Šta je novo?

Big Rakovica (bivši Capitol Park)

Bio sam u tom Novom Sadu, ali koliko se sećam to je urađeno odmah tako (taj centralni objekat), nije naknadno dograđivano. Ovaj Capitol je već veliki i nisam siguran da mogu to negde da uglave smisleno, a da ne pogodi deo postojećih radnji.
 
Otvaranje novih prodavnica je svake godine do sad bilo 24. oktobra (za njihov rođendan) ali ove godine ni glasa kad se i šta otvara.. Zna li neko možda ime nekog zakupca?
 
Делфи, а колико сам чуо Гигатрон се сели у већи локал.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=665143#p665143:2t5uqwhk je napisao(la):
tragac » Pon Sep 30, 2019 1:07 pm[/url]":2t5uqwhk]

Insajderska info - biće i Woby Haus.
 
Ради се једна да тако кажем зграда поред Капитола, видео сам неке фрижидере и нешто па сам помислио да има везе са Капитолом.
 
Та зграда је годинама стајала празна и недовршена по питању фасаде. Мислим да је то власништво Спорт Вижн фирме.
 
Ako je od SV vrlo moguce da prave outlet
 
Од нових локала биће Вип, Теленор, Пантер, Вулкан и Воби хаус.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=667372#p667372:pssu1k1c je napisao(la):
hiavata » 07 Oct 2019 09:05 am[/url]":pssu1k1c]Koja prajm lokacija :D

Samo se ti zezaj, kad razgrabe imr i pocnu da nicu demituse okolo, naselice ovaj prostor za jedno 5 godina, vec su pocele neke zgrade da se adaptiraju u poslovne, poput one prve pored.
 
Pa ne bismo mi izmislili ništa novo kada bi fabrikama u Rakovici promenili namenu u neke korisnije, kao što su između ostalih hoteli. umetnički prostori, habovi... Samo šta su Britanci kod sebe sve uradili.
 
U zgradi pored Capitol-a je "Sport Vision" otvorio veliku outlet radnju.
Ne bi me iznenadilo da od bivše industrijske zone iznikne neka vrsta beogradskog shopping city-ja, čije jezgro bi upravo bio Capitol (ili kako se sada već zove, posle prodaje).
 
Koji lokal će biti u onom prostoru sto još nije otvoren u CP?
 
Koji lokal će biti u onom prostoru sto još nije otvoren u CP?
 
На Фејсбуку су објавили опроштајну поруку, претпостављам да мењају име у BIG Fashion Park Rakovica пошто је BIG сада власник.
 
Danas su krenuli sa rebrendiranjem objekta, postavili su "BIG" totem.
 
Јел ће се надоградити као тржни центар или остаје ритејл парк?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zvanično ime je sada Big Rakovica, možda treba naziv teme promeniti.
8b5a8aa2b44e579dc731c77f2b7f3df1.jpg


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Za koju godinu od ovoga će da prave full size mall. Kome se uostalom isplati objekat gde je 70% placa parking (a pritom nije javna garaža)?
 
Prvo treba počistiti divlje naselje, koje je, mal te ne, nasuprot retail parka.
Posle treba porušiti mrtve fabrike.
Onda ide stambeno naselje.

@Igor: Da, definitivno treba staviti naslov teme "Big Rakovica (bivši Capitol Park)".
 
Hvala na sugestiji, promenjen je naslov teme.
 
Vrh