Šta je novo?

"BW Galerija" - Beograd na vodi [ Tržni centar | 300 000m² ]

Ali nije tajna da se apsolutno svuda primenjuju psihološke taktike. kazinoi nemaju satove i prozore, a u prostorije se upumpava kiseonik kako bi ljudi bili što budniji. U svakom supermarketu je takođe raspored vrilo određen. Stvari kao što su hleb koje vam trebaju svaki dan se stavljaju na suprotni kraj radnje od ulaza da biste morali celu da prođete i eventualno kupite nešto. Isto važi i za tržne centre - usmerava se kretanje pešaka, itd. Nikad ta praksa nije bila nepoznata.
 
...
aa12c41d031b2d205bea147857b6f5ec.jpg
b4a4a26a98789a564a5203c506ced068.jpg


Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Колико је само грозна ова шупа на корву између куполе и Саве. Нарочито кад сам је угледао са Газеле и са Новог Београда.

 
Kako vam se cini napredak, meni i dalje da da bi morala izgradnja dosta brze da ide?

Gradina je zavrsila Ada Mol i Palatu Pravde, mozda ce prebaciti fokus sada na BW Galeriju da se otvori sto pre?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=659184#p659184:1lpk513x je napisao(la):
Pegasus » Sre Sep 11, 2019 7:04 pm[/url]":1lpk513x]Kako vam se cini napredak, meni i dalje da da bi morala izgradnja dosta brze da ide?

Gradina je zavrsila Ada Mol i Palatu Pravde, mozda ce prebaciti fokus sada na BW Galeriju da se otvori sto pre?

Koliko znam veoma su blizu zavrsetku izlivanju svog betona. Ovo ostalo napreduje poprilicno brzo, rad na fasadi i unutrasnjosti. videcemo, samo ne znam kako ce to da funkcionise a da ne zavrse da ti mozes od keja, tojest kula A B da se prosetas do Galerije. Tako da milsim da ce zavrisiti ceo deo ispred ka reci izmedju ostalog kao i sam (novi) bulevar koji vodi do Galerije. Pokazalo se da kada se rok priblizi sve je moguce...
 
Par slika sa vode
315d07ce1d2b1d8a7b7b1e4b0ceb29a9.jpg
c67b0db5659e916dd2d8b9fbd025d162.jpg
20010e9d609eb53d52374eaec0ac94b8.jpg


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Na stranu to što ceo TC tu ne pripada, da li je ovaj izlaz na krov tj šupa što kaže Sarajevska morao baš ovako da štrči? Da li je moralo toliko visoko da bude? Pa ovo je osetno više od kupole... Zar nije moglo da ide više na sredini konstrukcije? Zar moraju baš svaki ugao posmatranja sa vode i druge strane da naruže?

 
Mislim da je to lift za izlazak na terasu tj krov.
 
Tek sada se vidi da se radi na fasadi ka reci, ali opet mi se cini da ne idu radovi dovoljno brzo.
Cuh informaciju da je rok za pocetak rada maj ili septembar 2020god, ali nesto ne vidim da je moguce da bude gotov na prolece.

Ostalo je mozda jos max mesec dana lepseg vremena, a TC nije pokriven, ne znam koliko ce ih to usporiti sto ce kisa i sneg prodirati u unutrasnjost Tca?
 
Kako ce biti dobro kada zavrse ovaj trzni centar obujem lepo zumbane cipele i lagano u setnju
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=669341#p669341:t1tktzlw je napisao(la):
Prcha » Sub Okt 12, 2019 11:59 pm[/url]":t1tktzlw]Tek sada se vidi da se radi na fasadi ka reci, ali opet mi se cini da ne idu radovi dovoljno brzo.
Cuh informaciju da je rok za pocetak rada maj ili septembar 2020god, ali nesto ne vidim da je moguce da bude gotov na prolece.

Ostalo je mozda jos max mesec dana lepseg vremena, a TC nije pokriven, ne znam koliko ce ih to usporiti sto ce kisa i sneg prodirati u unutrasnjost Tca?

Ma završiće oni nego promenada će duže da se radi.Nisu ni počeli još ovaj deo ...
 
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5yP8bxlPnRk[/youtube]
 
Zasto? Vec smo kroz diskusiju zakljucili da je to dobra stvar – bice vise prirodnog svetla.
 
Meni je ta membrana estetski ruznija od stakla.
Tmurna je i mnogo manje prozračna, deluje kao jeftino rešenje (a zapravo nije) i odaje utisak da je prljava.
 
Kažem ja,ovo jako dobro napreduje,bilo bi brzo gotovo nego problem će biti promenada.Nije mi jasno što tako sporo rade promenadu ? :shock:
 
Galerija baš dobrim tempom napreduje, zna li neko kada će biti otvaranje tačno?
 
Oko gazele je trebala biti zelena povrsina. Znaci park umesto TC, ali sada je dockan.
 
Vrh