Šta je novo?

Trolejbusi

Misliš na staru okretnicu? Stanica pre VMA? Banjica je naziv okretnice.
 
da, na nju sam mislio, samo nisam bio siguran da li ima neki broj posle "banjica"
 
Ćao svima,nov sam.Šta se dešava sa Trolzama?Ne viđam ih na 29.
 
Ostale zarobljene u garazi dok ne naprave koridor kroz Gundulicev venac i Venizeusovu.
 
Da bi stigle na 29 moraju i kroz Nemanjinu postaviti mrežu.
 
IMG-20190417-133046.jpg


IMG-20190417-133024.jpg


Danas oko 14h
 
У последње време сам доста приметио онај ФАП што вуче само тролејбусе у акцији.
 
Danas sam video kulu za trole,Mercedes gb.7622 na Medakoviću.Vraćao se sa popravke.
 
Sta se desava posle 15. juna? Vracaju li se trole na Studentski ili ih trajno vise nece biti tamo?
 
Можда буду само до Албаније али привремено.
 
Odustali su od toga, stipiran je tender za izgradnju mreže.
Trole se najverovatnije vraćaju na studentski
 
То би било најпаметније, задржати ту окретницу у функцији. Него како сад функционишу?
 
40 radi promenljivo. Zna da lepo funkcioniše , a zna i da bude rupa , pa onda po 5 - 6 troli u razmaku od 3 minuta. Često ih viđam sa oznakom 40L. Za Vračarske ne znam kako rade , ne koristim ih od kako su skraćene , jer mi to baš i ne odgovara.
 
Pretpostavljam. Za 40 znam da parkiraju na Banjici II , a kakva je situacija sa Vračarskim , ne znam 100%. Neko je spominjao da 21 i 22 parkiraju na Konjarniku , a pretpostavljam da 29 na Medakoviću.
 
Грешка је што нису истерали и неке зглобове.
 
Planiranje na nivou. Dobro nisu i stari most (Zarićev) digli pre gradnje šina preko novog na Adi, pa da i tramvaji noće po okretnicama, a deo ostane zarobljen u depou.
 
А јесте смешно све ово, морате признати. :lol:
 
Pa nisu oni ni na Dorćolu parkirani u zatvorenom prostoru.
 
Vrh