Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

Poslednja faza i jedste trebalo da bude hotel/poslovni prostor, pa je s vremenom prenamenjena u stanove (poslovnoapartmanskog tipa).
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=655893#p655893:2k7pkvkw je napisao(la):
milos.tro » Ned Sep 01, 2019 8:21 pm[/url]":2k7pkvkw]danasnja fotka

file.php

Ne bih imao ništa protiv da se ovakva zgrada nađe u BNV umesto onih nebu pod oblake skarabudževina....
meni izgleda ok za front prema Jurija Gagarina. Mnogo je lepša od zgrade iz treće faze...
 
Da, šteta što i s druge strane nije takva, Ona uz Delta City je baš prebudžena.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=655982#p655982:2098hc7c je napisao(la):
pfkBG » Pon Sep 02, 2019 12:58 am[/url]":2098hc7c]Pozdrav,šta se planira na praznoj parceli izmedju A bloka i Delta sitija ?

Taj plac pripada SPC, sto znaci stagod oni odluce. Prema njihovim dosadasnjim odlukama sa zemljistem na NBG, verovatno ce biti crkva ili poslovni prostor ili (najverovatnije) oba
 
од толиких прича колико је узета имовина СПЦ од стране комуњара човеку дође стварно да се запита одакле им толико земљиште по Београду
 
Negde u nekim papirima je bilo da će na tom placu gde je upisana SPC, biti srednja škola, pod okriljem crkve. Znam nejasno ali...

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ne znam zašto, al stičem utisak da je ova IV faza, meni lično, najružnije ispala, a prema renderu sam očekivao da će biti "the naj" od svih.
 
Delim tvoj utisak Bastone. Ovaj projekat je iz faze u fazu dizao cene, a obarao estetske kriterijume. I na kraju dobismo monstruma.
 
Koliko modernije izgleda ova druga fasada.I dalje je krmača ali je prihvatljivija za oko.
d727cfdab318e21239276b4f41b6dc2e.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Ja ne znam kako može da vam bude lepša ona grdosija pored, u odnosu na ovu poslednju fazu. Što se mene tiče fasada je daleko bolje ispala samo gabaritnost opet narušava izgled.
 
Ako me sećanje dobro služi grad je dobio neka mesta u Savaadi, pre će biti da su ta?
 
kolika zgrada....Ajde visina pa i da razumem...Ali, ovi su otisli u VISINU, u SIRINU i u DUZINU .... i to sve u isto vreme....Ko bude ziveo u sredini kao u zatvoru...I za ovo rekoste 2700 eur kvadrat hahahahahha svasta kod nas prolazi. Blok ceo je ocajan, mozda ce im pasti na pamet da izgrade jos po 7 spratova na vec izgradjene zgrade...sramota je koliko se ne vodi racuna o zelenim povrsinama, o uslovima u kojima narod zivi
 
Па ваљда народ који купује не брине о условима у којима живи,мислим нису ово станови солидарности да мораш где ти дају да живиш.
 
Slika i prilika urbanističkog haosa šta se dozvoljava... Pogledajte svaki blok na Nbgd kako je isprojektovan nekada, npr blok 23 ili blok 28...Velike zgrade, oko njih ogroman prostor, u bloku škola, vrtić... Pa i 2 vrtića, ogromni parkovi, igralište, teren za fudbal, basket... Gde je sada to? Za mene je ovaj haos isto kao i nelegalna gradnja na savskom nasipu, u nekom parku pošto se izgradi 4000+ stanova, a ljudima se ne omoguće osnovni uslovi za porodican život
 
28. blok prelepo isprojektovan - zgrada koja izlgeda kao Kineski zid na 20 metara od najprometnije saobracajnice u drzavi. Vrlo humano isprojektovano pre svega. Sto bi trol84 rekao - prava ususkana oaza za porodicni zivot.
 
Komentar se odnosio pre svega na raspored zgrada, sadržaje važne za život poput zelenila, parka, škole, vrtića i dr... Prostor gde se moze prošetati, a sada je sve puno kafića... I naravno frizera, salona za lepotu, uz naravno obavezno parkiranje na ulici radi pogleda iz tog istog kafića... Zgrade, koje ni ja ne volim, po komentarima prijatelja, koji žive u njima, su kvalitetno izgrađene, stanovi pristojni...
 
Ali evo i da se složim sa njim,kad uporediš nešto sa kineskim zidom to znači da je ono vrhunac arhitekture,što u poredjenju sa ovim danas šta se radi i jeste
 
Vrh