Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 242 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,7%

  • Ukupno glasača
    254
DynsPzYAsbYgxQ4xwR0y9d-GJw_oImRR7LEgeJnGUfre8k5titGTix7exYAQc54-1KmIhKvG_ypmv4ZS-t3UVsPYu_Wl1Y_JBduwWeKKaHnVgXq4XgJ13gxH5uw0OZiEDgXXkPztKWDXZ8aALuTnmy6NWuTyZhvKQyKmGMFhORo7dMaEfg619e6MyxCT6cQDypQQdYdYc36ywohxajxSizxVWjY8LaeX5l44uYmM1rDlZolgpx1A54NaHg864Eje0Y5GV_0vtQ6HpNjDr1m5dEzo-m8LAY5MnAmhCHdTupPmzIQUQrkFVm63gvqU-nPikl3aG22o2B-n5TYf2xINgG42AdUyeuIcGvWYsKZHVtihIPOmSDbZ7E5JT4xb4V-ideoUzBfbjUU-nFCMkSkwoBTYhaRt53g5hOHqJg_xZOrl_0FcKMGSQH3MdxvTv8AIM6PP-9yZOSucpvhggyV9wEIBCrIRIycebV1hMXuUeI2A_5Fqj4sPOg5os0gOfmlzzPo-UO0J7lHPWvYH-swOvhbBC6P-GRjV5W1QLZ3Ez2vbRwFuAPdBtD7Qlc7fp6YWSiWKcSXpYAVB5SGm1tMk7Xzm6PXjFITF8lhi28wKpF6hhRYEjogVYMz9sK8jUq5g5LY_JPH7yQRi-aFlxgfvW5Ke5XTz4Rs=w1226-h919-no

Ima izuzetaka
 
Moraš nešto da menjaš. Link slike ti je neispravan. Takvo obaveštenje daje Google.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631122#p631122:3kwzecxs je napisao(la):
Djole Pevcanin » Uto Jun 18, 2019 7:52 am[/url]":3kwzecxs]Увек пазим на детаље током фотографисања кршем од телефона али тренутно тачније 4 године нисам у могућности да купим пристојан телефон. Са њим не може бог зна како да се кадрира због резолуције екрана али је радио посао док сам се тиме бавио. Опет, за баш детаљне фотографије мора апарат какав год телефон био само што просечан апарат кошта 500 евра.
Ako ti je baš bitno da se vidi svako zrnce peska...

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631171#p631171:3kwzecxs je napisao(la):
spatiotecte » Uto Jun 18, 2019 11:56 am[/url]":3kwzecxs]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631124#p631124:3kwzecxs je napisao(la):
Alex_BG » 18 Jun 2019 06:55 am[/url]":3kwzecxs]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631122#p631122:3kwzecxs je napisao(la):
Djole Pevcanin » Uto Jun 18, 2019 7:52 am[/url]":3kwzecxs]Увек пазим на детаље током фотографисања кршем од телефона али тренутно тачније 4 године нисам у могућности да купим пристојан телефон. Са њим не може бог зна како да се кадрира због резолуције екрана али је радио посао док сам се тиме бавио. Опет, за баш детаљне фотографије мора апарат какав год телефон био само што просечан апарат кошта 500 евра.
Ja koristim ajfon 7 i slike ispadnu okej. Naravno, ne može da bude neka umetnička slika, ali sam zadovoljan.

Ja imam iphone 8 i kad hoću da okacim sliku na Beobuildu mi kaže da je slika prevelika pa ne mogu da je ubacim u tekst poruke. Nisam imao taj problem kad sam koristio iphone SE.
Ili da podesiš da ti veličina fotografije bude ispod 1MB , kako bi mogao direktno preko foruma da kačiš , ili da okačiš fotografiju na neki image hosting site , pa link prekopiraš ovde.
 
Може и да се скриншотује слика на телефону и онда окачи.
 
Ako je istina i ako krenu svi kao Arivini, naj*** ga je gsp

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ja sam čuo sa više različitih strana. A navodno je bio neki problem i na liniji 601. A, opet navodno, ne sme u medije, nagađamo zašto.
 
770 на 23 ајде на 65 ал на 23 па треба им знате већ шта. Не чудим се уопште али на линији скоро никад, али буквално никад не бане соло.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631215#p631215:1cp7k450 je napisao(la):
solecar » Uto Jun 18, 2019 11:23 am[/url]":1cp7k450]Moraš nešto da menjaš. Link slike ti je neispravan. Takvo obaveštenje daje Google.
Ako hoćeš da vidiš te slike, samo idi na link u potpisu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=631362#p631362:uz9yxyhx je napisao(la):
Djole Pevcanin » Uto Jun 18, 2019 8:24 pm[/url]":uz9yxyhx]770 на 23 ајде на 65 ал на 23 па треба им знате већ шта. Не чудим се уопште али на линији скоро никад, али буквално никад не бане соло.
22/23 уместо 3166 од соло ја сам виђао 777,788,738 и неки маз заборавио гб.
 
Ja videh sad kako prokišnjavaju novi Bmc autobusi, ne znam da li da se smejem ili da plačem
 
Zna li neko zašto klime ne rade u autobusima, pogotovo u Solaris marki? Do sad nisam ušao u Solaris u kom radi klima.
 
Ima li svrhe ikome se žaliti ako klima u autobusu pokušava da radi ali svi prozori su otvoreni?
 
Ја сам ушао у један Соларис у ком је радила клима па је вода исцурила право на моје колено.
 
Пичи у неким НБГД Соларисима толико да сам се смрзао.
 
Видех данас први пут уживо БМЦ-е, #3321 и #3322 у 27. марта, и стварно су ми ужасно ружни, не могу да их смислим... ИК-112ЛЕ које Космај има су ми 3000 пута складнији, лепши и, надасве, безбеднији. :cool: Ниједан Икамерц није до дана данашњег добио туражу, једино је чини ми се #3219 имао мањи пожар док је био нов, и једино #3221 сада има проблема са електроником, осталима буквално ништа не фали.
 
Možda posle pljuvanja silnog po Ikarbusu neki skontaju da ima i mnogo lošijih buseva, mada teško. Videćemo koliko će izdržati novi BMC, za sad mi ne ulivaju neko preveliko poverenje..
 
Ima i te kako gorih. Ikarbus ima bar odličan motor. Ja ne znam da li neki bus ima bolji motor od M serije iz Ikarbusa. Imaju dosta mana, ali opet ne toliko ozbiljne kao što imaju Temse i Bmc. Ali mislim da bi trebalo na svakom busu iz M serije zalepiti papir kod vrata da se ljudi ne drže za vrata jer može biti stvarno opasno. Opet sam siguran da će Higeri biti dosta bolji od Bmc autobusa i čini mi se da oni neće imati cummins motor.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Моје мишљење нећете променити и имам пријатно мишљење о БМЦ-у сасвим солидан бус за наше услове али могли су и Кобру да узму што би било боље. Дизајн БМЦ-а је једноставан али мени је леп као и сваки Турчин. Ни дан данас не могу да прежалим Банетове Кобре 2004. годиште то је био спејс шатл свих размера и ванвременски аутобус за то време. Док сам ишао у средњу негде септембар-октобар 2015. возиле су ме а онда их је Бане повукао... Уз њих сам одрастао и никада их нећу заборавити.

Хигери ће имати Cummins ISL 9. нешто L.
 
Nisam se nikad vozio u Temsi, štaviše jedino se u Ikarbusima i vozim, i zvuk motora kod BMCa mi uopšte ne odgovara, meni je bar čudan. I kroz ovih par vožnji sa BMC primetio sam da nekako naglo koče svi, ne znam da li je do vozača ali prvo nabode, i onda kreće neko umerenije kočenje, i to mi je čudno. Možda je to zato sto nisam navikao da se vozim drugim busom a da nije Ikarbus, ali samo iznosim neke stvari koje sam primetio..

I kao što je Djole napisao, mislim da sam video negde da Higeri dolaze isto sa Cummins motorom..
 
Vrh