Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

Meni odgovaraju rampa i parking mesta zato sto ce biti mir oko zgrade. Eto samo drvece nedostaje, to je veliki, veliki propust.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
persida":1nic7d4b je napisao(la):
Meni odgovaraju rampa i parking mesta zato sto ce biti mir oko zgrade. Eto samo drvece nedostaje, to je veliki, veliki propust.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
I ograda.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
persida":1oeqj70a je napisao(la):
persida":1oeqj70a je napisao(la):
Meni odgovaraju rampa i parking mesta zato sto ce biti mir oko zgrade. Eto samo drvece nedostaje, to je veliki, veliki propust.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
I ograda.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Pa imamo ogradu, za voćnjak, na metar ispod prozora

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
kristijan":2taps500 je napisao(la):
Po meni:
- kontejneri - gde god ih stave neko ce biti pogodjen nazalost. Sigurno ce napraviti zaklon za njih
- ograda - neplanirana, a postavljena. Ovo je zlata vredno zbog bezbednosti i odrzavanja, zamislite na sta bi zidovi licili nakon derbija Zemun-Rad. Uvek se nadje neki maloletnik koji ce zaobici policiju i odraditi dokazivanje auto lakom po zgradi. Jeste jeftina i krajnje ruzna ali ocekivati kovano gvozdje oko celog kompleksa? Ajmo nazad u realnost molim vas. Puzavice resavaju problem na najbolji nacin.
- pogled na kuglanu - ne smem da psujem tako da cu precutati ovo. Ne znam kako ovo resiti, neko kreativniji neka se javi
- klackalice - traziti deo novca nazad, ma 50%, zadrzavanje krucijalnih informacija povlaci odgovornost
- dvoriste - kriminal, na prvoj skupstini stanara pravnici da se dogovore jel ima elemenata da se ukljuci sud u ovu prevaru
Sto se tice stanarskog sredjivanja budimo ozbiljni. Prosecnom Srbinu je sladje da komsija izgubi 50e nego da on pronadje 10. Nazalost. Bice "ja sam na trecem spratu, ni ne gledam dole", "meni ne smeta, necu da placam gluposti" itd. Svaka zajednica preko 8 stanova ne moze da organizuje veca ulaganja, ovde ima verovatno 30ak. Sta se dobije od WTC ili kako vec dobijeno je, nakon toga to je to.
Eto, moje misljenje, ne zamerite.

Kristijane, mala ispravka... zemun je ispao u drugu ligu, nece se sastajati sa Radom u skorije vreme. Najzvucnije ime koje nam dolazi na gostovanje je Borac iz Cacka


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638058#p638058:1cncdtj2 je napisao(la):
markoa » Sre Jul 10, 2019 10:26 pm[/url]":1cncdtj2]Kako sam informisan 5 kontejnera ide kako je na slici, a 8 kod lamele 6 ispod mog prozora. Nadam se da ćemo uspeti svi da se skupimo i organizujemo kako nam odgovara ukoliko ostane ovako kako su zamislili. Mislim na više zelenila i poziciju kontejnera. Ja sam inace pisao komunalnom gradske čistoće i čekam odgovor.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Marko,koliko sam Vas razumela vi ste u lameli 6 u prizemlju. A ja sam tačno iznad vas na prvom spratu i kad otvorim prozor udisaću smrad iz 8 kontejnera kao i Vi! Ne pada mi na pamet to da dozvolim!!!! Možete li mi reći koga da zovem i kome da se žalim, da se kontejneri ravnomerno rasporede po kompleksu, jer zaista nema smisla da nam OSAM KONTEJNERA stoji ispod prozora. Pa ja neću moći prozor da otvorim!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638058#p638058:2tlw5n8v je napisao(la):
markoa » Sre Jul 10, 2019 10:26 pm[/url]":2tlw5n8v]Kako sam informisan 5 kontejnera ide kako je na slici, a 8 kod lamele 6 ispod mog prozora. Nadam se da ćemo uspeti svi da se skupimo i organizujemo kako nam odgovara ukoliko ostane ovako kako su zamislili. Mislim na više zelenila i poziciju kontejnera. Ja sam inace pisao komunalnom gradske čistoće i čekam odgovor.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
A i nije samo smrad kontejnera problem nego i OGROMNA BUKA koju će praviti kamioni gradske čistoće kad budu praznili 8 kontejnera odjednom!
 
Ja sam vec sve to uradio i nije ih briga pravo da vam kažem, ostaje da uradim sta mogu preko ličnih poznanstva, nažalost..Kontaktirao sam gradsku čistoću.. Osim ukoliko se svi ne udruže kao za zelenilo, mislim da ce ostati na predviđenim lokacijama.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
U krajnjem slučaju ukoliko ih fizički ne pomerimo, ostaje samo pokrivanje kontejnera, i o našem trošku zaključavanje, s tim da bi svaki vlasnik stana imao svoj ključ, ali to je sve što ćemo morati sami da uradimo, mislim na nfc tag da se to djubre u međuvremenu i ne raznese okolo..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kako ste zamislili da zaključate kontejnere koji nisu u vlasništvu stanara? I kako će da se prazne, ako ih vi zaključate?
Razmislite pre nego što nešto napišete.
 
Pa dobiće i gradska čistoća svoj primerak, a iskreno mene nece ni mrzeti da u to predviđeno vreme lepo izdajem i otvorim im kontejner. Druga opcija mi je da ih ravnomerno raporedim ispred svakog ulaza, a treca mi je da ih sklonim iz naselja. Ako imaš neki bolji predlog..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
markoa":115mwd15 je napisao(la):
Pa dobiće i gradska čistoća svoj primerak, a iskreno mene nece ni mrzeti da u to predviđeno vreme lepo izdajem i otvorim im kontejner. Druga opcija mi je da ih ravnomerno raporedim ispred svakog ulaza, a treca mi je da ih sklonim iz naselja. Ako imaš neki bolji predlog..

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Podrzavam Marka da se nadje neko resenje za kontejnere i zelenilo...sva prljavstina, buka i nedostatak zelenila ce pogoditi sve normalne ljude!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Raspitajte se kod cistoce da li je moguće zakljucati kontejnere. Mislim da oni to ne dozvoljavaju. Kod nas u ZK dolaze uglavnom izmedju 22 i 23h i cuje se prilicno sad preko leta kada su prozori otvoreni. Naravno problem su i ovi sto recikliraju, kopaju traze najvise limenke valjda je to sad isplativo.
 
unedfined":1tzvdcv6 je napisao(la):
persida":1tzvdcv6 je napisao(la):
persida":1tzvdcv6 je napisao(la):
Meni odgovaraju rampa i parking mesta zato sto ce biti mir oko zgrade. Eto samo drvece nedostaje, to je veliki, veliki propust.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
I ograda.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Pa imamo ogradu, za voćnjak, na metar ispod prozora

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Mislila sam i da je propust izgled ograde, takodje.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
persida":3tdpfrab je napisao(la):
unedfined":3tdpfrab je napisao(la):
persida":3tdpfrab je napisao(la):
persida":3tdpfrab je napisao(la):
Meni odgovaraju rampa i parking mesta zato sto ce biti mir oko zgrade. Eto samo drvece nedostaje, to je veliki, veliki propust.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
I ograda.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Pa imamo ogradu, za voćnjak, na metar ispod prozora

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Mislila sam i da je propust izgled ograde, takodje.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
A i guranje kontejnera ljudima ispod prozora.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Vozači kamiona će da nose ključeve sa sobom i da vas čekaju i onda kada ste u kupatilu?
Ili to da rasporedite ispred svakog ulaza, pa da kamion radi po principu kreni-stani na svakih 10 metara. To vam nadležne službe neće dozvoliti, jer imaju jasno utvrdjena pravila i zakone. Ovo treće neću da komentarišem.

Gledam ka unutrašnjem dvorištu, ali se nadam da ćete rešiti sa povećanjem zelenila oko tih kontejnera.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638278#p638278:3gfh4n57 je napisao(la):
darkot » Čet Jul 11, 2019 8:18 pm[/url]":3gfh4n57]Naravno problem su i ovi sto recikliraju, kopaju traze najvise limenke valjda je to sad isplativo.
Da li ste zadovoljni sa obezbedjenjem zgrade? Da li oni preduzimaju nešto po pitanju toga?
 
Wlada":32e5hdl8 je napisao(la):
Vozači kamiona će da nose ključeve sa sobom i da vas čekaju i onda kada ste u kupatilu?
Ili to da rasporedite ispred svakog ulaza, pa da kamion radi po principu kreni-stani na svakih 10 metara. To vam nadležne službe neće dozvoliti, jer imaju jasno utvrdjena pravila i zakone. Ovo treće neću da komentarišem.

Gledam ka unutrašnjem dvorištu, ali se nadam da ćete rešiti sa povećanjem zelenila oko tih kontejnera.
Kao ni ja kontejnere ispred mog prozora

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Zaključana prostorija za kontejnere jecsrandard u Evropi. Ako već imamo čuvara on može da da ključ jkp ili da on otključa. Sve se može kada se dogovorimo i organizujemo.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638242#p638242:2yi29e9v je napisao(la):
Fatma » Čet Jul 11, 2019 5:32 pm[/url]":2yi29e9v]Prave nadstresnice za kontejnere jer su vec uradili jednu sa druge strane.

Gde su tacno locirani kontejneri “sa druge strane”?
Malo pre smo prosli, nismo videli nista... moguce da nismo obratili paznju dovoljno..
 
Mnogima će možda ovo pitanje je delovati smešno ali možda možete da mi pomognete.
Da li je možda neko razmišljao o mestu gde će držati bicikl?
U garaži ne mogu jedino da ga vežem za branik od kola :( .Podrum ne postoji kao ni zajedničke prostorije.
Terase nisu nešto preterano velike makar za nas koji ne živimo na zadnjem spratu i staklene su pa bi delovalo ružno .
Koristim bicikl kao prevozno sredstvo do posla i nazad kada god mi prilike dozvole i stvarno ne vidim rešenje gde da ga držim.
Bilo bi lepo ako već postavljaju tu rampu i parking da postave i koji '' češalj '' za bajseve.
Znam da nije bezbedno da mogu lako da ga otudje ali drugo rešenje nemam.
Možda imate neku ideju. :)

Izvinjavam se još jednom što vas davim oko ovih benignih stvari.
Solidarišem se sa komšijama kojima su kante ispod prozora i nadam se da ćemo naći neko rešenje za to.
Imate svu moju podršku u rešavanju problema koji nije ni malo naivan !!!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638291#p638291:1f9p8egf je napisao(la):
.Grunf » Čet Jul 11, 2019 9:47 pm[/url]":1f9p8egf]Mnogima će možda ovo pitanje je delovati smešno ali možda možete da mi pomognete.
Da li je možda neko razmišljao o mestu gde će držati bicikl?
U garaži ne mogu jedino da ga vežem za branik od kola :( .Podrum ne postoji kao ni zajedničke prostorije.
Terase nisu nešto preterano velike makar za nas koji ne živimo na zadnjem spratu i staklene su pa bi delovalo ružno .
Koristim bicikl kao prevozno sredstvo do posla i nazad kada god mi prilike dozvole i stvarno ne vidim rešenje gde da ga držim.
Bilo bi lepo ako već postavljaju tu rampu i parking da postave i koji '' češalj '' za bajseve.
Znam da nije bezbedno da mogu lako da ga otudje ali drugo rešenje nemam.
Možda imate neku ideju. :)

Izvinjavam se još jednom što vas davim oko ovih benignih stvari.
Solidarišem se sa komšijama kojima su kante ispod prozora i nadam se da ćemo naći neko rešenje za to.
Imate svu moju podršku u rešavanju problema koji nije ni malo naivan !!!
Za bicikl klackalica na donjem nivou deluje kao idealna opcija.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638291#p638291:3qungtxt je napisao(la):
.Grunf » Čet Jul 11, 2019 9:47 pm[/url]":3qungtxt]Mnogima će možda ovo pitanje je delovati smešno ali možda možete da mi pomognete.
Da li je možda neko razmišljao o mestu gde će držati bicikl?
U garaži ne mogu jedino da ga vežem za branik od kola :( .Podrum ne postoji kao ni zajedničke prostorije.
Terase nisu nešto preterano velike makar za nas koji ne živimo na zadnjem spratu i staklene su pa bi delovalo ružno .
Koristim bicikl kao prevozno sredstvo do posla i nazad kada god mi prilike dozvole i stvarno ne vidim rešenje gde da ga držim.
Bilo bi lepo ako već postavljaju tu rampu i parking da postave i koji '' češalj '' za bajseve.
Znam da nije bezbedno da mogu lako da ga otudje ali drugo rešenje nemam.
Možda imate neku ideju. :)

Izvinjavam se još jednom što vas davim oko ovih benignih stvari.
Solidarišem se sa komšijama kojima su kante ispod prozora i nadam se da ćemo naći neko rešenje za to.
Imate svu moju podršku u rešavanju problema koji nije ni malo naivan !!!

Nije smesno pitanje i ja vozim bajs doduse u slobodno vreme tj. ne kao prevozno sredstvo ali sam na istu temu razmisljala.
Zar nije logicnije da postave taj “cesalj” u garazu, valjda ima neki neiskorisceni mrtvi ugao za toliko..
Ako nista drugo, terasa :(
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638275#p638275:dzwe29ky je napisao(la):
Wlada » Čet Jul 11, 2019 8:03 pm[/url]":dzwe29ky]Kako ste zamislili da zaključate kontejnere koji nisu u vlasništvu stanara? I kako će da se prazne, ako ih vi zaključate?
Razmislite pre nego što nešto napišete.
Wlado,vidim da Vas baš briga za ovaj problem, a pritom širite negativnu energiju. Zamislite da ste Vi na našem mestu. Ako ne možete da nam pomognete,onda barem nemojte da sabotirate nas koji želimo da nađemo neko kompromisno rešenje.
 
Ninaa":1ihqfzla je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=638291#p638291 je napisao(la):
.Grunf » Čet Jul 11, 2019 9:47 pm[/url]":1ihqfzla]Mnogima će možda ovo pitanje je delovati smešno ali možda možete da mi pomognete.
Da li je možda neko razmišljao o mestu gde će držati bicikl?
U garaži ne mogu jedino da ga vežem za branik od kola :( .Podrum ne postoji kao ni zajedničke prostorije.
Terase nisu nešto preterano velike makar za nas koji ne živimo na zadnjem spratu i staklene su pa bi delovalo ružno .
Koristim bicikl kao prevozno sredstvo do posla i nazad kada god mi prilike dozvole i stvarno ne vidim rešenje gde da ga držim.
Bilo bi lepo ako već postavljaju tu rampu i parking da postave i koji '' češalj '' za bajseve.
Znam da nije bezbedno da mogu lako da ga otudje ali drugo rešenje nemam.
Možda imate neku ideju. :)

Izvinjavam se još jednom što vas davim oko ovih benignih stvari.
Solidarišem se sa komšijama kojima su kante ispod prozora i nadam se da ćemo naći neko rešenje za to.
Imate svu moju podršku u rešavanju problema koji nije ni malo naivan !!!

Nije smesno pitanje i ja vozim bajs doduse u slobodno vreme tj. ne kao prevozno sredstvo ali sam na istu temu razmisljala.
Zar nije logicnije da postave taj “cesalj” u garazu, valjda ima neki neiskorisceni mrtvi ugao za toliko..
Ako nista drugo, terasa :(
Steta je ruziti terasu, tegliti bajs u lift..Cesalj je odlicno resenje , trebate odmah pricati sa Merinom da se postavi negde...valjda ima neki prostor u garazi.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Vrh