Šta je novo?

Prolećno roštilj okupljanje forumaša

Gorstak89

Higher intermediate
Učlanjen(a)
15.01.2013.
Poruke
1.726
Pohvaljen
1.198
Lokacija
Krnjača
Evo po dogovoru nekih mesec i ne[to dana ranije da pokrenem temu o kojoj smo se dogovorili na novogodišnjem okupljanju.
Ideja je sledeća, negde sredinom Maja meseca da se okupimo na Adi ili eventualno na košutnjaku i da uz roštilj i aperitiv prodiskutujemo o aktuelnim temama. Sendviče nije potrebno donositi! :D

Što se tiče samog roštilja i pripreme ja bih se potrudio da organizujem veći deo svega uz to da bi bilo dobro da mi neko pravi društvo. Oko para ćemo se isto dogovoriti da li da bude neko učipljavanje ranije, preko računa ili nakon skupa. bitna stvar je da skup mora biti ujutru jer već oko 10 svi roštilji budu zauzeti. ili bar oni koji su u hladu :D isto važi i za stolove.
ako ima vegetarijanaca i to može ali mi napomenite to ranije jer dugo nisam spremao tikvice i ostalo na roštilju!
 
пу јбм му миша, баш сам хтео неке сендвиче са лагера да понесем...
 
Mislim da je pametno da par (2-4) osoba bude zadužena za donešenje mesa, hleba, ćumura, žica za roštilj. Taj trošak delimo, a ostatak donosi piće po svojim preferencijama.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=612883#p612883:3elypw3z je napisao(la):
Gorstak89 » 31 Мар 2019 09:50 pm[/url]":3elypw3z]Sendviče nije potrebno donositi! :D

Како нема сендвича? Каква је ово дискриминација? Ја без сендвича не долазим :D
 
pa poenta je da i ti jadni ljudi što jedu sendviče osete malo i pravo meso pored svih tih šunki i parizera, nije diskriminacija, samo želja da se ljudima ponudi nešto novo :D
što se tiče ćumuta treba jedan džak, neće nas biti više od 15-20 i to je dosta jeftino, kofu sa drvima i jednu eko hepo kocku ću poneti ja, kao i pribor za čišćenje i pravljenje roštilja. i da prištedimo uvešću samo svoj auto u krug ade (eko taksa i ostalo) tako da stvarno nije problem da odvojim jedno popodne da odem po mesto i šta još bude trebalo i da dođem ranije da zauzmem mesto, samo bi mi društvo fino došlo.
e sad ostaje pitanje ada ili košutnjak i koji ćemo dan i ko bi sve došao, makar i sa sendvičem :D
 
Odlična inicijativa Gorstak, ako budem mogao, dolazim obavezno. Nažalost, ako se ništa ne promeni u međuvremenu, mogu samo nedeljom, osim 19. maja jer sam tada na putu.
 
eto onda bi predlog bio 12. maj
a cilj ej da se lepo ispričamo :) i da se pojede nešto ako ne napravim sranje hahahaha
I da ja pitam @Igor a uživo zašto mi je obrisao jedan post :D sem ako to nije bila moja neka greška da sam omašio "post"
 
Jako bih voleo da se pridružim ali ja sam u Beogradu u periodu od 21. do 29. aprila. Ako se slučajno organizuje nešto tada, tu sam.
 
opa idemo.

Ako nas Zuma pocasti sa svojim prisustvom dolazim!
 
pa valjda i mi ostali nešto vredimo? :D @zuma izjasni se :D makar slaži čoveka da ćeš doći :D
 
Не схватам зашто Зума избегава окупљања. Многи би желели да га упознају, између осталих и ја. То што се константно не слажемо, не значи да смо крви непријатељи који ће се песничити. Глупости.

Не слажемо се ни Гоје и ја па смо се упознали на прошлом окупљању и попили пиво, и због тога ми је изузетно драго. Другачије је кад упознаш лично особу са којом се виртуелно не слажеш.
 
@stf mogu ti reći ja sam upoznao uživo @direktor i isto ti je to samo je malo intezivnije :D šalu na stranu svi su pozvani
Dišo, kad ono reče da ne možeš nikako? :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=613646#p613646:ctcqj4uz je napisao(la):
Gorstak89 » Sre Apr 03, 2019 2:31 pm[/url]":ctcqj4uz]pa valjda i mi ostali nešto vredimo? :D @zuma izjasni se :D makar slaži čoveka da ćeš doći :D
Zuma je vrlo mudar čovek. Otuda i tolika pomama za njim. :lol:
Gorstak, predlažem da, ukoliko Zuma ne dođe ili makar se ne oglasi na temi, menjaš potpis u @SuroviZuma

Izvinjavam se Zumi, malo se šalim.
 
Ljudi, ja se zaposlio pa sam malo zapostavio forum, ali sam bukvalno sad ušao da proverim šta je sa ovom idejom, pošto mi je današnji praznik propao.

Ako se složimo da je okupljanje 12. maja, sigurno dolazim. I pre glasam za Adu u odnosu na Košutnjak, ja tamo na roštiljima već 5 godina slavim rođendan. I mogu da dođem među prvima i učestvujem oko pravljenja roštilja.

A možda još bolje da (simbolično) okupljanje bude 25. maja :D
 
25. ja možda budem u problemu, ali videćemo :D sve u svemu, hajde da pričekamo još neki dan da vidimo kakvo će vreme da bude pa da @igor postavi poll za glasanje. taman ću i ja izneti svoj plan za ko.. ovaj za roštilj i organizaciju. roštilj mora biti ujutru i vikendom. možda bolje nedeljom jer je veća šansa da će ljudi doći. i nas dvojica moramo doći osetno ranije ne samo zbog roštilja već i zbog zauzimanja mesta.
 
Ja sam svakako za samo me brine koliko su forumaši u mogućnosti da dođu do Ade a i zahtevnije je po pitanju organizacije. Alternativa je svakako neka gradska varijanta (kafana i sl.) obavezno na otvorenom dakle bašta, gde nije neophodno dolaziti ranije i nositi sve što si pomenuo a roštilj svakako ne bi izostao :) .
 
Moze u Kolarcu ima bastu sakrivenu iza objekta u zelenilu ako ada ne pase ...
 
Тјах, Кокос се запослио, ја се удала. :laugh:
 
Vrh