Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Igore,
da budemo bar mi ovde dosledni i da ga ostavimo u temi projekti u izgradnji dok se sve ne kompletira.

Pozdrav.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=627859#p627859:lxdhl00e je napisao(la):
Armatura » Sre Jun 05, 2019 11:47 pm[/url]":lxdhl00e]Igore,
da budemo bar mi ovde dosledni i da ga ostavimo u temi projekti u izgradnji dok se sve ne kompletira.

Pozdrav.
Slažem se dodatno ćemo ih motivisati i po završetku pasarele prebaciti projekat u završene :pob:

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=627868#p627868:lxdhl00e je napisao(la):
bokanegro12 » Čet Jun 06, 2019 12:24 am[/url]":lxdhl00e]ima jedan problem nema parkiranje za bicikle kao u drugim trznim centrima.
Dobro zapažanje i praktično predlog pogotovo što se tržni centar nalazi pored aktivne i posećene biciklističke staze. :gobb:
 
Najbolja stvar kod ovog trznog centra je sto kad se vracam kuci peske sa Ade, ne moram da se pentram uz brdo vec udjem u trzni centar i ko gospodin se popnem pokretnim stepenicama na poslednji sprat i tu izadjem malo ispod crkve. Plus ima i klonja.
 
Нису још поправили место где прокишњава кроз рупу у плафону:





Нови су додаци на фасади ове помоћне зграде, исти као на главној:



Овај зид је остао недовршен:



Петак ујутро око пола девет, ТЦ је отворен, али радно време још није почело:











 
Mozda će i to prokišnjavanje da "oporave" kao gore kod Fabrike piva
a586ec7b2ddd801f727b61a3611b6c8d.jpg


Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Jedina prednost toga što ćemo imati tržni centar na svakih 200 metara je to što će biti i javni toalet na svakih 200 metara :D
U Rajićevu sam više puta ušao zato što mi je hitno trebao toalet nego što sam ušao da bih gledao / kupovao nešto
 
Da li je to vatrogasno vozilo koje stoji 24/7 od otvaranja TC-a zapravo zamena za protivpozarni sistem?
 
Tržni centar je ok.Ima radnje kao većina drugih tržnih centara.Iz daljine tržni centar izgleda lepo.Unutra ništa posebno.Lično po meni je aljkav i dovršen na brzinu.Imamo prokišnjavanje.Terase koje izgledaju drugačije od plana(ne mnogo,ali koliko sam ja video izgledaju po malo drugačije),fale drveni ukrasni stubovi,neka stakla već pukla,neke česme ne rade...Stiče se utisak kao da ih i nije briga za održavanje i kao da je završen i izgrađen na brzinu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=628842#p628842:2cicuzjd je napisao(la):
Lord » 09 Jun 2019, 20:53[/url]":2cicuzjd]Da li je to vatrogasno vozilo koje stoji 24/7 od otvaranja TC-a zapravo zamena za protivpozarni sistem?
Da i meni je to logicno objasnjenje. Verovatno nisu stigli, da odrade sve potrebne instalacije kod bazena sa sprinkler ili tako nesto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=628842#p628842:1a738aq8 je napisao(la):
Lord » Ned Jun 09, 2019 9:53 pm[/url]":1a738aq8]Da li je to vatrogasno vozilo koje stoji 24/7 od otvaranja TC-a zapravo zamena za protivpozarni sistem?

Nazalost u pravu si. Objekat jos nema sistem protivpozarne zastite, zato je vatrogasno vozilo tu.
 
Generalno trzni centar izgleda lepo, a najlepsi deo mu je terasa sa pogledom na adu. Minus je nezavrsenost koja se vidi na sve strane ali ok to ce se srediti, medjutim plocice koje su postavljene unutra toliko odudaraju od ostatka da to boli. Jednostavno deluju jeftino.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=628842#p628842:3omxqi4g je napisao(la):
Lord » 09 Jun 2019 08:53 pm[/url]":3omxqi4g]Da li je to vatrogasno vozilo koje stoji 24/7 od otvaranja TC-a zapravo zamena za protivpozarni sistem?

У Звездара театру дан данас публику дочекује и испраћа - ватрогасац...
 
Ulaz u garažu iz Paštrovićeve (uzbrdo) je zatvoren već par dana. Majstori nešto sređuju, a čuo sam da je bilo dosta čukanja i češanja automobila u tom ulazu, pošto je veoma uzak i kriv.
 
Kakva je situacija sa parkingom vikendom? Moze li se naci mesto brzo ili mora da se kruzi 20 minuta dok neko ne izadje?
 
Данашње слике, велика врућина, око два после подне:







Сада се боље види - донедавно је између два дрвета у првом плану било једно суво које је заклањало поглед, исекли су га и однели у међувремену:











Лимени кров над улазом у подземну гаражу је покривен белим материјалом, вероватно пластифицираним, или импрегнираним платном:





 
Bio sam danas prvi put i mogu da kazem da su utisci odlicni. Definitivno najlepsi mol u Beogradu, ultrasiroki hodnici sto je veliki plus.
Jako je prijatan prostor. Ja nisam primetio nedostatke koje su clanove navodili ili mi nije smetalo da bih primetio. Iako ima preko 100 radnji deluje da ima manje nekako, ja sam za sat vremena sve obisao sto me zanimalo bez zurbe. Neke radnje su smesno male doduse tipa 15 kvadrata.
Parking inace sasvim ok, odmah sam nasao mesto bez problema.
U odnosu na Ada Mall, Delta City sad deluje bas zastarelo i musavo nekako. :lol:
 
Пристојан тржни центар, ма колико ме иритирало то "мол", али морају да посвете мало више пажње детаљима. Тај нереда на улазу одвраћа људе.
 
био сам јуче, фино изгледа унутра. пространо. иначе, паркинг је ужасан. тј. улаз, а поготово излаз. ем уско, ем стрмо (нарочито излаз), ем оштра кривина на уласку
 
lukarts":2m23l9mc je napisao(la):
Jel ima neko informaciju o pasareli?
Receno je ja mislim da ce naknadno biti izgradjena ne secam se tacno kada ali mislim u narednih godinu dana

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Vrh