Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

Zanimljivo kada je panika kako će se snaći, zabrana pa ......

 
Nemoguće je iščupati ma i najmanju informaciju o otvaranju bioskopa u Ada Mallu - Homere, pomagaj! :) Bilo je reči da se otvara na jesen (a ona samo što nije), a čak se i govorkalo (istina, krajnje bojažljivo i s pola glasa) da će možda i prvi beogradski IMAX da osvane ovde. Živ nisam, anyone?
 
Krajem avgusta je otvorena Skechers radnja u Ada Mallu :kk:
Da li neko zna kakve su cene u odnosu na Office Shoes i ko je vlasnik? Bilo bi glupo da je vlasnik Office Shoes pa da su cene iste pa pitam.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=658827#p658827:2o58lywo je napisao(la):
vucko » 10 Sep 2019 03:35 pm[/url]":2o58lywo]Krajem avgusta je otvorena Skechers radnja u Ada Mallu :kk:
Da li neko zna kakve su cene u odnosu na Office Shoes i ko je vlasnik? Bilo bi glupo da je vlasnik Office Shoes pa da su cene iste pa pitam.
Koliko sam primetio onako u prolazu kroz radnju, cene su manje više slične kao u drugim radnjama gde ima da se kupi Skechers. I uglavnom imaju nove modele. Razlika u odnosu na druge radnje jeste ta da imaju širi asortiman.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657231#p657231:26c8bx9q je napisao(la):
Minnheima » Čet Sep 05, 2019 1:32 pm[/url]":26c8bx9q]Nemoguće je iščupati ma i najmanju informaciju o otvaranju bioskopa u Ada Mallu - Homere, pomagaj! :) Bilo je reči da se otvara na jesen (a ona samo što nije), a čak se i govorkalo (istina, krajnje bojažljivo i s pola glasa) da će možda i prvi beogradski IMAX da osvane ovde. Živ nisam, anyone?

Otvaranje je previdjeno za period od sredine novembra do sredine decembra. Nadam se da ce se drzati te ideje!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=658827#p658827:1tjamr08 je napisao(la):
vucko » Tue Sep 10, 2019 3:35 pm[/url]":1tjamr08]Krajem avgusta je otvorena Skechers radnja u Ada Mallu :kk:
Da li neko zna kakve su cene u odnosu na Office Shoes i ko je vlasnik? Bilo bi glupo da je vlasnik Office Shoes pa da su cene iste pa pitam.

Beosport drži Sketchers u Ada mallu
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659437#p659437:jzrch04b je napisao(la):
ob.per. » 12 Sep 2019 12:48 pm[/url]":jzrch04b]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=657231#p657231:jzrch04b je napisao(la):
Minnheima » Čet Sep 05, 2019 1:32 pm[/url]":jzrch04b]Nemoguće je iščupati ma i najmanju informaciju o otvaranju bioskopa u Ada Mallu - Homere, pomagaj! :) Bilo je reči da se otvara na jesen (a ona samo što nije), a čak se i govorkalo (istina, krajnje bojažljivo i s pola glasa) da će možda i prvi beogradski IMAX da osvane ovde. Živ nisam, anyone?

Otvaranje je previdjeno za period od sredine novembra do sredine decembra. Nadam se da ce se drzati te ideje!

Čudno, prekardašiće šest meseci od otvaranja tržnog centra sa zamandaljenim bioskopom. Nije mi baš najjasnija ta "poslovna" logika i ne znam za sličan slučaj, no dobro - njihove pare, njhov biznis plan. Meni ostaje samo da se nadam da će se čekanje isplatiti. :) U svakom slučaju, tebi hvala na ovoj informaciji.
 
Pa ako ne plaćaju punu cenu zakupa itekako je logično jer je ipak jesen i zima udarna sezona za bioskope

Послато са Redmi Note 4 помоћу Тапатока
 
Nije ni leto više mrtva sezona kod nas - ovo je bilo izrazito uspešno, gotovo na nivou pozne jeseni i zime. No, čak i da jeste, meni bi baš manja poseta bila idealna za početak rada novog bioskopa kako bi se u što većoj tišini preležale "dečje bolesti". Uostalom, isti taj Cinestar je svoj najveći bioskop kod nas, onaj u Novom Sadu, otvorio upravo usred leta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659634#p659634:2e8lkuet je napisao(la):
loyola » 13 Sep 2019 08:04[/url]":2e8lkuet]Koliko te placaju da hejtujes? :D

Вала кад бих знао где да се запослим као хејтер, па до сад бих милијардер био :lol:
 
Pre neko veče izuzetna džez svirka - Vasil Hadžimanov kvartet una 3. spratu:
 
promasen projekat. bio sam letos sa sinom. lokacija za pesake ne moze biti gora, ulaz preuzak, unutra nista ne moze da privuce moju paznju. sterilno, lose osvetljeno i klasika po spratovima. to je u mojim ocima zabava za sirotinju i skorojevice koji pate da budu vidjeni!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Iskoristi ovu poznu jesen za odlazak na neku lux destinaciju i resis problem , plus se ne guras sa sirotinjom
 
Prosto mi je neverovatno da bioskop još nije otvoren, niti se iko oglašava po tom pitanju.
 
Ja sam primetio u poslednje vreme malo manje ljudi nego inače.Najviše se zadržavaju na 3 spratu gde je hrana.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=682077#p682077:fg6b9kd7 je napisao(la):
Zezeljko » 21 Nov 2019 02:44 pm[/url]":fg6b9kd7]Prosto mi je neverovatno da bioskop još nije otvoren, niti se iko oglašava po tom pitanju.

I ja sam u čudu, ne znam za sličan slučaj - da neki bioskop ne biva otvoren i više od šest meseci nakon početka rada tržnog centra. Kako im se isplati da plaćaju najam sve to vreme a da ne prodaju niti jednu ulaznicu, ili, ako ga ne plaćaju, kako se isplati Ada Mallu da ima zauzet prostor bez ikakve koristi (kad su gotovo sigurno mogli da izdaju nekom drugom ko bi to radio)? Malo, malo, pa rovarim po netu ne bih li saznao za datum otvaranja, ali ič ne nalazim.
 
Ne znam, po svemu sudeći, bioskop neće biti otvoren ove godine (iako je najavljeno otvaranje na jesen, a zima pred vratima), osim ako ne najave nešto naredne nedelje. Pošto od zvučnijih filmova ove godine ostao je samo Star Wars, a ako uzmemo u obzir da Cineplexx kad otvara svoje bioskope (recimo onaj u Bigu) pravi kampanju mesec dana pre otvaranja, ne verujem da bi se Cinestar tu mnogo razlikovao.
 
Istina je da dosad nismo imali slučaj da je bioskop otvoran toliko kasno u odnosu na tržni centar. Ne računajući objekte gde je bioskop dograđen u kasnijoj fazi, poput BIG-a u Novom Sadu ili Pančevu, bioskopi su uglavnom otvarani istog dana kada i tržnjaci sa izuzetkom Delta cityja gde je multipleks (tada grčki Ster Cinemas) otvorio vrata mesec i kusur dana posle šoping mola.

Ipak, bioskop je kompleksniji objekat od butika i nekoliko faktora vidim kao razlog za "odugovlačenje" sa otvaranjem bioskopa.

- Prvo pitanje je u kojoj fazi je investitor prelomio da će imati bioskop i kada je potpisan ugovor sa CineStarom, tj. u kom momentu su oni "ušli" u objekat kao zakupci i počeli sa radovima.

- Odmah po otvaranju tržnog centra bilo je jasno da se sa tim požurilo (verovatno zbog ugovornih obaveza prema zakupcima) i da objekat nije bio u potpunosti završen.

- Pre nekoliko meseci kiše su (upravo zbog nedovršenosti objekta) napravile ozbiljne probleme u "Ada Mallu". Tržnjak je bio poplavljen i zatvaran zbog toga. S obzirom na to da su bioskopi tehnički osetljivi, moguće je da su tada nastali problemi koji su prouzrokovali kašnjenje sa radovima i samim tim pomeranje datuma otvaranja.

Bilo kako bilo, uveren sam da se CineStaru žuri sa otvaranjem. Zaista nemaju sreće da debituju u Beogradu, a konkurencija im za narednu godinu sprema otvaranje čak dva velika multipleksa - na Zvezdari u Beo shopping centru (najverovatnije u aprilu), i u Galeriji BgH2O (najverovatnije u septembru).
 
nije problem otici na lux destinacinu, vise bih voleo da se u Beogradu zaista uradi nesto kvalitetno i nesvakidasnje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh