Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

DukaPG":1eboc2d8 je napisao(la):
Otkad je svijeta i vijeka dionica poput ove Lajkovac-Ub nije rađena! Ako odgovorni, a nije ih malo, ne završe u zatvoru onda je Srbija stvarno zemlja čuda. Izvinite, ali zbilja ne raspolažem dovoljno bogatim fondom riječi kojima bih iskazao i ogorčenje i zgađenost nad onim šta vi sami sebi radite.
Čovječe, pa vi ste možda gori i od nas. A to, vjerujte, nije lako.
Veruj, najogri smo.
To je vec tradicija.


Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=7gOkNc68heI[/youtube]
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580551#p580551:19kllb7s je napisao(la):
laki72 » 10 Nov 2018 10:45 pm[/url]":19kllb7s]
DukaPG":19kllb7s je napisao(la):
Otkad je svijeta i vijeka dionica poput ove Lajkovac-Ub nije rađena! Ako odgovorni, a nije ih malo, ne završe u zatvoru onda je Srbija stvarno zemlja čuda. Izvinite, ali zbilja ne raspolažem dovoljno bogatim fondom riječi kojima bih iskazao i ogorčenje i zgađenost nad onim šta vi sami sebi radite.
Čovječe, pa vi ste možda gori i od nas. A to, vjerujte, nije lako.
Veruj, najogri smo.
To je vec tradicija.


Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Не препознајем се у констатацији! :?
Онај ко јесте, нека не генерализује, и нека решава свој проблем како зна и уме, без колективизације кривице, замолио бих ако је могуће! :grand:
 
Ne proverava se na terenu da li rade 24h dnevno, vec u fakturama, a fakture ne lazu. Pre dve nedelje su radili i 25h sigurno :-D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580706#p580706:2rax9hg9 je napisao(la):
Tom88 » Ned Nov 11, 2018 7:16 pm[/url]":2rax9hg9]Ne proverava se na terenu da li rade 24h dnevno, vec u fakturama, a fakture ne lazu. Pre dve nedelje su radili i 25h sigurno :-D
Prvo pitanje,imaš li neke podatke,saznanja,deluje mi da imas pristup tim fakturama? Onda javljaj situaciju jer mi ne možemo da vidimo fakture....
ne bi bio problem da je jul,lepo vreme,ali sad je borba za svaki lep dan i zato su ove kritike od svih jer mozda se može stići da se završi,a verov odugovlace jer će im dobro doći za tunel.
 
Najbolje je da ko može i sam pogleda na satelitu ali ima napretka oko tunela,vidi se neki sloj asfalta. Isto na glinenom delu,možda je neka senka ali bih rekla da su još nasuli tog tampona,a ne znam kao što rekoh na dalje ( prva slika) šta je ono i bojim se da će i ono sve da se kopa i radi tek,ali ne razumem se pa pomozite
 
Da Miro asfaltiraju iz pravca Dici prema tunelu napokon i ispred njega prema Ljigu .Tako da su baš aktivni oko tunela sa obe strane nadam se i u njemu.(a tu smo nemocni bez Krcana)
Ja sam uvek optimista tako i dalje mislim da je moguce sve stici .
I ima radova od nadvoznjaka preko pruge prema Obrenovcu zavrsavaju one nedostatke koje je Plecko spominjao.
Bice ovde borbe još ,samo da ovi iz N1 nastave da pomažu .
 
A ona prva slika moja? jŠta e ono celom deonicom? Nesto jeste na asfaltu?
 
Sve manje se nazire crna boja (zemlja) što je dobro samo ako ne počnu negde drugo da vade trup puta.
 
Veliki Vracar":htfo4vks je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580551#p580551 je napisao(la):
laki72 » 10 Nov 2018 10:45 pm[/url]":htfo4vks]
DukaPG":htfo4vks je napisao(la):
Otkad je svijeta i vijeka dionica poput ove Lajkovac-Ub nije rađena! Ako odgovorni, a nije ih malo, ne završe u zatvoru onda je Srbija stvarno zemlja čuda. Izvinite, ali zbilja ne raspolažem dovoljno bogatim fondom riječi kojima bih iskazao i ogorčenje i zgađenost nad onim šta vi sami sebi radite.
Čovječe, pa vi ste možda gori i od nas. A to, vjerujte, nije lako.
Veruj, najogri smo.
To je vec tradicija.


Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Не препознајем се у констатацији! :?
Онај ко јесте, нека не генерализује, и нека решава свој проблем како зна и уме, без колективизације кривице, замолио бих ако је могуће! :grand:

Koje krivice, leba ti nezrelog? ;)

Hajde, ti meni lutko kazi ko jos u regionu renovira tek izgradjenu, ne koriscenu deonicu autoputa, pa onda konstatuj.

Do tada, mani nas navijackog stava..
Svi bi mi voleli da smo bolji nego sto jesmo, al prvikorak ka tome je sagledati kakvi smo i raditi na sebi.

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580704#p580704:mbavckip je napisao(la):
slaninar » 11 Nov 2018 06:17 pm[/url]":mbavckip]@Veliki vračar,
ako nije tajna,koje si godište?

Џабе питаш, ја сам хетеро... :sesir:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580735#p580735:3t6uoecd je napisao(la):
Darko78 » Ned Nov 11, 2018 10:28 pm[/url]":3t6uoecd]Sve manje se nazire crna boja (zemlja) što je dobro samo ako ne počnu negde drugo da vade trup puta.
Aha,hoćeš da kažeš da je ono odrađeno tj u procesu završetka? Pa super je to. Po nekoj prognozi,celu sl sedmicu javljaju lepo vreme i očigledno može dosta da se odradi. A i nakon nekih padavina,kad osuši mogu da asfaltiraju.
Meni je lično najgori sam nerad. I prošle godine me to nerviralo,jer ako ne mogu da završe neki deo oni uspore celu deonicu,i ok shvatam neke finansijske razloge za to,pričali ste,ali me kao osobu to nervira. A kad vidim neki pomak,opet znas da se radi pa se nadas da su se uozbiljili...
Moram samo reci @ veliki vračar da si me nasmejao Hahahahaha. Ne uplicem se u vašu konverziju nego duhovit odgovor skroz( da si heteroseksualac). Malo i da se nasmejemo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=580736#p580736:39b2p90h je napisao(la):
laki72 » 11 Nov 2018 10:35 pm[/url]":39b2p90h]

Koje krivice, leba ti nezrelog? ;)


Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Зрели, да ти поновим, ако си се препознао ради на себи...
 
Da Miro vidi se na ovom najnovijem snimku da je ovaj deo gde novinar stoji vec izvadjen trup puta i nasut novi odredjene visine i to dalje ide brzo a takav je veci deo deonice od tih 2 km.Kad se uporede sat.snimci i indajder tako izgleda.
 
A verov im i za to kopanje treba suvo vreme,dobro temperatura nije bitna kao kod asfaltiranja,ali neće padavine valjati? Ja sam to sto ti kažeš i tražila na snimku,da nema još nekih kopanja novih,mada mozda za to treba još neki projekat,znaš kakva je Srbija -2 hiljade papira, sve nešto transparentno,a posle samo isplivaju štetni ugovori,tuđe krađe...
 
@Veliki vračar,
Hahaha :lol: baš si me nasmejao.
Pitanje nije bilo da bih otkrio tvoju seksualnu pripadnost već nešto drugo.
Ali ostanimo na tome, Laki72 (inače moja generacija) ti je dao već suštinski odgovor.
 
Морам да вам појасним, изгледа.
Ја не сматрам да сам најгори. Моји најближи нису најгори, моји пријатељи нису најгори, огромна већина људи које познајем нису најгори...(мени се моје окружење веома допада, не бих га мењао ни са чим на свету :) )
Ако ти и Лаки мислите да сте најгори, да су најгори ваши истомишљеници и људи око вас, ја ту не могу да вас спречим, али могу да посаветујем да грешите и то сам и учинио. А ви како хоћете... :grand:
Свака кривица има адресу и треба је навести, а не генерализовати на читав народ. Тако се само ствара дефетизам, апатија, на крају и депресија и сви услови за самодеструкцију колектива... што нам се увелико и дешава.
Именујте кривце, похвалите заслужне за било шта, али поштедите народ, већ је на издисају.... :(
 
Kolektiv je samodestruktivan od 1989.godine. Samodestrukcija se nastavlja i trajaće.
Ako misliš suprotno izađeš na ulicu i posmatraš.
 
@Veliki vračar,
"Tako se stvara defetizam i apatija..."
Alo bre čoveče u kojoj bajci ti živiš? To što si ti naveo nam se događa u zadnjih 30g. i već smo duboko,duboko zabrazdili.Znaš dobro da ne generalizujem čitav narod, nego one koji su doveli do toga i koji su odgovorni za sve ovo što nam se događa.Plasim se da kada bi ih imenovao, da ti se to baš ne bi svidelo. Okanimo se politike.
 
Све сам ти лепо написао. Паметном доста. И немој да инсинуираш и бавиш се политиком. То је на форуму иначе правилима и забрањено.
 
Haha sad ja uplicem politiku, a samo sam hteo da znam koje si godište, zar je to tako strašno što sam pitao? Ne, nego si se ti našao uvredjen i u stilu humoriste mi poručio da sam homoseksualac ili sl. E vidiš, to je razlika između nas. Ja neću nasesti na taj primitivizam,pošto mi je svakodnevno muka više od toga i ne vredjam se bilo šta da mi iko kaže.
 
Vrh