Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677085#p677085:3dc923pk je napisao(la):
GavSa » Pon Nov 04, 2019 11:23 pm[/url]":3dc923pk]Hoće. Prvi nadputnjak je u sklopu petlje za izlaz-ulaz K10. Drugi nadputnjak je deo K11 tj njegov početak, a petlja je izlaz-ulaz sa njega. Od te petlje će se graditi bulevar do nbg

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


AMIN! :sesir:
 
Uskoro kreće i asfalt na spajanju ispod nadvožnjaka na Obrenovackoj petlji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677658#p677658:30djqbf0 je napisao(la):
gygy11 » 06 Nov 2019 05:55 pm[/url]":30djqbf0]Jel ovo moze da se otvori 19.decembra, realno?
Mesec i po dana... Sada sasvim realno da će stići do tog datuma.
 
Meni deluje da ima vise radova od mesec i po dana, a jos nailazi losije vreme sada.
Ali svakako ce posle duze vremena ovo biti deonica autoputa koja je otvorena na vreme ili uz neznatno kasnjenje.
Kamo srece da sve deonice AP buduce budu u takvim izgradjenim rokovima.
 
Sto se nervirate pa ljudi koji su na terenu svaki dan izvestavaju da ovo ide bez kasnjenja .
Vec zakazan dan otvaranja ovo je zavrsena prica .
Isto kao sto smo prozivali na sva zvona kasnjenje oko glinene i onu bruku tako za ovo treba rec da je uradjeno u roku .
 
U ponoć je rok. Ako Vućič ne otvori do ponoći izgubiće magicne kočije i odelo, ostaviće samo cipelicu jednu na stepenicama. Koju će Čučković da nađe.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677721#p677721:n9ypibel je napisao(la):
Ris » 06 Nov 2019 09:25 pm[/url]":n9ypibel]U ponoć je rok. . .
Ponoć? . . onda nema problema, važno je da nije rano ujutru ili zorom u svitanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677658#p677658:37c5u4gn je napisao(la):
gygy11 » Wed Nov 06, 2019 6:55 pm[/url]":37c5u4gn]Jel ovo moze da se otvori 19.decembra, realno?

Realno i ranije.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677470#p677470:29lpna4z je napisao(la):
gvb » Sre Nov 06, 2019 8:13 am[/url]":29lpna4z]Uskoro kreće i asfalt na spajanju ispod nadvožnjaka na Obrenovackoj petlji.
....
Od mene hvala puno sto redovno prenosis vesti. Samp tako nastavi,jedva cekamo da javis i asfalt.

Samo da vam kazem ,szo se tice tog otvaranja ,zelja je bila da se za Sv. Nikolu lakse prodje,ali i za docek NG na Zlatiboru. Ovo drugo je takva budalastina jer su kod nas toliki radovi da je gore nego sto je letos bilo.
Ne samo da se izgubi ustedjeno vreme na AP nego deeeebeli zivci trebaju. Danas sam cula da i ko ide onim starim putem za UE pa ispred Uzica isto neki radovi,izgubi se vreme za obilazak. Put ka Zlatiboru - radovi. Vec Pz- Ue katastrofa. Skoro cela deonica ima one metalne granicnike kroz sredinu da se ne pretiče i nece biti gotovo ni u najavi,čak ni Petlja u Pz jos nije gotova .... znaci spremite se ,krenite na vreme , AP nece doprineti da vam voznja bude ugodna. Za sad samo ko ide do Cacka i na dalje moze da uziva,mi ovamo zapadno kao u tursko doba
 
Juce sam prosao, I moj utisak je da moze se zavrsi za decembar. Da, pocinje losije vreme, juce je padala kisa, ali su I pri njoj asfaltirali oko najzaostalijeg dela tj petlje Obrenovac. Od Obrenovca so Ostruznice, po pravilu, smor, slicno kao I oko Cacka. Kinezi tamo zavrsavaju kamp, ovaj put su stavili I ogradu oko kampa, valjda zbog blizine magistrale. E sad, posto se meni ovaj put nadovezuje na beogradsku obilaznicu, I tu ima dobrih pomaka, posebno sto je skoro skroz raskrcena zemlja od Resnika ka Bubanj potoku. Misljenja sam da cu njenim zavrsetkom ustedeti 10 minuta, a zavrsetkom Surcin-Obrenovac mozda 5, znaci u totalu 15 minuta. Skracenje za Cacak-Pozega I do 30 minuta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677706#p677706:1xkfahoa je napisao(la):
Darko78 » Сре Нов 06, 2019 8:19 pm[/url]":1xkfahoa]Sto se nervirate pa ljudi koji su na terenu svaki dan izvestavaju da ovo ide bez kasnjenja .
Vec zakazan dan otvaranja ovo je zavrsena prica .
Isto kao sto smo prozivali na sva zvona kasnjenje oko glinene i onu bruku tako za ovo treba rec da je uradjeno u roku .
Ако не сећаш добро глинена је дебело каснила у односу на онај рок који је постављен када је почела да се поправља. Ти референцираш само на оно последње најављивано закашњење на основу информација које је Крцан добио од својих "инсајдера" а на основу истих од радова на појединим деоницама се одустало да би се испоштовао тај последњи у низу рокова. Сад да ли су те информације тачне видећемо у року од пар година на основу стања тих деоница.
 
Na svu srecu ipak nije doslo do ponovnog zatvaranja glinene u septembru koje nas je sve uplasilo, a koje je isto bilo jedno od insajderskih informacija. I to je bilo veoma cudno jer su je prenela dvojica od najupucenijih forumasa koji su u ostalim slucajevima imali odlicne informacije. Ja sam im zahvalan na tome, pa ne bi zbog jedne pogresne informacije zaboravio 99 korisno datih. Ja sam sam sigurno vise puta od toga pogresio. I sigurno da ce u buducnosti opet biti raskopavanja. Ali sav asfalt mora nekad da se raskopa I zameni to je normalno. Da podsetim, glinena je stara oko 4 godine (jel tolko bese?), pa naravno da ce se u neko vreme opet raditi, ali pitanje je samo dal za 1 ili 5 godina. Tako da nije neka pamet reci da ce se to desiti, ali pogoditi kad, je vec ozbiljnije. Ja licno ne verujem da ce to biti u narednih pola godine-godinu jer se nece dozvoliti da se bruka novootvorena Surcin-Obrenovac time. Verovatno da glinenu nakon zavrsetka niko nije odrzavao (kao sto juce videh onu udarenu ogradu koja je pre par sedmica jos prijavljena na forumu, a jos uvek čuči nezamenjena tolko dugo), pa su I taj nerad svalili na Mrku, ali nadam se da im Mrka I SPS sad to nece zaboraviti pred izbore, jer sto bi ko dembili ćutali na prozivke nekih nebitnih SNS likova koji su sebe prali pljuvajući (koaliciono, drugarski) njih. Biće zanimljivo: druze, juce sam te pljuvao, a sad mi trebas pliz :)
 
Pitanje je da li su uopšte "pogrešili". Verujem da će to zatvaranje biti, baš kako su ljudi i najavili, ali je procenjeno "tamo gde treba" da bi u ovom trenutku to bio potpuni skandal. Ispravno procenjeno, dodao bih. U tom smislu odlučili su "deri dok traje", pošto se već u sve razumeju, znaju da će izdržati... :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677810#p677810:3bn36rd3 je napisao(la):
Earthmoving » Čet Nov 07, 2019 9:44 am[/url]":3bn36rd3]Na svu srecu ipak nije doslo do ponovnog zatvaranja glinene u septembru koje nas je sve uplasilo, a koje je isto bilo jedno od insajderskih informacija. I to je bilo veoma cudno jer su je prenela dvojica od najupucenijih forumasa koji su u ostalim slucajevima imali odlicne informacije. Ja sam im zahvalan na tome, pa ne bi zbog jedne pogresne informacije zaboravio 99 korisno datih. Ja sam sam sigurno vise puta od toga pogresio. I sigurno da ce u buducnosti opet biti raskopavanja. Ali sav asfalt mora nekad da se raskopa I zameni to je normalno. Da podsetim, glinena je stara oko 4 godine (jel tolko bese?), pa naravno da ce se u neko vreme opet raditi, ali pitanje je samo dal za 1 ili 5 godina. Tako da nije neka pamet reci da ce se to desiti, ali pogoditi kad, je vec ozbiljnije. Ja licno ne verujem da ce to biti u narednih pola godine-godinu jer se nece dozvoliti da se bruka novootvorena Surcin-Obrenovac time. Verovatno da glinenu nakon zavrsetka niko nije odrzavao (kao sto juce videh onu udarenu ogradu koja je pre par sedmica jos prijavljena na forumu, a jos uvek čuči nezamenjena tolko dugo), pa su I taj nerad svalili na Mrku, ali nadam se da im Mrka I SPS sad to nece zaboraviti pred izbore, jer sto bi ko dembili ćutali na prozivke nekih nebitnih SNS likova koji su sebe prali pljuvajući (koaliciono, drugarski) njih.
Postoji ozbiljno ulegnuće, neposreno pred petlju Ub, u smeru ka Beogradu.
Osetno se prelazi preko nje.
Teško da će to smeti ostati nesređeno u skorijem vremenu.
Već je na ivici bezbednosti, sve i kad se vozi ispod 120
 
И ја верујем да после свих скандала не смеју да затварају, по цену веће штете.
Миро, пробај да у Ужицу уђеш у град, ако некако успеш да се пробијеш до њега.
Данас се отвара тржни центар у Крчагову, а синоћ је улица испред (М. Обреновића) и сам улаз био потпуно раскопан. Николе Пашића је две недеље разваљена скроз, а скоро 2 месеца са другим деоницама...
Кроз Севојно - поред Ваљаонице, скидају коцку која се појавила испод асфалта. Био је то део пута са најбољим асфалтом и најчвршћом подлогом. Како ће после изгледати, видећемо. Март је рок за завршетак радова. Још много посла има.
 
Septembar je prosao, tako da ponovnog kopanja glinene u septembu ne moze biti. Bar za mene...
 
Sutra idem ka Zlatiboru, pa se nadam da ću uspeti da snimim petlju Obrenovac, a i kineski kamp.

Mali off: koje su preporuke što se tiče poteza Pakovraće - Užice? Vidim da svi komentarišete gomilu radova... Razmišljam se da idem preko Markovice i Lučana do Požege. Odatle - ne znam koje alternative imaju.
 
Ништа ниси урадио са Марковицом. . Ја бих се искључио у Лајковцу, преко Мионице се попео на Дивчибаре, кренуо га Пожеги до Глумча, стрпео се 3км сеоског асфалтираног пута до Здравчића и преко Луновог Села дошао у Ужице. Одатле ка Златибору није страшно. На самом излазу из града има камера и сад је због радова привремено ограничење 40. Вози се даље кроз шуму табли и 6км касније један семафор (на крају деонице са три траке) који је лоше конфигурисан и прави гужву. Ако те тек ухвати црвено (има дисплеј), искључи се десно и старим путем вози до првог укључења 3км даље код БС пумпи. Одатле до Златибора нема проблема, осим можда крава на кружном току, али најчешће има радар при врху правца поред Чајетине (60). Да не смарам овде, упутство кроз Уе могу на пп.
 
Ivchonny , ja bih ti preporucila drugu varijantu da se ne ide preko 7 gora....-da ipak dodjes do Pz , znaci AP do cacka pa kroz ovcar banju. Ne znam koliko ima zastoja ali nije katastrofa kao nadalje.
Dalje u Prijanovicima da na prvom ulazu udjes u Pozegu ,prodjes kroz grad i ides ka Zdravcicima i preko Lunovog sela , ponavljam i tu su na ulazu u Ue radovi ,imaju table pa obidji. Dalje ka Zlatiboru i nemas neku varijantu koliko ja znam. Evo@ Branik je tacno i u kilometrima oznacio koliko treba da se prodje.

Ono sto nikoga od vas nece boleti dok ne dodje leto jeste propadanje asflata koji je uradjen pre par godina na putu ka Ue . Znaci strogo vodite racuna ,onaj gornji sloj je poleteo kao da je bilo kliziste, malo veca brzina i u ozbiljnom ste problemu,a na to niko ne upozorava. To je jedna velika sramota i lopovluk ,a neko ce da pogine. Mi koji znamo za to ,smo na par mesta usled kise lose videli i bilo je poprilicno zeznuto. Nije rec o rupi nego o celoj traci koja je " poletela ili sklizala" . Držite se vožnje uz belu liniju!!!

Na potezu ka Uzicu
 
Da, preko Divcibara, ako te ne boli glava posle visinskih razlika kao mene :) Inace, Cacak-Pozega juce jes da ima radova I malo se sprije ide, ali nije bilo strasno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677845#p677845:q8murp6f je napisao(la):
ivchonny » Čet Nov 07, 2019 11:02 am[/url]":q8murp6f]Sutra idem ka Zlatiboru, pa se nadam da ću uspeti da snimim petlju Obrenovac, a i kineski kamp.

Mali off: koje su preporuke što se tiče poteza Pakovraće - Užice? Vidim da svi komentarišete gomilu radova... Razmišljam se da idem preko Markovice i Lučana do Požege. Odatle - ne znam koje alternative imaju.
Ako moze i mala slikovnica magistrale i radovi da vidimo i slike .Kako rece Mira i drugi na dosta mesta se radi i da vidimo kako napreduju od Uzica prema Zlatiboru.
Ima i posebna tema o magistralnim pravcima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677845#p677845:247nzivp je napisao(la):
ivchonny » Čet Nov 07, 2019 11:02 am[/url]":247nzivp]Sutra idem ka Zlatiboru, pa se nadam da ću uspeti da snimim petlju Obrenovac, a i kineski kamp.

Mali off: koje su preporuke što se tiče poteza Pakovraće - Užice? Vidim da svi komentarišete gomilu radova... Razmišljam se da idem preko Markovice i Lučana do Požege. Odatle - ne znam koje alternative imaju.

Od Čačka do Požege je jedan semafor,naizmenično propuštanje u toku asfaltiranja i nema mnogo zadržavanja, tako da ti se ne isplati taj deo da obilaziš.Možeš preko Markovice ali je put malo uži tako da vodi računa. Od Požege do Zlatibora su zadržavanja pa ti tu preporučujem alternativu...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=677853#p677853:1el1t6gg je napisao(la):
branik » Čet Nov 07, 2019 10:18 am[/url]":1el1t6gg]Ништа ниси урадио са Марковицом. . Ја бих се искључио у Лајковцу, преко Мионице се попео на Дивчибаре, кренуо га Пожеги до Глумча, стрпео се 3км сеоског асфалтираног пута до Здравчића и преко Луновог Села дошао у Ужице. Одатле ка Златибору није страшно. На самом излазу из града има камера и сад је због радова привремено ограничење 40. Вози се даље кроз шуму табли и 6км касније један семафор (на крају деонице са три траке) који је лоше конфигурисан и прави гужву. Ако те тек ухвати црвено (има дисплеј), искључи се десно и старим путем вози до првог укључења 3км даље код БС пумпи. Одатле до Златибора нема проблема, осим можда крава на кружном току, али најчешће има радар при врху правца поред Чајетине (60). Да не смарам овде, упутство кроз Уе могу на пп.
Apsolutno jedini pravac do UE. Jedino nedeljom rano ujutro, ili za polaske veoma kasno uvece se usudjujem ici preko Cacka. Videcemo utiske sa magistrale sutra popodne zbog produzenog vikenda. Srecno i bezbedno !
 
Vrh