Šta je novo?

Parkovi

Задње двориште зграде у којој је легат Паје Јовановића?
 
Занимљив парк у дворишту и занимљива зграда, изузев ужасних локала у приземљу. Срамота што нема никакав путоказ на улици који би упутио на музеј Паје Јовановића, као и што је табла на самој згради крајње неприметна.
Да нема која слика оног старог лифта у тој зград?
 
moje skromno misljenje o parkovima...tuga!
recicu samo da ne postoji svest o okruzenju u kom se zivi! npr. prolazim danas ilicom vaska pope na dedinju i preko puta tih kuca se nalazi vojska kod ograde duzunom cele ulice jesenje lisce koje niko nece da pocisti da trava instabla mogu da prodisu! granje mnogih borova je polomljeno i tako stoji vec ko zna koliko... niko iz tih kuca preko puta nece da izadje da se udruzi i kaze ej bre ljudinajde danas da zasucemo rukave i sredimo to! ogorcen sam i razocaran tim primatima kojibtu zive a be zasluzuju!
to je jedan primer a ima ih koliko zelite!



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ljudi ne vide da je to njihova obaveza pritom placaju zelenilo i vojsku ....
 
Овако у нормалним земљама изгледају паркови за псе али као, у сиромашним градовима
 
Парк "Борис Кидрич", или Ташмајдански парк.
 
Можда није баш најбоља тема за постављање ових двеју слика, али ето реч је о парку, а и о псима, па и на крају о људима (власницима паса).

У петак-13.03. видех из 47-це, која се кретала јако споро због поподневне гужве у Булевару ЈНА, баш жучну расправу (по гестикулацијама), једне жене и једног момка у парку - Спомен парк "Топовске шупе". Он је на узици држао пса који се ето покакио на трави, а по завршетку те радње његовог љубимца, он се једноставно окренуо и кренуо даље, без да покупи, јелте ону "псећу мину". Госпођа која седи на клупи је то приметила, сликала све то и скренула му пажњу на шта је он вероватно мало жешће одговорио по гесткулацијама. Препирка се наставила, пришао је клупи и имао сам осећај као да ће да је удари, на срећу није, мада сам сигуран да тој жени није било баш свеједно у преприци са овим бахатим типом.

Како се све завршило не знам, али ми још увек не иде у главу да се појединци могу тако понашати неодговорно према средини у којој живе, према природи, према људима, а поготово према деци која се ту у том парку, и осталим парковима, играју. Умислили су да им нико ништа не може приговорити.

Pogledajte prilog 1
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=609535#p609535:2bkdeuph je napisao(la):
Гага » Pon Mar 18, 2019 2:41 am[/url]":2bkdeuph]Можда није баш најбоља тема за постављање ових двеју слика, али ето реч је о парку, а и о псима, па и на крају о људима (власницима паса).

У петак-13.03. видех из 47-це, која се кретала јако споро због поподневне гужве у Булевару ЈНА, баш жучну расправу (по гестикулацијама), једне жене и једног момка у парку - Спомен парк "Топовске шупе". Он је на узици држао пса који се ето покакио на трави, а по завршетку те радње његовог љубимца, он се једноставно окренуо и кренуо даље, без да покупи, јелте ону "псећу мину". Госпођа која седи на клупи је то приметила, сликала све то и скренула му пажњу на шта је он вероватно мало жешће одговорио по гесткулацијама. Препирка се наставила, пришао је клупи и имао сам осећај као да ће да је удари, на срећу није, мада сам сигуран да тој жени није било баш свеједно у преприци са овим бахатим типом.

Како се све завршило не знам, али ми још увек не иде у главу да се појединци могу тако понашати неодговорно према средини у којој живе, према природи, према људима, а поготово према деци која се ту у том парку, и осталим парковима, играју. Умислили су да им нико ништа не може приговорити.

Pogledajte prilog 1
file.php

file.php
Vrlo jednostavno, nema sankcionisanja takvih. Vide da se policija bavi babama koje prodaju jaja ispred Maksija pa znaju da neće biti kažnjeni. Uzmi u obzir i nekulturu, samoživost i nesprovođenje zakona, dobićeš ovakvu scenu.
 
Davno mi je drugar (koji je radio u Austriji) rekao da bi se dosta problema rešilo kada bismo uvezli 100 austrijskih policajaca da svakodnevno patroliraju Beogradom.
 
Igore, ima li smisla napraviti namensku temu o parku u BGH2O? Kači se dosta slika u poslednje vreme.
 
Može se otvoriti tema svakako ;)
 
Главна ливада у Кошутњаку - унутар трим-стазе - данас:



Градилиште вештачке стене:











 
Park kod Zvezdara teatra...deo za pse gotov ali se ceka formiranje travnjaka...
7a470a1281ceb0a05171637e4c13b5c4.jpg
a67da568dc39e7a1b2d7e101501fc590.jpg
b703a26f482cc9b4eb40707d6b35b82a.jpg
a6724e8632b0e152ef0892ea0b81c151.jpg


Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Vrh