Šta je novo?

Klinički centar Srbije

Danas sam prosao pored gradilista. celo prizemlje je ,,razvaljeno". Ostali su samo stubovi i zidovi. Takodje, na delu gde se zida nova kula su uradjeni noseci stubovi prvog novog sprata. Aktivna su dva krana na tom delu. Ima dosta radnika i vidi se da se radi. Na tabli pise da je rok za zavrsetak radova jun 2021.
 
Интересантно да је посета КЦС-у министра Лончара пре четири дана прошла незапажено овде, ево Тањуговог фото извештаја са прве нове плоче, на крилу у изградњи: http://www.tanjug.rs/multimedia.aspx?iz ... lID=394718

Нови спрат и плоча се најбоље виде на овим фотографијама:

Tan2019-3-4_154142194_2.jpg


Tan2019-3-4_154226396_3.jpg
 
Cenim da do kraja godine mogu da zavrse konstrukciju, a posle unutra koliko ce trajati radovi, pitanje je za milion dolara...
 
У јучерашњој Политици је објављен чланак где се каже да је предвиђено да се нова конструкција заврши у новембру 2019, прва фаза у јесен 2021. а друга до краја 2022. Ако буде среће... :wink:
 
Ne vidi se Bog zna šta :mrgreen: ali primećuje se ispred kako napreduju radovi.
 
Срамно. Толико о ажурности градских служби и народној култури.
 
Izvinjavam se na uzurpiranju teme, ali ovo me muci vec godinama. Zna li neko sta su ovi stubovi zaokruzeni na slici:

 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=612965#p612965:12u9fmbg je napisao(la):
Дошљак » 01 Apr 2019 11:31 am[/url]":12u9fmbg]Димњаци чини ми се.
Jesu, Klinicki ima svoje grejanje na gas.
 
Hajd' samo ako moze da odgovori neko ko sigurno zna sta je jer i ja nagadjam vec dugo vremena. Cisto da ne idemo u off.
 
Narode sta se ovde sprema, nisam znao gde da okacim. Upravo slikano
85c87f8a58eda0461b372d14a51ac0fd.jpg
dbf9069a1ec02d3684e39f93b700d9d8.jpg
8f8f63128424d685525c3a901fcc0b84.jpg


Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Diso ti znas sigurno sta je

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Privremena saobraćajnica za I u II fazu rekonstrukcije i dogradnje KCS-a
 
Pretece me mod gov bb mogla bi ostane i za kasnije ...
 
Hvala. Voleo bih da sruse bombardovanu zgradu republickog mupa

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk
 
Изузетна слика "Bele Sove" са "SSC"-a. Види се велики напредак на градилишту, три нове етаже готове и први стубови четврте. Иду отприлике 15 дана спрат, што је одлично!

IMG-3619.jpg


А иза кранова помаља се колико разазнајем зграда ВМА... Две најзначајније здравствене установе у једном кадру! Само да буде среће па да све то на крају профункционише, да кренемо већ једном даље у мало квалитетнију будућност... :gobb:
 
Meni nekako žao stare fasade, ova nova mi se ni malo ne dopada. Na renderu podseća kao projekat za Sirius, a u realnosti će verovatno da izgleda nesrećno koliko i pomenuti objekat.

KCS
kc-beograd.jpg


Sirius
sirius-novi-beograd-2.jpg
 
Фасада је одвратна, стара је хиљаду година испред ње.
 
Vrh