Šta je novo?

BIG Residences - [ Stambeni kompleks]

Zion Williamson":3rc8k2n7 je napisao(la):
Ma Decathlon je uvek i bio dno dna. Ko trazi jefitno bolje sacekati popuste po "poznatijim" sportskim lancima kojih ima svuda
Izvini Džordane, ali Dekatlon ima sasvim pristojnu opremu koja je neproporcionalno kvalitetu jeftinija od Najka, Adidasa i ostalih. I sam imam gomilu tih "sirotinjskih" brendova (Intersportovih, Dekatlonovih i HM) i vrlo sam stručan da primetim da je razlika u kvalitetu za 90% ljudi neprimetna u odnosu na Najk i Adidas koje imam takođe.

Jedino ne mogu da sudim o patikama jer se tu ipak držim proverenih brendova, ali helanke, majice, šorcevi, jakne, a naročito sitnice im su vrh.

StariPosmatrač":3rc8k2n7 je napisao(la):
Problem je što kod nas ne postoji lanac koji ima asortiman sportske opreme kao decathlon. Ne govorim o odeći i obući već o raznim sportskim rekvizitima.

Kako nema? A šta je Intersport? Šta Dekatlon ima, a Intersport nema? To što u Srbiji nema opreme za golf i jahanje, ne znači da nema u inostranstvu.
 
Bilijar, trambuline, opremu za borilačke sportove...

Intersport je ok, ali je dekatlon sa punim asortimanom bolji...
 
Kapiram da bi sve to postojalo da je veća radnja.
Čudi me da nema ništa za borilačke sportove, a za bilijar nisam video ni u Temišvaru ni u Ljubljani.

Poslato sa telefona
 
Naravno da ima opreme za borilačke sportove.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=688433#p688433:29uoiqey je napisao(la):
astrodule » Pet Dec 13, 2019 12:02 pm[/url]":29uoiqey]
Zion Williamson":29uoiqey je napisao(la):
Ma Decathlon je uvek i bio dno dna. Ko trazi jefitno bolje sacekati popuste po "poznatijim" sportskim lancima kojih ima svuda
Izvini Džordane, ali Dekatlon ima sasvim pristojnu opremu koja je neproporcionalno kvalitetu jeftinija od Najka, Adidasa i ostalih. I sam imam gomilu tih "sirotinjskih" brendova (Intersportovih, Dekatlonovih i HM) i vrlo sam stručan da primetim da je razlika u kvalitetu za 90% ljudi neprimetna u odnosu na Najk i Adidas koje imam takođe.

Jedino ne mogu da sudim o patikama jer se tu ipak držim proverenih brendova, ali helanke, majice, šorcevi, jakne, a naročito sitnice im su vrh.
Složio bih se 100% sa tobom.
Za jaknu Nike ili Adidas treba minimum 100 eura, helanke 50, neka majica dugih rukava 30-40, nisam bio u Dekatlonu ali mislim da sve troje može da se kupi za 100 eura, ako su cene kao na sajtu.
Takođe nikad ne eksperimentišem sa patikama, a za ostale stvari svakako planiram da se ponovim u Dekatlonu.
 
ОТ: Ја сам решио да ризикујем и купио сам у Лидлу патике за 1500 само за посао који захтева минимум 7 сати стајања и немам проблема са њима. Верујем да је и њихова обућа задовољавајућег квалитета.
 
Meni se čini, bar ovo što sam danas bio u radnji, da ima dosta opreme za razne sportove, te da sajt još nije baš ažuran. Takođe postoji poseban deo radnje, gde se preuzima naručena roba, tako da verujem da će možda i stvari za koje nema mesta u radnji moći da se poruče i dostave u radnju...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Što se tiče patika, tu nema kompromisa ako ste napredniji rekreativac ili profi. To je deo opreme od koje najviše zavise rezultati i koja najviše čuva zdravlje (zglobove).
Za šetnju ili teretanu nije potrebno juriti marku.
Naravno, ko ima para - samo napred.

Poslato sa telefona
 
Dekatlon ima svoj brend patika Kalenji. Cene variraju od 15-100€. Kupio sam samo jedan njihov model od 35€, i moje iskustvo je da su anatomski odlične, da dobro fiksira stopalo, ali da se tkanina na koju naleže peta, brzo cepa.
 
To se brzo cepa i kod Adidasa, zato ih više ni ne kupujem jer sam tri poslednja para vraćao na reklamaciju, Reebok i Nike su mi se pokazali dosta kvalitetniji.
 
Sve je to isto,cak i kada se brzo ne cepaju ili ne razlepe ubrzo gube boju pa ne lice vise ni na sta,bacaj i kupuj nove,tako funkcionise ekonomija danas,vreme kada smo kupovali patike da nam traju godinama je proslost.Dugo nisam ulazio u te radnje gde se prodaje nike,adidas,ribok jer sam online narucivao,udjem skoro kao da sam u kinesku radnju usao cak je i taj miris.
 
Ja recimo sa skupljim trkačkim patikama Nike i Adidas nemam problema sa platnom. Nisam skoro kupovao pa trenutno trčim u Adidas boost patikama u kojima sam pretrčao više od 3000km. Malo je otišao deo đona na peti, ali to sam sredio kod obućara.
Sigurno ima veze što sam lagan (74kg), ali kvalitet je nesporan.

Poslato sa telefona
 
Управо се враћам из Декатлона, људи купују као да је џабе, budget ранчева сада сигурно више нема. Мало ми је било компликовано да се снађем јер није баш добро обележено. Касе су веома брзе и гужва на њима се уопште не осећа.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Najbolje je sačekati nekoliko nedelja dok ne prođe hajp. Biće jeftine robe, a i domaći monopolisti će spustiti cene. Ja sam nedavno kupio Reebok unekom lokalnom novom outletu na Miljakovcu za ispod 4000, prošle godine sam u jednoj domaćoj mega outlet radnji isto Lotto original tike i trenerku od poliestera za 5000.Kod nas nisu cene više sumanutovisoke, konkurencija raste, veći je problem bedan izbor sportske opreme.
 
Da, ti outleti u robnoj kući, nisu čak ni loši.
Mada, sada se pored "Capitola" otvorio sportski outlet.
 
Kase u svim Dekatlonima su veoma brze jer je to najbolji sistem kasa koji postoji i koji bi trebalo da se imlementira u svakoj radnji gde postoji više od jedne kase.
 
Čuo sam juče da neki čovek pita radnika za opremu za streljaštvo, međutim reče mu radnik, da kod nas toga neće biti, pošto im nije dozvoljen uvoz takve opreme...
E Srbijo, Srbijo...

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Pa u pitanju je neka vrsta oružja za koje treba imati neke dozvole. Ne znam da li je ista situacija i za streličarstvo.

Zamisli da dođe neko i kupi napaljenom klincu vazdušnu pušku ili pištolj?
 
Možeš kupiti vazdušnu pušku uz ličnu kartu.
 
Hvala, nisam znao. Je l' može da probuši automobilsku gumu na 100m (pitam za prijatelja kome se blizu stana bahato parkiraju ;) )
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689230#p689230:16k44rcp je napisao(la):
astrodule » 15 Dec 2019 07:01 pm[/url]":16k44rcp]Pa u pitanju je neka vrsta oružja za koje treba imati neke dozvole. Ne znam da li je ista situacija i za streličarstvo.

Zamisli da dođe neko i kupi napaljenom klincu vazdušnu pušku ili pištolj?

Ja sam se zeznuo, mislio sam na streličarstvo.
 
Danas otišao prvi put. Stvarno izgleda super, ali nek nam je bog u pomoći što se tiče saobraćaja. Već je Big Fashion opteretio Višnjičku, sada još sa ovim ja ne mogu da zamislim na šta će to ličiti.
 
Oprema za streljaštvo nije samo oružje, ima tu i rukavica, odela, stalaka, meta, remnika.... Iskreno se nadam da će biti ponuda kao i u npr. Francuskoj. Ako ne u radnji, bar on-line

Послато са SM-G930F помоћу Тапатока
 
Kad se samo setim kako smo pre Intersporta kupovali kamp opremu u susednim zemljama, a sada je ima u dosta radnji. Nadam se da će tako uskoro da bude i sa ostalim “nepopularnim” sportovima.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689253#p689253:238ega6u je napisao(la):
Zezeljko » 15 Dec 2019 07:54 pm[/url]":238ega6u]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=689230#p689230:238ega6u je napisao(la):
astrodule » 15 Dec 2019 07:01 pm[/url]":238ega6u]Pa u pitanju je neka vrsta oružja za koje treba imati neke dozvole. Ne znam da li je ista situacija i za streličarstvo.

Zamisli da dođe neko i kupi napaljenom klincu vazdušnu pušku ili pištolj?

Ja sam se zeznuo, mislio sam na streličarstvo.

Po novom zakonu o oružju, oprema za streličarstvo se ne tretira kao oružje već kao sportska oprema. Premda, taj radnik se nešto zbunio jer nisu potrebne dozvole za uvoz ovakve opreme.
 
Vrh