Šta je novo?

Gornji grad - Zemun [Stambeni kompleks]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647831#p647831:1bl22eb6 je napisao(la):
DzoniL » Pon Avg 12, 2019 9:56 am[/url]":1bl22eb6]To bi trebalo da je slučaj sa koaksijalnom vezom, ovde je u pitanju optika pa je drugačije. A ruter se jedva nekako uglavi ali su uspeli.
Bar su uspeli :D
 
Prosleđujem Vam slliku koju mi je poslao komšija koji je već sve to odradio... :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647835#p647835:2sy8q6fk je napisao(la):
Johnny84 » Pon Avg 12, 2019 10:03 am[/url]":2sy8q6fk]Prosleđujem Vam slliku koju mi je poslao komšija koji je već sve to odradio... :D
file.php
Hvala! :)
 
Nema problema. :kk:

Nego da li plaćamo neku priključnu taksu ili najam eon box rutera? Šta imamo od propratnih troškova?

Hvala unapred.
 
jeremija":11cd7znp je napisao(la):
Na tom broju kazu da rade do 22h.. posle sam zvala policiji rekli su kao da ce doci ali garantujem da nisu. Muzika sam cula do nekih 2 sata.
Cekaj kako mislis da se cuje muzika do 5 ujutru inace?
Odakle?? Juce je nekom u toj kuci bio rodjendan, duboko se nadam da nece danas, jer sam stvarno u stanju svasta da uradim.
Sinoc mi je bio prva noc da spavam u stanu i eto...
Uhh koliko sam se iznervirala

Da se nadamo da se taj direktqn prenos iz Teherana od sinoc nece ponavljati. :) Mogu da zamislim kako je vama koji gledate direktno na to dvoriste. :/

Ja kad sam zvao pre godinu ipo, dve, koliko se secam kazu da rade do 22h, ali kad se odslusa poruka do kraja onda kaze da ce se javiti dezurni. Malo sacekas i neko se javi. Bar je tako bilo kad sam ja zvao. :)

Sto se tice ove muzike koja se cuje najvise vikendom, neki bas gruva bukvalno do 5 ujutro i ponekad bude bas glasno. Mi gledamo na stranu ka centru Zemuna (suprotno od Nike) i sa te strane se cuje muzika, ali ne znam gde je tacno izvor. Dobra stvar je sto je stolarija odlicna i kad se zatvore prozori, bukvalno nista se ne cuje. :) Problem je samo kad neko voli da spava otvorenih prozora. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sto se SBB tice, dodju 2 momka, srede sve za 15 minuta. Uvezbani su i znaju sta rade. Apsolutno isto izgleda kao na prilozenoj fotki, ruter je kompletno stao u predvidjenu kutiju uz male modifikacije kutije sa njihove strane (iseku jedan deo plastike unutar kutije da bi ruter stao, apsolutno se ne primecuje sta je uradjeno.
Napomenite im gde zelite da vam stoje EON box i fiksni telefon ako ga ugradjujete posto je neophodno povezivanje odgovarajucih LAN portova unutar kutije, mada to mozete i kasnije sami lagano da promenite.
 
Komšije,

Kako ste zadovoljni reklamacijama? Da li su probijeni rokovi? Neko ranije reče da su super sve odradili za 7 dana...

Ne mislim na Bobana iz Esona nego konkretno na same majstore koje ne znam gde nalaze... napravili su nam pičvajz u stanu u petak... da nas je glava bolela celog vikenda.

1. Zamenjena pločica je tamnija od ostalih
2. Majstor je ponovo novu pločicu nekako uspeo da okrnji ali je uredno popunio fug masom da se ne provarli (narednog jutra kada sam sve lepo prebrisao i počistio imao sam lepo šta da vidim).
3. Brusilica mu se prevrnula na stranu i ugasila se na parketu
4. Celo kupatilo je prljavo i prašnjavo

Moje pitanje je kako je moguće da je MERIN sve ovo prebacio na ESON PROPERTY koji realno nemaju veze sa ovim stvarima već ima direktno izvođač radova, u ovom slučaju ZOP? Uredno su nas otkačili i prebacili na Bobana koji za njihove propuste nije uopšte dečko kriv.
Ispadne kao da smo stan kupili od ESON-a a ne od MERIN-a. Vrlo vrlo bezobrazno sa njihove strane.

Poenta priče je da se ovakve i slične stvari spreče i da svako od Vas povede računa i dobro sve proveri.
Pomisliće neko da sam ovakav i onakav i da mi ništa ne valja ali baš me briga jer ne dozvoljavam da nas neko zeza za naš novac i kraj priče.
Na kraju krajeva pozajmili smo ga do penzije kao i većina Vas.
Reklamiraćemo ovakve propuste sve dok ne dobijemo ono što sam platili. Na budženja, leplenja i gitovanja nikako ne pristajte jer to prvo nude. Dakle, samo novo i samo zamena.

Hvala,
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647888#p647888:2bdsr1ou je napisao(la):
Johnny84 » Pon Avg 12, 2019 11:02 am[/url]":2bdsr1ou]Komšije,

Kako ste zadovoljni reklamacijama? Da li su probijeni rokovi? Neko ranije reče da su super sve odradili za 7 dana...

Ne mislim na Bobana iz Esona nego konkretno na same majstore koje ne znam gde nalaze... napravili su nam pičvajz u stanu u petak... da nas je glava bolela celog vikenda.

Hvala,
To je baš bezveze. Ima li onda ikakve svrhe zvati ih za manje probleme sa krečenjem, ako će napraviti 10x više problema?... :bash: :cry:
 
Ohh bas bezobrazno. Bas mi je zao! Meni jos nisu nista popravili. Dobro je da znam.
 
Po stoti put, mi stanove nismo kupili od Merin-a nego od WTCa, kada sam zamolio prijatelja advokata da pogleda ugovor bio je "A ko je taj Merin i kakve veze oni imaju sa bilo čime, nigde se ne spominju?".

Ali da to jeste katastrofa. Sada im tražite da zamene dasku parketa.

Hoću sutra da im dovodim kupce za Tri Nove (inače može se na APR naći preduzeće "Gornji Grad II doo")... Asset Management firma koji radi sve sem upravljanja imovinom.
 
Neko je prošao bez reklamacija, dok su neke komšije prošle sa nekoliko reklamacija. Nisam ih još uvek zvao za reklamacije, jer pravim spisak. Majstori su nestručni i aljkavi. Pomislio bi čovek su da neke stvari uradili namerno! ZOP se osramotio sa ovim majstorima!
 
Neko je napisao pre par dana, da je dobio resenje o isplati PDV. Molim tu osobu da mi se javi na pp, jer ne mogu da nadjem taj post i ne znam ko je to pisao. Hvala unapred !
 
@Johnny84 Kakav je ovo spoj izmedju plocica i parketa? Izgleda kao da nema lajsne nego samo popunjeno nekakvim gitom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647912#p647912:i7m0mk0k je napisao(la):
darkot » Pon Avg 12, 2019 2:03 am[/url]":i7m0mk0k]@Johnny84 Kakav je ovo spoj izmedju plocica i parketa? Izgleda kao da nema lajsne nego samo popunjeno nekakvim gitom.

Tu je lajsna nego je loše popunjena gitom na ovoj desnoj strani.
 
Pozdrav, ovo izgleda prelepooo...koja je cena kvadrata? Da li je sve prodato? Zna li neko? Hvalaaa
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647603#p647603:2cwt8k3c je napisao(la):
Bulbulderac17 » Ned Avg 11, 2019 4:16 am[/url]":2cwt8k3c]
89001f1a89f10ab891de85aba09dbd97.jpg
d3974d91c5fb78c882c7d12f5aa22266.jpg
02f28f70e8d8fdda8a8a33609ceb4d69.jpg
6c38bde1b63d54d70aed0c98e96de09d.jpg
ea89aae2e28b08b7d3f8e9e35eae9b51.jpg
bd0b774956a41b63cf2e459e446c8d9a.jpg
20722cd93b5da197c5a7634de60774b2.jpg
ddc2821948273282ce99c079fbbaccd8.jpg
b7a4d7c56a9e86b4caafd0f2eb3fc2da.jpg


inace hteo sam da uradim i slike iz vazduha ali nisam hteo da remetim tiho nedeljno popodne stanarima...

inace zavidim vam ...po lokaciji, spratnosti, kvalitetu radova i materijala, mirnom kraju, rasporedu soba mozda jedno i od boljih naselja u bgd...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Hvala na super fotkama, odlične su. :kk:
 
Johnny,identican problem sa plocicama imamo i mi...majstor je zamenio plocicu koja je 3x tamnija od ostalih....dogovorio sam se danas saDraganom iz ZOP,da probaju da nadju bar pribliznu nijansu....nisam pametan sta da radim....nosim se mislju da mi menjaju ceo pod,ali plasim se da mi ne ostete hidroizolaciju...ipak nismo dali male pare,pa da imamo sarene plocice...
 
Sto se komarnika tiče, i mi smo se odlučili za firmu, koja je montirala stolariju. Cene su mamje više iste, a ovo nam je nekako najsigurnije. Ovih dana imaju montažu na više stanova. Znači, da će i estetski biti lepo..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=647910#p647910:u1rea4oy je napisao(la):
cipiripi » Pon Avg 12, 2019 1:59 pm[/url]":u1rea4oy]Neko je napisao pre par dana, da je dobio resenje o isplati PDV. Molim tu osobu da mi se javi na pp, jer ne mogu da nadjem taj post i ne znam ko je to pisao. Hvala unapred !
Dule.BGD je u pitanju.
 
žake":3mivfzeu je napisao(la):
Sto se komarnika tiče, i mi smo se odlučili za firmu, koja je montirala stolariju. Cene su mamje više iste, a ovo nam je nekako najsigurnije. Ovih dana imaju montažu na više stanova. Znači, da će i estetski biti lepo..
Zake, komsije,

Da li mozete da slikate kako izgleda ugradjen komarnik koji je ugradjivala firma koja je radila stolariju? I ja razmisljam da njih angazujem, pa me zanima kako to izgleda.

Hvala unapred


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tek sutra se dogovaramo. Dolaze u Zemun, montiraju komarnike na nekoliko stanova. Realno, ja tu iskreno i ne vidim neko drugo rešenje, sem tih plisse u tamnoj boji. Izgleda lepo, videla sam na nekim stanovima. Nemam slike. Što se roka za montazu tiče, biće do 1.09., zbog godišnjih odmora.
 
Komšije,

Sutra nama ugrađuju pa ću slikati i postaviti slike da vidite kako sve to izgleda.

Inače su od petka na godišnjem odmoru kao što Žake kaže.

Pozrdrav,
 
Komsije, koliko bi kljucevi trebalo da mogu da se okrenu puta. Ja jedva nesto nabadam uopste da ga ubodem gde treba :D
i mogu samo dva puta da okrenem,a mislim je Ivan pomenuo nesto 4 puta...
Hvala unapred
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=648156#p648156:1ql36v20 je napisao(la):
jeremija » Uto Avg 13, 2019 8:52 am[/url]":1ql36v20]Komsije, koliko bi kljucevi trebalo da mogu da se okrenu puta. Ja jedva nesto nabadam uopste da ga ubodem gde treba :D
i mogu samo dva puta da okrenem,a mislim je Ivan pomenuo nesto 4 puta...
Hvala unapred
Četiri puta. Meni su rekli da su malo zaribali jer su svo vreme okretani samo dva puta i da će se vremenom razraditi. "Srećom" Bosal je spakovao potpuno pogrešnje ključeve pa je cela brava zamenjena novom, koja lepo okreće sva 4 puta.
 
Da li neko ima informaciju o tome kada ici i prijaviti se u infostan?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Vrh