Šta je novo?

Stari savski most - Most Miladina Zarica

Gde sa Starim savskim mostom?

  • Povezati Blok 70 sa Adom Ciganlijom

    Glasovi: 177 37,1%
  • Povezati Veliko ratno ostrvo sa Zemunom

    Glasovi: 61 12,8%
  • Neka druga gradska lokacija

    Glasovi: 30 6,3%
  • Pokloniti most drugoj opštini u Srbiji u skladu sa potrebama

    Glasovi: 162 34,0%
  • Most treba da ide u staro gvožđe

    Glasovi: 28 5,9%
  • Ne znam

    Glasovi: 19 4,0%

  • Ukupno glasača
    477
Stojčić: Najviše glasova građana ima predlog da se most preseli u park Ušće

Park Ušće 3351 : 2481 Pešačko/biciklistički do Ade

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nekoliko meseci? Kako?

Doduše, on je rekao i da će poplava produžiti rekonstrukciju Kraljice Marije dan-dva, tako da ovom čoveku još manje verujem za rokove od Vesića.
 
Ja nikome ne verujem za rokove. Svaki prvobitni rok je probijen , a objašnjenja takva da mi mala deca ne veruju u njih.
 
Marko Stojčić:

Prema njegovim rečima, tim mostom danas prolazi manje od deset odsto saobraćaja.

"Njegova pozicija nije dobra da bi bila pravilna osovina ulaska u tunel, mora da se pomera u stranu. Most je postavljen u Drugom svetskom ratu, a nije planiran za tu poziciju, već je planirano da bude postavljen u okolini Pančeva. To je bio privremeni most koji nikada nije projektovan za potrebe te lokacije. Opet bi podrazumevao potpuno demontažu i dekonstrukciju, što nema ekonomske isplativosti", naveo je Stojčić.

Ova tvrdnja nema nikakve logike u sebi. Upravo je rekao da novi most treba da bude pomeren u stranu (jer bi inače bila "nepravilna osovina ulaska u tunel"), što onda valjda znači i da će BITI pomeren, iako to na planovima nije tako nacrtano. Međutim ako će biti pomeren, a stara pozicija zaista ne gađa osu tunela, onda uopšte ne treba da se ruši dok se ne izgradi novi most na novoj poziciji i to sa "ispravnom osom". Međutim, onda, kao da ništa nije rekao, nastavlja dalje sa objašnjenjem da bi i alternativni predlozi takođe podrazumevali potpunu demontažu i dekonstrukciju, isto kao i njegov, pa zato nemaju prednosti. Ovaj poslednji deo rečenice fali, ali se podrazumeva. Međutim, već iz prethodne rečenice proizilazi suprotno, da most ne treba odmah da se ruši jer novi ne treba da bude na istom mestu. Pa šta je onda ustvari rekao?
 
Pa takva je svaka izjava svakog političara - logički bolna za IQ preko 90...
 
Kakvi su ovo mafijaši, ovo svet nije video. Što neko reče, vređaju nam inteligenciju. Građani glasali za prvi predlog? Koji građani, botovi iz SNS centrale? Isplativi su kafići da se namire vođe navijače (dileri droge) i ostali ološ. Ljudi, nemojte da se bojite, samo jako i žestoko ka mafijašima jer će vas pri svakom drugom pristupu ova banda gaziti.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=676510#p676510:2ghmt1a2 je napisao(la):
Koniljo » 03 Nov 2019 09:04 am[/url]":2ghmt1a2]Kakvi su ovo mafijaši, ovo svet nije video. Što neko reče, vređaju nam inteligenciju. Građani glasali za prvi predlog? Koji građani, botovi iz SNS centrale? Isplativi su kafići da se namire vođe navijače (dileri droge) i ostali ološ. Ljudi, nemojte da se bojite, samo jako i žestoko ka mafijašima jer će vas pri svakom drugom pristupu ova banda gaziti.

Ali Episkopi kola mafija fiskalizacija crkva u stepi dom zdravlja vrtic ...
 
Evo par slika od juce
0ba32d0aa12a9f67450d7b81536e6580.jpg
da71af46f7d1006ca34a03ba4601c8cc.jpg
6da52f49df2db1fd348f1cc4870373d1.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Шта је с линијом? Зар се толико испомерао асфалт?
 
Hvala, slikao sam ja bas dosta njih ali je vetar toliko bio jak da je pola njih ispalo mutno..

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
A jel imamo negde projekat Novog mosta koji ce biti umesto ovog kojeg ce na livadu?
 
Има и то детаљан на теми о новом мосту.
 
Zasto se most ,jednostavno ne iskoristi , kao skela za izgradnju novoga.Zar ne bi billa,puno brža izdradnja novoga, da sa starog mosta , buse nove rupe, i da se sa njega naliva armatura i dovozi materijal???

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Мислим да је изградња моста технолошки другачија.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677589#p677589:4wxxxhjm je napisao(la):
astrodule » 06 Nov 2019 01:47 pm[/url]":4wxxxhjm] . . zašto neko iz Pirota može da odlučuje o mostu u Beogradu?
Možda piroćanac voli Beograd :) . . . ali zašto iz Kenije, Paname ili Laosa?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677589#p677589:2j932q0o je napisao(la):
astrodule » Sre Nov 06, 2019 2:47 pm[/url]":2j932q0o]Ha ha ha. Hajde onda izbore tako da organizujemo.
Pa to tako već i radimo. Bez ličnog dokumenta sa sve slikom , nema ni mogućnosti glasanja.
 
Vrh