Šta je novo?

Стајалишта

Ljudi, ne znam da li sam potrefio temu, ali ona rekonstrukcija i debetonizacija autobuskog stajališta kod Ušća (pored Dejtonke) što je bio kao raspisan tender ili šta već, je definitivno propala?
 
Jeste primetili sto se stajaliste u sred Zarkova zove Julino brdo? Samo stajaliste je udaljeno par stotina metara od Julinog brda. Stajaliste Vodovodska je duplo blize Julinom brdu i pisao sam direkciji da zamene naziv stajalista Julino brdo i Vodovodska, ili da stajaliste Julino brdo nazovu Trgovacka jer se nalazi u sred Zarkova i nista. Napravili su me ludim, pisali su mi kao da se naziv stajalista daje po nekom reperu a ne po ulici u kojoj se nalazi i sl nebuloze. Inace to je pocelo da me iritira jer su ljudi koji nisu iz Zarkova poceli sve cesce da govore evo me na Julinom brdu i sl a nalaze se kod maxija u Zarkovu na primer. Jednostavno zbog naziva stajalista ljudi koji ne poznaju Zarkovo sve cesce zovu donju polovinu Zarkova Julino brdo, iako je zvanicno Julino brdo naselje od sivih
solitera na Julinom brdu oko kojih obilazi ulica Porucnika Spasica i Masere, ima cak i na Vikipediji gde je i sta je Julino brdo. Jos sam napisao i direkciji da to uopste nije ispravno i da je isto kao da su u naselju Brace Jerkovic stajaliste nazvali Medakovic ili u stajaliste blok 30 nazvali blok 29, 28, ali dzaba nemaju sluha za moje apele.
 
Njima je sve to uredu ali vidio sam da su azurni kad se promjeni ime nekog stajalista npr sredacka u bulevaru je go zvezdara ...
 
Стајалиште Ерпорт Сити у смеру ка Општини прети да људима остану без органа, рупчаге се појавиле чак и у средњој траци у Омладинских Бригада на том потезу, а имајте у виду да сав транзитни и теретни саобраћај иде кроз ту улицу. Благо речено срамота!
 
Баш су ажурни промакла им је тзв. станица Стевана Луковића ка граду у Кнежевцу која постоји у систему и најављује се. Та станица не постоји али ето њихов пропуст и баш им је тешко да је обришу из система. Писао сам СЈП безброј пута и на busevi.com и наравно никад ништа.
 
U centru Ripnja je postavljeno jedno novo stajaliste ne izgleda lose ima svoj wi fi ,i tri prikljucka za punjac mob.telefona inace napaja se solarnom energijom.
Slikao sam ali ne znam da postavim slike na forum.
 
Исто такво је било постављено на Душановцу поред Алминог, данас видим да је уклоњено.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ovo x puta privremeno ruglo i dalje nikome ne smeta

 
Treba slikati jednu stanicu pre ove (kada se gleda iz smera ka gradu). Obeleženo je parčetom A4 papira koji je nalepljen na komad železničke opreme uz prugu.
 
IMG-20190308-164457.jpg

IMG-20190308-164508.jpg


Renovirana okretnica trolejbusa 40,41 na Banjici. Takodje, pomerena stanica za autobuse 401, 402....
 
Prebaci u temi za okretnice , baš smo tamo raspravljali za nju. Preko četiri meseca im treba da nešto privedu kraju / nameni.
 
Djeluje traljavo i te divlje kucice trebalo prebagerisati ...
 
Могли би да уведу оне нове модерне аутоматске јавне тоалете као што имамо у Пионирском, Топчидерском парку и Парку пријатељства као стандард за све веће окретнице у граду.
 
Runner":mlb3i3rm je napisao(la):



Renovirana okretnica trolejbusa 40,41 na Banjici. Takodje, pomerena stanica za autobuse 401, 402....
Возачи на линијама 400 и даље користе стајалиште код паркинга.
 
Ова тема се и даље зове Стајалишта ? :) значи било би ок и да се о позориштима у БГ покрене тема под називом Казалишта ?
 
Mislim da smo vec jednom raspravili termine sta je stanica sta stajaliste sta okretnica sta terminus itd ...
 
Разлика између терминала и окретнице?
 
Vrh