Šta je novo?

Stambeni kompleks Zemunske kapije - državna stanogradnja

IvanIvan":2orcv9ik je napisao(la):
I upravnik kao I sve drzavno mora nazalost da se tera da radi
Da li me zezas?
Za svoje pare i ono sto sam platio treba da trosim vreme i zivce da ih svake nedelje zivkam telefonom i pisem mejlove da bi oni radili posao za koji su debelo placeni i preplaceni?
Ja evo ne verujem sta citam i pitam se da li sam lud...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657923#p657923:2jsbkke5 je napisao(la):
lanmibg » Sub Sep 07, 2019 7:02 pm[/url]":2jsbkke5]
IvanIvan":2jsbkke5 je napisao(la):
I upravnik kao I sve drzavno mora nazalost da se tera da radi
Da li me zezas?
Za svoje pare i ono sto sam platio treba da trosim vreme i zivce da ih svake nedelje zivkam telefonom i pisem mejlove da bi oni radili posao za koji su debelo placeni i preplaceni?
Ja evo ne verujem sta citam i pitam se da li sam lud...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
Bio si u katastru,opstini ili drugde gde postavljaju svoje ljude znamo kako se tamo brzo I profesionalno radi ako nisi njihov,a mozes do sutra da ih tuzis svi ko creva uvezani,
 
Upravnik je tu uveden iz istog razloga kao I svugde
Da spijunira ko izdaje stanove I lokale da mogu da naplate porez,a zalbe I probleme stanara usput da resava
 
IvanIvan":1rw1vyj3 je napisao(la):
Hteo sam da napisem najduze do kraja ugovora
E vidis, to je kod nas najveci problem. U normalnoj zemlji bi se ljudi pobunili, i bato, ne radis stvari iz ugovora, onda ces da letis. A kod nas vecinsko misljenje, cuti neka, moze i gore, al cu ipak da placam iako nisam zadovoljan. Da se skupi 200 ljudi pa im ode ispred firme, znas kako bi pricali sa nama i kako bi radil.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
IvanIvan":sozqojvw je napisao(la):
Upravnik je tu uveden iz istog razloga kao I svugde
Da spijunira ko izdaje stanove I lokale da mogu da naplate porez,a zalbe I probleme stanara usput da resava
Uveden?
Prava rec je nametnut.
Ako je GDS fin, sto nisu pustili stanare da izaberu? Zasto nisu dostavili bar tri ponude nego jednu?
Zasto su lagali i varali stanare da im liftovi nece biti pusteni u rad ako ne potpisu za upravnika?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ja sam nezadovoljan I gsp -,om,eps-om,vodovodom ,rts-om
Nezadovoljan sam I policijom ,zdrvstvom,skolstvom I jos 101dnom svari,pa sve to moramo da placamo sto preko racuna,sto kroz porez
Sad jos jedna stavka za nezadovoljstvo upravnik
 
Nekoliko stotina hiljada stanova se izdaje ,ogromne pare mogu da se uzmu od oporezivanja,to njih zanima
A da li nekom nesto prokisnjava ili je nesto otpalo to ce im biti u drugom planu,sredice I to ali polako I kad dodje na red
 
Ма јасно рече неко горе да су им наместили посао да узму паре и да немају намеру да чисте и сређују док их не отерате,исто тако и око ове фирме Банковић сам нешто читао,поред тога што су зидали односно премазивали отровним опатолом зграде на Нбг и још по Србији касније,градили су и у Степи,тако да одавно не могу да поверујем када неко каже да је купио стан у Степи или ЗК зато што то ,,зида држава" :lol:
 
Assad84":2qautp52 je napisao(la):
Ма јасно рече неко горе да су им наместили посао да узму паре и да немају намеру да чисте и сређују док их не отерате,исто тако и око ове фирме Банковић сам нешто читао,поред тога што су зидали односно премазивали отровним опатолом зграде на Нбг и још по Србији касније,градили су и у Степи,тако да одавно не могу да поверујем када неко каже да је купио стан у Степи или ЗК зато што то ,,зида држава"
Nista, ti onda lepo kod privatnika, da vidis ti te postenjacine i fine ljude. Samo cu ti reci da je sestra zakinuta za 2kv terase, jer je privatnik morao da plati reket, ko zna kome. Izolacija ne postoji, parket se podigao posle 2 dana useljenja...deo plafona prokisnjavao 2 godine..kineska vrata se zaglavila posle 6 meseci, plafon toliko neravan da se ljudi krstili kad videli..i jos mali milion stvari. Drugar kupio stan od investitora koga poznaje licno, ovaj zapalio u Svajcarsku, a stan prodao 3 puta. Al eto, mi smo budale koje idemo kod drzave koja zida.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Zna se kako I za koliko vecina privatnik prodje tehnicki prijem,igradi sta hoce kad plati,takodje vam daju pripadajuce parking mesto uracunaju ga u cenu,ali vi ga nemate ,v e c mize da ga koristi ki hoce,niti mozete stubice da pobodete,sece ih komunalna
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657966#p657966:2sm4xst3 je napisao(la):
Fisico » Sub Sep 07, 2019 9:09 pm[/url]":2sm4xst3]
Assad84":2sm4xst3 je napisao(la):
Ма јасно рече неко горе да су им наместили посао да узму паре и да немају намеру да чисте и сређују док их не отерате,исто тако и око ове фирме Банковић сам нешто читао,поред тога што су зидали односно премазивали отровним опатолом зграде на Нбг и још по Србији касније,градили су и у Степи,тако да одавно не могу да поверујем када неко каже да је купио стан у Степи или ЗК зато што то ,,зида држава"
Nista, ti onda lepo kod privatnika, da vidis ti te postenjacine i fine ljude. Samo cu ti reci da je sestra zakinuta za 2kv terase, jer je privatnik morao da plati reket, ko zna kome. Izolacija ne postoji, parket se podigao posle 2 dana useljenja...deo plafona prokisnjavao 2 godine..kineska vrata se zaglavila posle 6 meseci, plafon toliko neravan da se ljudi krstili kad videli..i jos mali milion stvari. Drugar kupio stan od investitora koga poznaje licno, ovaj zapalio u Svajcarsku, a stan prodao 3 puta. Al eto, mi smo budale koje idemo kod drzave koja zida.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Лакше да се прво потрују опатолом да не морају да трпе што долази касније,иначе поента мог поста је да не постоји разлика у градњи јер држава не поседује већ дуже време грађевинске фирме,тако да разни тровачи Банковићи могу да после таквих могу рећи криминалних ствари које ураде и даље добијају послове од државе да граде станове у ЗК нпр.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657977#p657977:qs6tljvk je napisao(la):
IvanIvan » Sub Sep 07, 2019 9:40 pm[/url]":qs6tljvk]Zna se kako I za koliko vecina privatnik prodje tehnicki prijem,igradi sta hoce kad plati,takodje vam daju pripadajuce parking mesto uracunaju ga u cenu,ali vi ga nemate ,v e c mize da ga koristi ki hoce,niti mozete stubice da pobodete,sece ih komunalna

Ne rece nista komsija za nasa mesta.
Sta kad GDS shvati da ne moze da primeni clan 70 na koji se sve vreme pozivao jer je zaboravio da nam trazi odricanje od tog dela parcele, pa ode kod nekog u katastar i kaze mu: zeznuli smo se, ajde nam ubaci ta parking mesta u garazu da resimo stvar.
Pa ovo nase je cist kriminal, gore od bilo kog privatnika.
 
Zato oni i ne pustaju parking u prodaju. Zeznuli su se i sad traze nacin.
Zamisli ti ironiju, promene projekat da bi pokrali parking, pa se jos zeznuli za odricanje.
I sad nema kud :D

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Assad84":3g12meng je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657966#p657966 je napisao(la):
Fisico » Sub Sep 07, 2019 9:09 pm[/url]":3g12meng]
Assad84":3g12meng je napisao(la):
Ма јасно рече неко горе да су им наместили посао да узму паре и да немају намеру да чисте и сређују док их не отерате,исто тако и око ове фирме Банковић сам нешто читао,поред тога што су зидали односно премазивали отровним опатолом зграде на Нбг и још по Србији касније,градили су и у Степи,тако да одавно не могу да поверујем када неко каже да је купио стан у Степи или ЗК зато што то ,,зида држава"
Nista, ti onda lepo kod privatnika, da vidis ti te postenjacine i fine ljude. Samo cu ti reci da je sestra zakinuta za 2kv terase, jer je privatnik morao da plati reket, ko zna kome. Izolacija ne postoji, parket se podigao posle 2 dana useljenja...deo plafona prokisnjavao 2 godine..kineska vrata se zaglavila posle 6 meseci, plafon toliko neravan da se ljudi krstili kad videli..i jos mali milion stvari. Drugar kupio stan od investitora koga poznaje licno, ovaj zapalio u Svajcarsku, a stan prodao 3 puta. Al eto, mi smo budale koje idemo kod drzave koja zida.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Лакше да се прво потрују опатолом да не морају да трпе што долази касније,иначе поента мог поста је да не постоји разлика у градњи јер држава не поседује већ дуже време грађевинске фирме,тако да разни тровачи Банковићи могу да после таквих могу рећи криминалних ствари које ураде и даље добијају послове од државе да граде станове у ЗК нпр.
Opatol se te godine koristio i kod mnogih privatnika, samo se o tome nije puno pricalo. Recimo mozete da se raspitate za zgradu na uglu mihajla pupina i dzona kenedija. Zgrada spada u luksuzne..kvadrat papren..a pitajte sa cim su premazivali...

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
nesazk":e1b02or2 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657977#p657977 je napisao(la):
IvanIvan » Sub Sep 07, 2019 9:40 pm[/url]":e1b02or2]Zna se kako I za koliko vecina privatnik prodje tehnicki prijem,igradi sta hoce kad plati,takodje vam daju pripadajuce parking mesto uracunaju ga u cenu,ali vi ga nemate ,v e c mize da ga koristi ki hoce,niti mozete stubice da pobodete,sece ih komunalna

Ne rece nista komsija za nasa mesta.
Sta kad GDS shvati da ne moze da primeni clan 70 na koji se sve vreme pozivao jer je zaboravio da nam trazi odricanje od tog dela parcele, pa ode kod nekog u katastar i kaze mu: zeznuli smo se, ajde nam ubaci ta parking mesta u garazu da resimo stvar.
Pa ovo nase je cist kriminal, gore od bilo kog privatnika.
@nesazk, javi mi se na privatnu poruku.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657988#p657988:7imoymyi je napisao(la):
lanmibg » Sub Sep 07, 2019 10:09 pm[/url]":7imoymyi]
Zamisli ti ironiju, promene projekat da bi pokrali parking, pa se jos zeznuli za odricanje.

Nisu nikakav projekat menjali. Da bi se menjao projekat moraju da se dobiju novi lokacijski uslovi.
Projekat ni u jednoj jedinoj stavci ne moze odstupati od lokacijskih uslova jer su na osnovu njih dobili uslove za infrastrukturu i sve ostalo sto ide.
U lokacijskim uslovima stoji da je minimalni procenat slobodnih povrsina na parceli 50%, odnosno to znaci da taj deo nije pod objektima i od toga ne moze da odstupi bilo kakvom promenom projekta. To je samo zamazivanje ociju kupcima.

Potpredsednica Vlade je dobila poruku da proseta sa direktorom GDS-a kroz naselje ukoliko dolazi (ti si bar pomenuo da ce mozda doci) i da pokaze ove slobodne povrsine i 4.070m2 parking mesta (oko 330) koje se nalaze u okviru njih jer ona stoji iza dokumenata koje je izdalo njeno ministarstvo.

Ovo je deo vezan za definisanje slobodnih i zelenih povrsina iz lokacijskih uslova.

Уређење слободних и зелених површина
Укупна површина интерних саобраћајница у оквиру парцеле је 9250,00м², а укупна површина паркинг места на локацији је 4070,00м². Пешачке стазе и тротоари заузимају 7500,00м². Постигнуто је 16,73% зелених површина у директном контакту са тлом и 1450 м² зеленила у жардињерама.
У оквиру зелене површине између објеката Е и Ф планира се главни будући центар окупљања комплекса, трг са фонтаном, уређеним простором са локалима са обе стране, а између објеката Г и Х озелењена уређена површина за одмор са игралиштем за децу.
 
nesazk":3f6rb0mj je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657988#p657988 je napisao(la):
lanmibg » Sub Sep 07, 2019 10:09 pm[/url]":3f6rb0mj]
Zamisli ti ironiju, promene projekat da bi pokrali parking, pa se jos zeznuli za odricanje.

Nisu nikakav projekat menjali. Da bi se menjao projekat moraju da se dobiju novi lokacijski uslovi.
Projekat ni u jednoj jedinoj stavci ne moze odstupati od lokacijskih uslova jer su na osnovu njih dobili uslove za infrastrukturu i sve ostalo sto ide.
U lokacijskim uslovima stoji da je minimalni procenat slobodnih povrsina na parceli 50%, odnosno to znaci da taj deo nije pod objektima i od toga ne moze da odstupi bilo kakvom promenom projekta. To je samo zamazivanje ociju kupcima.

Potpredsednica Vlade je dobila poruku da proseta sa direktorom GDS-a kroz naselje ukoliko dolazi (ti si bar pomenuo da ce mozda doci) i da pokaze ove slobodne povrsine i 4.070m2 parking mesta (oko 330) koje se nalaze u okviru njih jer ona stoji iza dokumenata koje je izdalo njeno ministarstvo.

Ovo je deo vezan za definisanje slobodnih i zelenih povrsina iz lokacijskih uslova.

Уређење слободних и зелених површина
Укупна површина интерних саобраћајница у оквиру парцеле је 9250,00м², а укупна површина паркинг места на локацији је 4070,00м². Пешачке стазе и тротоари заузимају 7500,00м². Постигнуто је 16,73% зелених површина у директном контакту са тлом и 1450 м² зеленила у жардињерама.
У оквиру зелене површине између објеката Е и Ф планира се главни будући центар окупљања комплекса, трг са фонтаном, уређеним простором са локалима са обе стране, а између објеката Г и Х озелењена уређена површина за одмор са игралиштем за децу.
Javi mi se u inbox za neka pitanja da se dogovorimo.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Tesko da su oni nesto zaboravili u vezi parking mesta ,ovo je dobro razradjeno sa njihove strane,bice da je po zakonu
 
Hajd ti posalji CV u GDS ovo je toliko ocigledno...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=658042#p658042:3w3b1gqe je napisao(la):
IvanIvan » Sub Sep 07, 2019 11:30 pm[/url]":3w3b1gqe]Tesko da su oni nesto zaboravili u vezi parking mesta ,ovo je dobro razradjeno sa njihove strane,bice da je po zakonu

"Tesko" da su zaboravili ... "bice" da je po zakonu
Dao si nekoliko desetina hiljada evra i nagadjas kao da je u pitanju neka "sitnica" a ne potpuna promena zivota u naselju ukoliko im dozvolimo pljacku.
Samo te molim da odes kod svog advokata i proveris sve ovo. Garaza je objekat, otvoreno nenatkriveno mesto ne moze nikako biti garazno, a da ne govorimo ovde gde je strogo definisano u okviru parcele.
Sto vise ljudi proveri informaciju i na bilo kakav nacin uz savet svog advokata pokrene neku tuzbu, zna nekog ko medijski moze da pomogne, bice dobro. Nista ne namecem kao nuzno, neke komsije ce mozda da cute jer im je zauzvrat parking mesto obecano, svako gleda svoj interes.

Samo kazem da svako vidi sa svojim advokatom sta da radi.
I ponovicu moju zalbu kao pomoc posto je karakteristika foruma da se nesto negativno za investitora uvek po hitnom postupku zatrpa sa brdo postova kako bi se bacilo u zaborav.
Ako treba, ponavljacu sa vremena na vreme.

Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1
 
@nesazk
Kome si uputio zalbu? RGZ-u, Katastru Zemum, GDD-u?

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Svi vi koji zelite da kupite stanove,jednostavno obidjite stanove I naselje,videcete zelenilo,stubice za parking,cistocu naselja pa sami procenite I odlucite
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=658240#p658240:1ipnw3mt je napisao(la):
IvanIvan » Ned Sep 08, 2019 3:43 pm[/url]":1ipnw3mt]Svi vi koji zelite da kupite stanove,jednostavno obidjite stanove I naselje,videcete zelenilo,stubice za parking,cistocu naselja pa sami procenite I odlucite

Slazes se i da dodam:

I sa advokatom proverite da li su stubici u skladu sa zakonima Republike Srbije ukoliko racunate da kupite ta mesta, da se posle ne razvlacite po sudovima i budete osteceni ukoliko vam se naknadno oduzme.
 
Vrh