Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586028#p586028:gtu7rf2q je napisao(la):
MiraC » Uto Dec 04, 2018 1:37 pm[/url]":gtu7rf2q]Pa vidim ja,čak i oblak na istom mestu,pa mi bilo cudno. Možda bude malo detaljnije na sl slici za par dana. Mene samo zanima da li su raskopali druge delove na glinenoj. E,ali oblak tačno počinje kako kreće glinene i žuti delovi,i završava se posle petlje Lajkovac. Kao da su mu platili da tu stoji majku mu njegovu....

@Niko ti si nas dopisnik sa lica mesta!
Aha,
kao Christiane Amanpour sa svih ratista ,ahahahahahhahahahah :D :D :D :D :D :D
reporteri bez granica..... :gobb:
 
U odnosu na 13.11 vidi se napredak mada je slika tmurna.

Jedno pitanje,to skretanje za selo Brancic,tu je sad semafor iz pravca Bg,pa sq leve strane? Pored kafane Dva brata?
Ocekivala sam da vidim tu neki rad ali nema ništa ,ni na satelitu ni ovako.
Prema tunelu, pisala sam to,rade radnici ali izmedju traka, oko nekih velikih betonskih sahti.
 
Ovde previše ne žure... Malo mi je nebezbedno to skretanje za Brančić sa Ibarske, a posebno sad kad se zalete niz nadvožnjak... Kad sam prolazio pre 2 sedmice delovalo mi da je ta kafana izgorela?
Inače, ako.će se sad puštati do petlje Ljig, onda je bitno da se pusti nadvožnjak kako se saobraćaj sa autoputa I saobraćaj sa Ibarske ne bi međusobno ukrštali gde sada to rade već na novom kružnom toku.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586050#p586050:34wnl9kn je napisao(la):
MiraC » Uto Dec 04, 2018 2:14 pm[/url]":34wnl9kn]U odnosu na 13.11 vidi se napredak mada je slika tmurna.

Jedno pitanje,to skretanje za selo Brancic,tu je sad semafor iz pravca Bg,pa sq leve strane? Pored kafane Dva brata?
Ocekivala sam da vidim tu neki rad ali nema ništa ,ni na satelitu ni ovako.
Prema tunelu, pisala sam to,rade radnici ali izmedju traka, oko nekih velikih betonskih sahti.

Nije to skretanje problematicno. Radi se jos jedno skretanje na samom nadvoznjaku. Ono valjda nije zavrseno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586057#p586057:2twhc5ki je napisao(la):
JoeBG » Uto Dec 04, 2018 1:33 pm[/url]":2twhc5ki]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586050#p586050:2twhc5ki je napisao(la):
MiraC » Uto Dec 04, 2018 2:14 pm[/url]":2twhc5ki]U odnosu na 13.11 vidi se napredak mada je slika tmurna.

Jedno pitanje,to skretanje za selo Brancic,tu je sad semafor iz pravca Bg,pa sq leve strane? Pored kafane Dva brata?
Ocekivala sam da vidim tu neki rad ali nema ništa ,ni na satelitu ni ovako.
Prema tunelu, pisala sam to,rade radnici ali izmedju traka, oko nekih velikih betonskih sahti.

Nije to skretanje problematicno. Radi se jos jedno skretanje na samom nadvoznjaku. Ono valjda nije zavrseno.
Ne nema ništa,a i na satelitu se vidi,moralo bi da se vidi. I ja sam mislila da je o drugom skretanju reč ali nije previše daleko ono skretanje kod kafane od samog nadvoznjaka ,pa sam mislila da to tu treba da regulisu tj da koriguju skretanje i približe ga nadvoznjaku... ali možda je reč o nekom drugom ,po meni to je još gore jer treba nasipanja sa druge strane da bi se dostigao nivo puta gde se spušta nadvoznjak ,ali verovatno grešim ,ni ne vidi se lepo kad se prodje. U glavnom nema tu radova a prolazili smo 27.og
 
Nije to skretanje problematicno. Radi se jos jedno skretanje na samom nadvoznjaku. Ono valjda nije zavrseno.
[/quote]
Upravo tako. To skretanje sa nadvoznjaka je problem i zbog toga nadvoznjak jos nije pusten,tako mi bar rekose neki drugari iz Ljiga....
 
A gde je to skretanje tacno? Sa iste strane (u odnosu na autoput) kao i ovo kod "Dva brata" ili sa druge strane? Kuda tacno prolazi taj pristupni put?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586025#p586025:85chhlaz je napisao(la):
JoeBG » 04 Dec 2018, 12:28[/url]":85chhlaz]Pogledah satelit i onaj spoj sa putem za Beograd kod Obrenovca se nije nista promenio. A neko rece ovde da asfaltiraju punom parom...
šta se nije promenilo "JoeBG"...? nemoj puno gledati u taj satelit, nego gledaj moje današnje slike sa terena...





 
A u koliko su podigli nivo puta ovde moraju i zastitne ograde da stave.
.Bravo Plecko i samo jedno pitanje prave li negde grede za nadvoznjak vidi se na prvoj slici da " glave" stubova zavrsavaju na petlji.
 
Bravo Plecko. Je** satelit :)
Znaci, autoput moze da se pusti sutra?
Sve je gotovo...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=586098#p586098:146qhunr je napisao(la):
Darko78 » 04 Dec 2018, 15:58[/url]":146qhunr]A u koliko su podigli nivo puta ovde moraju i zastitne ograde da stave.
.Bravo Plecko i samo jedno pitanje prave li negde grede za nadvoznjak vidi se na prvoj slici da " glave" stubova zavrsavaju na petlji.
i ti Darko nisi pratio na času... slika od 30.11.2018.
 
Plecko ne vidim nigde grede za nadvoznjak da prave.
Uvek bude u blizini gradilista deo na kom ih izlevaju i kasnije gotove stavljaju na stubove nadvoznjaka.
Mozda se nismo razumeli.
 
* bem ti i oblak i vreme i satelit....
Darko jedino se kod Ruklade malo vidi deonica ali ipak je pod oblacima vide re da se nešto radi. Mislim da su ovo slike od juče... šta ti kažeš? Ne mogu sa tel da lepo vidim

@Plećko, ajde prosetaj do glinene,pomozi nam ,pusti Obrenovac ko ih šiša.... hvala ti ,šalim se ja malo. Hvala za trud i svaku sliku!

Vidi, vidi - ja sam* higher intermediate* poklonite se smrtnici ! Šalim se,nemam pojma šta to znač,samo se šalim!
 
Da Miro slabo se vidi ali su kod nadvoznjaka i odmaralista sad sve spojili i digli asfalt ispod nadvoznjaka .I nastavili jos skidat prema Ubu , sad ova celina deluje bas velika .
I nazalost i deo kod petlje Lajkovac( Nikov deo ) kod mosta nisu asfaltirali.
Lepe vesti samo od Plecka .
 
Zanimljivo da to parce kod Lajkovca nikako da asfaltiraju, kod Plecka vidimo cak dva finisera, jedan ka autoputu, drugi ka Bariču. Asfaltirali po vlaznom vremenu.
Znaci ovim tempom za par dana ovde zavrsavaju zavrsni asfalt, pustaju ovaj put, ukidaju prelaz preko autoputa I onda jos par adekvatnih dana da asfaltiraju autoput odatle do kraja par stotina metara. I stave bukobrane izmedju. Optimalno 10tak dana.
 
Lepa vest sa tunelima se i pocinje ..
Nadam se da nema puno veze sa izborima koji su Lucanima za 10 - tak dana.
 
Bravo Plećko...
To sto se ne asfaltira kod Lajkovca,mozda ima veze sa tim što tuda prolaze kamioni sa glinene deonice....Provericemo....
 
Nisam znao da ima 32 mosta, 11 nadvožnjaka. Koje su ti tri petlje, da li jedna od njih na kraju u Požegi?
 
Vrh