
Čak ima nacrtan amlem JG54 "Grunherz".
Pilot je uspeo da se spusti na auto put i napusti avion na vreme.

Texani su često "glumili" nerpijateljske avione na filmu, neki su čak prepravljani da li če na japanske Zero-e i neke bombardere.
 
tumblr_n1ny76ycjq1rl5jyco1_1280.jpg
 
Vrh