Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

Да ли би Игор хтео да направи анкету колико форумаша живи у иностранству? Стичем утисак да их је све више који пишу од далека, нажалост...
 
Jel imamo mi temu o autoputu Surčin-Preljina? Imam nekoliko slika radova oko Jakova ali ne znam gde da ih okačim.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Hvala Igore,Regionalni razvoj logično a ja prevrteh sve ostalo.Još jedno pitanje,kako sa telefona preko Tapatoka mogu da dajem + (lajkujem što bi rekli mladi)?

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=609419#p609419:1iimkojr je napisao(la):
Vladivoje » Ned Mar 17, 2019 7:12 pm[/url]":1iimkojr]Meni je krivo i žao što su nestale mnoge slike koje sam postavio na forum.
U stvari, više mi je krivo što su nestali mnogi dokumenti koje sam konvertovao iz PDF-a i postavio kao slike (JPG ili PNG format).

Znači, izgleda da nije pouzdano postavljati slike...

I meni je krivo što sam se mlatila po nekim delovima beogradskih nedođija, upropastila nove baletanke, zamalo da me pokupi auto dok sam prolazila kraj GTC Ada Mall, prelazila prugu i pokupila krpelja na nozi; posvađala se sa drugom zbog slikanja zmije u Dunavu i vrapca na grani; napadoše me zbog krompirdžije na bb pijaci... i sve zarad Beobuilda, a sada kao da ničega nije bilo. :cry:

A lepo sam sledila uputstva jer preko opcije "prikačeni fajlovi" ne bih ni mogla postaviti fotografije sa velikom rezolucijom.
Igore, mislim da možeš vratiti staro podešavanje. :)

Od sada ide samo ovaj format:
 
Hvala Dule,znači moraću da pronađem kompjuter da ne ispadne da sam neki namćor.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Igore da li ti je poznata FB grupa "Belgrader", obzirom da koriste logo Beobuilda samo u roze boji. https://www.facebook.com/pg/Belgrader/about/?ref=page_internal

10645283_540501212746858_7971605706171614652_n.png


samo kažem...
 
Moze li se opis clana foruma koji se formira na osnovu broja komentara a glasi Advanced da promeni ili ukine?
Nesto imam averziju prema tom pojmu (pridevu).
hvala :)
 
A da ga prevedemo :p

Šalim se, neka ostane kako je sada.

@Castelbianco
Video sam stranicu, bez dileme neobična verzija logo-a :pob:
 
за тебе само Господ Бог. маршал би био ја и остали који смо догурали до Expert
 
Kad doguraš do titule "Site admin" , može da se priča o nečemu. Ovako je sve smešno. :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=612242#p612242:u68v1fs4 je napisao(la):
direktor » Čet Mar 28, 2019 8:33 pm[/url]":u68v1fs4]Ocemo cinove do sad bi vec bio marsal

Dišo, ne budi neskroman. Tvojih 10 postova su kao trećina osrednjeg. Znači, tu si gde si, ništa maršal i te stvarčice.
Uvek sam za umerenost kako u jelu i piću, tako i u dužini postova. :lol:

Nedostaju mi Bumbarevo brdo i boca-ica. Eto...
 
U zadnjih nedelju/dve dana primecujem cudan problem:

Od pre nekoliko dana, na mejl mi stizu notifikacija kada neko odgovori na bilo koju temu u kojoj sam do sada pisao (do sada nije bilo tako). Kada na mejlu koji sam dobio pratim link za onemugavanje notifikacija za ovu temu, prebace me na forum, pita da potvrdim, kada potvrdim izbaci gresku da nije moguce unsubscribe-ovati se trenutno. Kada udjem u tu temu i hocu rucno to da uradim, postoji samo opcija subscribe.

Da li se nekome desavalo nesto slicno?
 
Zapravo ne, ne koristim Taptalk vec godinu dana, samo preko web browser-a.
 
Pitanje je glupo ali moram:)
Slikao sam nešto telefonom,slika 2.7 mb i naravno da ne mogu da je okačim,kako da to uradim?
Nisam to do sad radio pa zato moram da pitam,a ne mogu da nađem objašnjenje od ranije ,sigurno postoji.
 
Ili instaliraš TapaTalk i preko njega se kačiš na forum preko mobilnog i direktno iz aplikacije kačiš slike.

Ako imam mnogo slika na mobilnom koje treba da prati neki tekst, ja prvo preko kompa ispišem tekst i okačim taj post bez slika. Zatim se preko mobilnog i TapaTalk aplikacije prikačim na forum, kliknem na "Participated" i tu mi ovaj post koji sam preko kompa napisao pre par sekundi prvi izađe. Kliknem na "Edit" i ubacim slike direktno sa mobilnog. TapaTalk kači na svoj server i smanjuje slike na normalnu veličinu.

Koga ne mrzi da kuca tekst preko mobilnog, samo napravi novi post i okači slike i tekst preko TapaTalk-a.
 
pitanje: šta se dešava sa Photobucket, već duže vreme je dostupna samo ona beta verzija sajta koja neće da aplauduje slike...
 
Vrh