Šta je novo?

Zastoji i poremećaji na linijama i planirane izmene

52, 53 и 56 иду до Гепратове.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
.
06652c6707e85324d4c6a45dde567746.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
У опису слике "Дигитална будућност Србије".
 
Пошто у дигиталној Србији није могуће направити дигиталне дисплеје на важнијим стајалиштима и окретницама где би поред информација о наиласку следећег возила изашле и информације о поремећају на некој линији, зато имамо доброг уличног цвећара са картоном и маркером :)
 
Da , samo što ima ljudi koji se informišu i putem TV - a , a tamo daju netačne informacije.
 
Oк за планиране измене, али дигиталним дисплејима се могу проследити информације и о ванредним изменама типа, судар ту и ту, не саобраћа трамвај, чекајте заменски аутобус на том и том стајалишту или због радова у тој и тој улици аутобуси возе туда и туда...
 
I kako je ovo poremećaj , kada je u pitanju planirana izmena na linijama?
 
Izvinjavam se ako sam vest smestio u pogresnu temu.Pomislio sam samo da bi svako odstupanje od redovnog bio poremecaj, ne bitno da li je planirano ili ne .
 
Kada urede stajalista u Kraljice Marije i 27. Marta, sto mu dodje do kraja godine.
 
Аутобуси 52, 53 и 56 скраћени, окрећу у Адмирала Гепрата. Сјајно ако томе додамо где окрећу линије са Савског трга.
 
A zasto su skraceni, bezrazlozno? Ta havarija je sanirana za par sati, sada preko tog mesta saobracaju svi autobusi sa Savskog trga, ali ne i 52,53,56, prosto neverovatan bezobrazluk
 
Danas , između 15h i 16h , na stanici kod Šumica , smer ka NBG , čekam autobus. Nailazi 17. Jedva sam ušao u njega , iako je bio zglobni autobus u pitanju. U pitanju je Japanac , kome su počeli da se odvaljuju limovi sa stepeništa. Kod Dušanovca su ljudi već morali da propuste autobus , jer nije bilo šanse da se uđe. Kod Autokomande su neki pokušali da uđu , ali bezuspešno , uprkos tome što su tražili da se ljudi unutra pomere. Na svim stanicama od Šumica , pa do Hitne pomoći , gde sam izašao , gužva na stanici i maltene niko i ne izlazi iz autobusa , a gomila ljudi samo ulazi i ulazi...
 
Do sada nisu imali mu*a da stave solo samo na 17 i 18, sve drugo su eksperimentisali koliko mi se čini.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@solecar

Za takve stvari nije predvidjen bus. Mislim da je kod nas problem najveci sto je kicma prevoza u Bg bas autobus a ne tramvaj npr. Ljudi je sve vise u Bg i to je primetno, drzava se centralizuje a grad se ne razvija uporedo sa tim.

@Daxara

Ja sam solo 17 video pre solo 16,65,95..Al u poslednje vreme ih nema.
 
На линији 18 су гужве око 23:00 у дугом аутобусу, тако да ако ставе кратки, свака им част.
 
Било је солаћа и на 17 и 18 али их већ дуго нема тамо.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Са смарт планерима можемо све очекивати.
 
Zbog sudara kod stare okretnice u bloku 61 , linije 89 i 95 saobraćale izmenjenom trasom.

izvor: Blic
 
На кружном току кид општине Нови Београд дошло је до судара аутобуса на линији 83 и путничког аутомобила. Саобраћај се одвија вело отежано

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ovo se dešavalo između 17h i 18h.

Slavija blokirana, tramvaji se nanizali Nemanjinom sve do Savskog trga , da naglasim da nijedno vozilo nije pokvareno, vec zbog toga što su mozgovi sve tram linije stavili reko slavije, a skretnicu kod Taša rade mesec dana!

UPRAVO DOK PIŠEM Nemanjina ostala bez ulične rasvete. Od toliko tramova izgleda da se preopteretila mreža. Mozgovi II.

Kvar na tramvajskoj mreži u Beogradskoj pa su stajali tramvaji, naravno krenuli posle svi odjednom a mreža slaba i opet buuum.

A na Starom savskom se pokvario autobus , i to tako da je blokirao obe trake. To se dešavalo između 15h i 17:20.

Pokvario se autobus leskovačkih tablica, zauzeo je obe trake, tako da nema prolaza za automobile i autobuse u oba smera.

aaabfd65fd79abbaf04275d8c51902f4.jpg



Kompletan tram saobraćaj u Bg je u blokadi sem 13.

izvor: gspbeograd.net
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681713#p681713:wjbspp21 je napisao(la):
kruuki » Sre Nov 20, 2019 12:11 pm[/url]":wjbspp21]На кружном току кид општине Нови Београд дошло је до судара аутобуса на линији 83 и путничког аутомобила. Саобраћај се одвија вело отежано

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Koji bus je u pitanju?
 
Vrh