Šta je novo?

Panorama Voždovac [ Stambeno Poslovni kompleks | 24 000 m²]

Ljudi, da li onaj upravnik ista radi? da li ga je iko viceo? gde su te viber chatovi, sastanci koje je obecavao?
kome da das predlog, da se zalis na nesto?
sta mi bre placamo?
sramota jedna teska...
ko cuva kljuceve od ormana gde su brojila za grejanje, struju?
koga zovemo kad izbije osigurac?
da li je relano i moguce da nije mogao jedan sastanak da se odrzi da s einofrmacije ljudima daju, da ljudi pitaju, predloze?????
teska sramota
 
Ja ga zovem na telefon koji je ostavljen u hodniku zgrade.
Pomenuo mi je da planira da odrzi skup u septembru jer su ljudi sad na odmorim, to je sto znam.
 
E ovo mi nije jasno...

t9nGx1r.jpg

H17ZxxT.jpg


Nemam problema da crta po betonu, to svako dete radi, al da uzmes po fasadi zgrade i da ili vaspitacica to dozvoli ili roditelj to mi nikad nece uci u glavu.
Prepostavljam da je od vrtica jel crte idu ka ulazu u vrtic, dal ce vrtic platiti farbanje ili ciscenje?
 
Katastrofa!
Na kamerama moze da se vidi ko je bojio.Nadam se da moze da se opere, trebalo bi da je fasada vodoperiva.
 
Fasada je vodonepropusna...a bojice decije se skidaju vodom...tj. kisa ih opere...tako da ce se i to lako oprati bez problema najobicnijom vodom...jedino sto nije bas lepo videti a nije ni lepo od strane dece to da rade...na nasu zalost...imamo dva objekta oko kojih se skupljaju i cirkuilisu dosta raznoraznih ljudi i cini mi se ponajvise onih koji nisu stanari ovih zgrada...gore u kafeu dodju porodicno...dok roditelji solo ili u nekoj ekipi piju i kojesta pricaju...deca jurcaju po dvoristu...ne znam kako je onima sa stanovima okrenutim ka dvoristu...
 
Nama okrenutim ka dvorištu je toliko divno da bar ja razmisljam da prodam stan.Samo nisam siguran da li bi ga neko kupio jer sada kada nije u izgradnji je toliko očigledno kako stoje stvari odnosno da živimo kao u nekom shoping centru.Često se pitam da li samo meni smeta buka?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=653042#p653042:ph3i7ags je napisao(la):
Zare » Pon Avg 26, 2019 9:56 am[/url]":ph3i7ags]Nama okrenutim ka dvorištu je toliko divno da bar ja razmisljam da prodam stan.Samo nisam siguran da li bi ga neko kupio jer sada kada nije u izgradnji je toliko očigledno kako stoje stvari odnosno da živimo kao u nekom shoping centru.Često se pitam da li samo meni smeta buka?

Setih se nečega pa da napravim poređenje,na temi kompleksa Gornji Grad koji je završen ovih dana svi mesecima već kukaju kako nemaju zelenila koje im je obećano generalno ka susednom placu a ne shvataju da su stanovi koji gledaju ka unutra gde ima igralište i dvorište vrtića nagrabusili u budućnosti kad se usele ljudi.
Imao sam takvih iskustava sa prethodnim stanom gde sam živeo tako da znam koliko je to zeznuta situacija.
 
Firma koja radi odrzavanje je totalna katastrofa. Liftovi su prljavi, garaza takodje, hodnici... Jedom u dve nedelje vidim neku zenu koja se pojavi sa kofom vode i dzogerom. Ja cu sve to da slikam i poslacu im na mail pa cemo da vidimo. Ajde ja cu da napravim viber grupu, ko hoce nek mi se javi na private
 
Ko bude isao da preuzme clausula intabulandi neka pripremi pare, ne primaju kartice, jer je racun izdat prosle nedelje :)
Preuzima se u prizemlju i cena je 3960 din!
 
zdravo,

kada se uzme klauzula koja kosta 4000 din od alprosa, onda se ide u katastar
da li neko zna sta tamo sve treba predati od papira i koliko kosta u katastu dodatno jos uknjizenje?

dalje, da li ste videli da dosta zidova po hodnicima ima pukotine, a neki cak i po stanovima imaju ...
da li je neko prijavio ovo upravniku i alprosu, da li ce oni srediti te pukotine po zidovima po spratovima, dok jos traje garancija na izvedene radove gradjevinske itd...

dalje, da li cemo imati nekad sastank kucnog saveta pa da se neke ideje izloze?
npr mislim da nam treba zajednicka prostorija gde bi ljudi mogli da ostaje kolica za dete ili bicikle? svaki ulaz ima mogucnost za tako nesto siguran sam.. samo da se stanari sloze ali neko mora da pokrene..
npr ulaz 361 ima u prizemlju ispod stepenica dostra prostora koji moze da se preuredi kao zajeddnicki prostor, da se to zatvori i da stanari imaju kljuc i tu da ostave sanke, biciklu, kolica.. a ne da stalno vuku dole gore i drze po terasama ili sobama...

pozdrav
 
Ako si preuzeo klauzulu to znaci da te notar uknjizava koliko sam razumeo.
Jedno ako ti notar ne knjizi garazu onda ti to moras sam. Nosi se kupoprodajni ugovor original, izvod iz banke da je placen ceo iznos iz ugovora i jos zahtev koji se popunjava u katastru.
Mislim da je garancija na radove 2 godine tako da sve te pukotine treba investitor da sanira jer je u garanciji.
U 361 tu ispod stepenista i jedino moze nesto da se napravi samo da ne bude nakaradno i sklepano.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=660773#p660773:30apain0 je napisao(la):
Mareni » Pon Sep 16, 2019 2:34 pm[/url]":30apain0]Ko bude isao da preuzme clausula intabulandi neka pripremi pare, ne primaju kartice, jer je racun izdat prosle nedelje :)
Preuzima se u prizemlju i cena je 3960 din!

U kom prizemlju i da li su slali obavestenje ili pozvali na preuzimanje ili je samointeresovanje upitanju?

Pozdrav
 
djwibe":oqnj8v4a je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=660773#p660773:oqnj8v4a je napisao(la):
Mareni » Pon Sep 16, 2019 2:34 pm[/url]":oqnj8v4a]Ko bude isao da preuzme clausula intabulandi neka pripremi pare, ne primaju kartice, jer je racun izdat prosle nedelje :)
Preuzima se u prizemlju i cena je 3960 din!

U kom prizemlju i da li su slali obavestenje ili pozvali na preuzimanje ili je samointeresovanje upitanju?

Pozdrav

Ja sam dobio obavestenje mail-om. Verovatno zavisi kome je zavresno ali dobricemo svi.
Ide se kod notara kako bi se preuzeo papir a isti notar ima kancelarije i na 5-om spratu i u prizemlju.
 
Nemam reci za ovo

0b03WcY.jpg

Pp9JOMt.jpg

nN0oMEf.jpg


Sutra cimam RUS usluzni centar da trazim daljinski od donje rampe, ljudi iz teretane imaju daljinski a mi stanari ne mozemo da dobijemo a pritom jedan ulaz u garazu ne radi evo sad ce godinu dana a na drugi postave razvaljen auto. Da stvar bude jos bezobraznija slep auto im je parkiran ispred teretane isti koji je prepostavljam ostavio auto na sred ulaza u garazu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=663580#p663580:dfq2cqmm je napisao(la):
srdjanprpa » Uto Sep 24, 2019 10:15 pm[/url]":dfq2cqmm]Nemam reci za ovo

0b03WcY.jpg

Pp9JOMt.jpg

nN0oMEf.jpg


Sutra cimam RUS usluzni centar da trazim daljinski od donje rampe, ljudi iz teretane imaju daljinski a mi stanari ne mozemo da dobijemo a pritom jedan ulaz u garazu ne radi evo sad ce godinu dana a na drugi postave razvaljen auto. Da stvar bude jos bezobraznija slep auto im je parkiran ispred teretane isti koji je prepostavljam ostavio auto na sred ulaza u garazu.

Slazem se...treba to pokrenuti pitanje ili postaviti citace i za tu rampu.
Ovakvu situaciju jos nisam zatekao, bezobrazno 100%, ali jesam slep, kombi i po neki auto pa sam cekao pomeranje...tacno je i da garazna vrata kod servisa cesto nece da se otvore iznutra pa moram da izlazim i kliknem dugme za otvaranje.
Tacno je i da pretpostavljam vlasnik teretane ima daljinac za rampu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=663593#p663593:10mgccer je napisao(la):
djwibe » Uto Sep 24, 2019 11:11 pm[/url]":10mgccer]
Ovakvu situaciju jos nisam zatekao, bezobrazno 100%, ali jesam slep, kombi i po neki auto pa sam cekao pomeranje...tacno je i da garazna vrata kod servisa cesto nece da se otvore iznutra pa moram da izlazim i kliknem dugme za otvaranje.

Za ovo otvaranje sam provalio sistem kako da ne izlazim iz kola, kad pridjes rampi i nece da se otvore, vrati auto nazad do parkinga mesta, smotaj ka desnoj traci i kreni uzbrdo. Prepostavljam da tad senzor skonta da je u pitanju auto koji zeli da izadje, pre sam prilazio autom do samog senzora al on ne reaguje cim vratim nazad i krenem opet uzbrdo on ukapira da treba da otvori.

I meni je se desavalo da se tu parkira auto ili da istovaraju nesto al ovo jos nije do sinoc, ne znam dal su sad pomerili auto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=663580#p663580:2pjzecd2 je napisao(la):
srdjanprpa » Tue Sep 24, 2019 9:15 pm[/url]":2pjzecd2]Nemam reci za ovo

0b03WcY.jpg

Pp9JOMt.jpg

nN0oMEf.jpg


Sutra cimam RUS usluzni centar da trazim daljinski od donje rampe, ljudi iz teretane imaju daljinski a mi stanari ne mozemo da dobijemo a pritom jedan ulaz u garazu ne radi evo sad ce godinu dana a na drugi postave razvaljen auto. Da stvar bude jos bezobraznija slep auto im je parkiran ispred teretane isti koji je prepostavljam ostavio auto na sred ulaza u garazu.

Sledeći put pozvati pauk, pa nek razmislja onaj koji je ostavio tu auto.
 
Sad me zvao Mrdja iz RUS usluznog centra, kaze da rampa iznad teretane koja nikad nije otvorena, nece ni biti otvorena za stanare (sto ne znam dal je ugovorom tako al ajde), velika rampa funksionise tako sto pojedinci imaju pristup da je otvore a stanari nemaju niti ce imati, osim ako nije dole onaj domar sto moze da otvori vrata. Tako da ako se desi situacija kao sto se desila meni moracete da obilazite zgradu da bi usli u garazu, samo ne znam sta bi se desilo kad bi mi parkirali auto ispred ulaza u njihovu garazu :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=664070#p664070:2zvundht je napisao(la):
srdjanprpa » Thu Sep 26, 2019 11:10 am[/url]":2zvundht]Sad me zvao Mrdja iz RUS usluznog centra, kaze da rampa iznad teretane koja nikad nije otvorena, nece ni biti otvorena za stanare (sto ne znam dal je ugovorom tako al ajde), velika rampa funksionise tako sto pojedinci imaju pristup da je otvore a stanari nemaju niti ce imati, osim ako nije dole onaj domar sto moze da otvori vrata. Tako da ako se desi situacija kao sto se desila meni moracete da obilazite zgradu da bi usli u garazu, samo ne znam sta bi se desilo kad bi mi parkirali auto ispred ulaza u njihovu garazu :D
Srdjane,

Nisam siguran da u ugovorima imamo naveden broj ulaza u garažu. Što se tiče ulaza na nivo -1 taj nivo je delom preuređen i sada se na istom nalazi kuhinja gde se sprema hrana za vrtić, i stoga se više neće koristiti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=664070#p664070:nm35e7bm je napisao(la):
srdjanprpa » Čet Sep 26, 2019 12:10 pm[/url]":nm35e7bm]Sad me zvao Mrdja iz RUS usluznog centra, kaze da rampa iznad teretane koja nikad nije otvorena, nece ni biti otvorena za stanare (sto ne znam dal je ugovorom tako al ajde), velika rampa funksionise tako sto pojedinci imaju pristup da je otvore a stanari nemaju niti ce imati, osim ako nije dole onaj domar sto moze da otvori vrata. Tako da ako se desi situacija kao sto se desila meni moracete da obilazite zgradu da bi usli u garazu, samo ne znam sta bi se desilo kad bi mi parkirali auto ispred ulaza u njihovu garazu :D

Trebao si da ostavis auto ispred i da odes pa neka traze ko je parkirao :D
 
Ne znam da li bi dosao parking servis da je pozvan da ukloni taj auto? Lepo ga sacekas na rampi pustis ga i isto tako ispratis...
Ipak mislim da ce biti dovoljno i da se samo kaze u Skodi nekom bitnijem da soferu kazu da obrati paznju kad vrsi istovar jer ce snositi troskove parking servisa sledeci put i vise nikad nece tako da ostavi auto.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=663638#p663638:1yuuab6k je napisao(la):
srdjanprpa » Sre Sep 25, 2019 7:21 am[/url]":1yuuab6k]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=663593#p663593:1yuuab6k je napisao(la):
djwibe » Uto Sep 24, 2019 11:11 pm[/url]":1yuuab6k]
Ovakvu situaciju jos nisam zatekao, bezobrazno 100%, ali jesam slep, kombi i po neki auto pa sam cekao pomeranje...tacno je i da garazna vrata kod servisa cesto nece da se otvore iznutra pa moram da izlazim i kliknem dugme za otvaranje.

Za ovo otvaranje sam provalio sistem kako da ne izlazim iz kola, kad pridjes rampi i nece da se otvore, vrati auto nazad do parkinga mesta, smotaj ka desnoj traci i kreni uzbrdo. Prepostavljam da tad senzor skonta da je u pitanju auto koji zeli da izadje, pre sam prilazio autom do samog senzora al on ne reaguje cim vratim nazad i krenem opet uzbrdo on ukapira da treba da otvori.

I meni je se desavalo da se tu parkira auto ili da istovaraju nesto al ovo jos nije do sinoc, ne znam dal su sad pomerili auto.
Koliko sam ja provalio senzor je ustvari foto ćelija koju samo treba farovima osvetliti i vrata se otvaraju. Senzor se nalazi na levom donjem delu zida bordo je boje. Pozdrav
 
Ja sam to pokusavao al bezuspesno, cak sam i blicao i palio duga svetla i prilazio senzoru na 10centimetara i nista, zanimljivo da mi se desava kad se vrata ne otvori iz prve vratim auto metar nazad i da krenu vrata sama da se otvaraju, e sad mozda tako pogodim svetlima senzor ko ce ga znati (bitno da vise ne radim rucno otvaranje vrata :) )
 
Vrh