Šta je novo?

Ruzveltova ulica i Mije Kovacevica

A tek ovi izlepljeni stubovi. Mada nijedan stub ne moze biti kompletan ako ga nije overio onaj sto otkupljuje laptopove.
 
E posto ja mnogo volim Beograd, javio sam se tom što otkupljuje laptopove i rekao sam mu da imam jedan stari laptop od tvrdog aluminijuma i da ću rado da mu ga ***** budeli grad ruzio sa tim oglasima, na šta je on meni rekao da će da ide u policiju da me prijavi. Bas bi voleo da vidim kako bi to bilo. G***** jedan, samo cepajte te oglase, zna se gdesu oglasne table, bandere su poslednje mesto gde i trebao da se kači marketinški materijal

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
I tu je problem sa podlogom, tu svaki put kada prođem biciklom pazim da se ne slomim. Zanimljivo je da je tu rekonstruisana kafana kojoj je to praktično ulaz a vlasnici nisu zainteresovani da prijave te upale ploče, koristilo bi i njima za promet. Videće se kada krenu kiše i sneg pa počnu ljudi da upadaju u tu rupu.
 
Zanimljivo je to sa objektima ispred kojih se trotoar raspada. Odličan primer je jedan restoran (za posle sahrana) kod Novog bežanijskog groblja, gde se asfalt ispred bukvalno raspada. Hajde, ovde u Ruzveltovoj su ploče, pa nije baš tako lako to srediti, ali ovde je potrebno samo da sipaš malo asfalta, betona i rešio si problem.

To samo govori koji je stepen kur*obolje za sve van tvojih četiri zida. https://www.google.com/maps/@44.8158202 ... 312!8i6656
 
Odrzavanje trotoara, kao i ulice u smislu menjanja ili sredjivanja podloge/povrsine spada u nadleznost opstine (JP), ne vlasnika/korisnika ispred cijih se isti nalazi. Znam za primere da su vlasnici prijavljivali, pa nailazili na kur*obolju nadleznih. "Evo sacu" fazon.
 
Pa baš zato i treba da deluju samostalno. Pa neka ih kazni Grad ako sme da se suoči sa brukom kada bi vlasnik preneo Blicu svoju priču.
 
...
196bf347f1ad328ece2c121dd4241804.jpg


Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 
Pa ta staza je napravljena za bicikle, ne za pešake. Naravno da će propasti kad se neadekvatno koristi ;)

Poslato sa telefona
 
To je zbog ovakve teške ženske obuće kao na slici iznad, nije predviđeno za strojev korak Beograđanki.
 
Gospodin zamenik je izjavio da je to zbog vožnje i parkiranja po tim pločama.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681899#p681899:3ncy8m52 je napisao(la):
Пантограф » 20 Нов 2019 10:11 pm[/url]":3ncy8m52]To je zbog ovakve teške ženske obuće kao na slici iznad, nije predviđeno za strojev korak Beograđanki.
Да, та тешка женска обућа (чизме) се иначе зову "моторке", женске чизме за вожњу на моторциклу !
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=681819#p681819:1ynpb9yr je napisao(la):
crveni karton » Sre Nov 20, 2019 4:48 pm[/url]":1ynpb9yr]...
196bf347f1ad328ece2c121dd4241804.jpg


Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Drago mi je da neko jos prati prijave.

Ja sam ovaj problem u Ruzveltovoj prijavio jos pre vise od mesec dana, tacnije 12.10.2019:

https://www.mojainicijativa.com/index.p ... /2187.html

Nakon ove prijave, izasli su clanci u prvo u Blicu, pa u Politici, a u medjuvremenu Vesic je bas o tome pricao u Hronici.

Ipak ima nade da ne prijavljujemo za dzabe i da to ipak neko cita, kao i nase post-ove ovde na forumu.
 
Slika je od Ne davimo Beograd.
Vlasti je jedino bitno ako nesto ima publicitet, tad se pali lampica i ima sanse da reaguju na kritike, do tad tesko.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=682164#p682164:1gy95pkw je napisao(la):
crveni karton » Čet Nov 21, 2019 7:17 pm[/url]":1gy95pkw]Slika je od Ne davimo Beograd.
Vlasti je jedino bitno ako nesto ima publicitet, tad se pali lampica i ima sanse da reaguju na kritike, do tad tesko.

Nije bitno odakle je konkretno slika. Problem postoji od prosle godine, pa dok nije izasla inicijativa, niko nije obradtio paznju. Kako je izasla inicijativa, tako su se pojavili clanci, a kasnije su voditelji i gost u Bg hronici skoro citirali post-ove iz same inicijative.

Iskreno, ne zanima me da li neko nekog citira ili ne, vec da se paznja skrece na konkretne stvari, tako da pozdravljam svaciju reakciju, bilo da je iz Ne davimo Beograd ili od strane vlasti, samo uradite kako treba, to je najbitnije!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Pola godine postoji ovo ulegnuće, prvi put sam zamalo pao sa bicikla kada sam naleteo na njega kao na minsko polje.
 
Izravnali ali ne baš kako bi trebalo nepada im na pamet da stave Stubice recimo....
 
После ватрогасаца са овог објекта стакло прети.
 

Prilozi

  • EXvYtEvXgAgE8mq.jpg
    EXvYtEvXgAgE8mq.jpg
    502,2 KB · Pregleda: 2.452
Бивша Застава Промет, ругло тог краја.
 
Da li neko zna čije je vlasništvo taj ogroman plac koji se proteže sve do Bogoslovije?
 
Stvarno ogroman prostor, i što je još važnije, na fenomenalnoj lokaciji, na 3km od centra! Zamisli(te) pogled sa npr 10og sprata budućeg kompeksa..
Vesić likes this.. :kafa:
Jes' da je groblje odmah iza, ali živeli vatrogasci i čistoća.. :p
 
Tu bi bila super lokacija za Lidl, ili još bolje, novi studentski dom.
 
Према катастру, од ватрогасне команде и чистоће до кружног тока се налазе четири парцеле. Eво ко су имаоци права:
Парцела 1173/1 (до самог кружног тока)
"ЗАСТАВА ПРОМЕТ-БЕОГРАД" А.Д.
"СТОВАРИШТЕ И СЕРВИСИ - ЈАВОР" ПРЕДУЗЕЋЕЗА ПРОМЕТ РОБАИ УСЛУГА
ГРАД БЕОГРАД
ЈАВНО КОМУНАЛНО ПРЕДУЗЕЋЕ "БЕОГРАДСКИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА"
МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ
РЕПУБЛИКА СРБИЈА

Парцела 1173/10 (део плаца на ком је ова велика хала)
IМО РRОРЕRТУ INVЕSТМЕNТS А.D.ВЕОGRАD

Парцела 1173/9 (парцела неправилног облика иза ватрогасне команде између чистоће и хале)
IМО РRОРЕRТУ INVЕSТМЕNТS А.D.ВЕОGRАD

Парцелe 1173/8 и 1173/7 (парцеле до Севетног булевара са много барака)
"ЗАСТАВА ПРОМЕТ-БЕОГРАД" А.Д.
"СТОВАРИШТЕ И СЕРВИСИ - ЈАВОР" ПРЕДУЗЕЋЕЗА ПРОМЕТ РОБАИ УСЛУГА
ГРАД БЕОГРАД
ЈАВНО КОМУНАЛНО ПРЕДУЗЕЋЕ "БЕОГРАДСКИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА"
МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ
РЕПУБЛИКА СРБИЈА
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=737806#p737806:230owxid je napisao(la):
Дошљак » Uto Maj 12, 2020 6:08 pm[/url]":230owxid]Према катастру, од ватрогасне команде и чистоће до кружног тока се налазе четири парцеле. Eво ко су имаоци права:
Парцела 1173/1 (до самог кружног тока)
"ЗАСТАВА ПРОМЕТ-БЕОГРАД" А.Д.
"СТОВАРИШТЕ И СЕРВИСИ - ЈАВОР" ПРЕДУЗЕЋЕЗА ПРОМЕТ РОБАИ УСЛУГА
ГРАД БЕОГРАД
ЈАВНО КОМУНАЛНО ПРЕДУЗЕЋЕ "БЕОГРАДСКИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА"
МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ
РЕПУБЛИКА СРБИЈА

Парцела 1173/10 (део плаца на ком је ова велика хала)
IМО РRОРЕRТУ INVЕSТМЕNТS А.D.ВЕОGRАD

Парцела 1173/9 (парцела неправилног облика иза ватрогасне команде између чистоће и хале)
IМО РRОРЕRТУ INVЕSТМЕNТS А.D.ВЕОGRАD

Парцелe 1173/8 и 1173/7 (парцеле до Севетног булевара са много барака)
"ЗАСТАВА ПРОМЕТ-БЕОГРАД" А.Д.
"СТОВАРИШТЕ И СЕРВИСИ - ЈАВОР" ПРЕДУЗЕЋЕЗА ПРОМЕТ РОБАИ УСЛУГА
ГРАД БЕОГРАД
ЈАВНО КОМУНАЛНО ПРЕДУЗЕЋЕ "БЕОГРАДСКИ ВОДОВОД И КАНАЛИЗАЦИЈА"
МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ
РЕПУБЛИКА СРБИЈА
u prevodu Miroslav Mišković
 
Hvala, ne zna se ko pije ko plaća. Inače preko zastava prometa treba proći petlja koja će spojiti Svetog Nikole i Pančevački most u onoj krnjoj UMP varijanti. Ne mogu sada da nađem taj plan koji smo imali ovde na forumu a prikazuje UMP od Grčića Milenka pa sve do Pančevca.
 
Vrh