Šta je novo?

GTC "Ada Mall"

A gde je to običan mall lux destinacija?

Ok je Ada mall, definitivno najbolji food court u Bg, uvek ima parkinga (bar kada ja naiđem), šta ćeš više, mall kao mall... A za guranje sa sirotinjom, više govori o tebi, nego o sirotinji...
 
Dzontrice,
To ne bi trebalo da te zanima pored tušta i tma bioskopa u BG pa čak i na BB i to kamernih, elitnih, zamisli samo.
Na projekciju filma u Ada Mall otišla bih samo ako bi služili večeru, laganu, morsku. Može i suvi bakalar.
Inače, Ada Mall odlično osvetljava prostor oko sebe pa sada više ne vapim za ličnim obezbeđenjem, dovoljna odbrana sam sama sebi.
DOBAR POTEZ!
 
Котон су отворили, још само биЈоскоп.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684628#p684628:3el6zmgo je napisao(la):
Ksenija » 01 Dec 2019, 17:29[/url]":3el6zmgo]Dzontrice,
To ne bi trebalo da te zanima pored tušta i tma bioskopa u BG pa čak i na BB i to kamernih, elitnih, zamisli samo.
Na projekciju filma u Ada Mall otišla bih samo ako bi služili večeru, laganu, morsku. Može i suvi bakalar.
Inače, Ada Mall odlično osvetljava prostor oko sebe pa sada više ne vapim za ličnim obezbeđenjem, dovoljna odbrana sam sama sebi.
DOBAR POTEZ!
Draga Kesnija, najljubaznije Vas molim da Vaše fantazije sačuvajte za neko drugo mesto, postavio sam, verujem, vrlo konkretno pitanje.
 
Bilo kako bilo, na FB četu su mi rekli da je otvaranje odloženo za početak 2020.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=685398#p685398:27szoxgh je napisao(la):
DzonTravolta » Sre Dec 04, 2019 12:33 pm[/url]":27szoxgh]Bilo kako bilo, na FB četu su mi rekli da je otvaranje odloženo za početak 2020.

skoro sigurno, sada je samo bitno tacno kada. Originalna ideja je bila za kraj novembra pocetak decembra (?) 2019 ali kao sto i sami vidimo to se nece desiti. Food court ce svakako biti jedan od razloga zasto bi isao u Ada Mall za bioskop!
 
Pasarela je tu realno potrebna samo tokom letnjih meseci,jedino tada je veliki broj pešaka a kako im je slaba poseta u trznom centru sumnjam da ce bacati pare na to.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=684781#p684781:29dxbxbd je napisao(la):
DzonTravolta » Pon Dec 02, 2019 10:45 am[/url]":29dxbxbd]Draga Kesnija, najljubaznije Vas molim da Vaše fantazije sačuvajte za neko drugo mesto, postavio sam, verujem, vrlo konkretno pitanje.

Драги DzonTravolta,

Љубазно вам молим да примите моје извињење ако сте се нашли увређеним мојим "фантазијама". И наравно, хвала вам што сам вам "драга". То ми много значи.
smilie_ugly_040.gif


Ада Мол ових дана:

 
Eto ja da pitam za pasarelu još jednom.
Kad će pasarela?

P.S: ne palim se na foru "ma šta će tu pasarela? Ionako je višak." Ne, nije višak. Treba.
 
To mora da je zbog Pasarele. Predlažem da se sruši centar i da se vrati fabrika. :mrgreen:

Šalu na stranu: Ada Mall će imati solidnu posetu tokom cele godine, ali im je leto udarno zbog posete Ciganliji.
 
Od danas u Ada mallu
edit: postavio sam sliku Starbucksa u tcu, ali se iz nekog razloga ne prikazuje
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=691057#p691057:29o5vygk je napisao(la):
zoran_m » Sub Dec 21, 2019 10:45 am[/url]":29o5vygk]Od danas u Ada mallu
edit: postavio sam sliku Starbucksa u tcu, ali se iz nekog razloga ne prikazuje

Bilo je vreme. Ne znam sta su cekali skoro godinu dana da otvore drugi Starbucks u Beogradu kad je u onom u Rajicevoj non stop guzvetina. Ocigledno da narod voli Starbucks. Kolko se secam u planu je 11 lokacija u Beogradu.
 
Sledeća lokacija im je Cvetni trg, na mestu bivše pošte, u planu su aerodrom, dva mall-a u izgradnji (na mestu IMP-a i u BnV-u) i kod nove kule na Mostaru.
 
au, ljudi, drugi put odem u ada mall ajde zena videla neke popuste, setamo i naravno morala do wc-a (trudna). Prvo jedva ga nadjosmo jer nije svuda kao u uscu tj nemaju prolazi i nije na svakom spratu, ajde da odem i ja i jedva izdrzah, to je toliko aljkavo i smrdi kao u nekom najgorem javnom wc-u dok u muskom bar ja ne videh nigde susace za ruke vec neke salvete (otvorene) koje stoje pored jedne slavine. Zena kaze nista bolja situacija ni u zenskom delu sem sto ima susaca. Po meni veliki minus jednog ˝ugostiteljskog˝objekta. Ne znam da li je objekat zavrsen i da li je to to ali ono je katastrofa, razlog da vise ne odem tamo.
 
To je namerno tako,majstori marketinga misle i na mnogo nebitnije stvari od toga,drze wc upravo tako kao sto ga opisujete,em se tesko nadje jer ga namerno zavuku,a kada ga konacno nadjete smuci vam se zivot jer ga drze u stanju da ste ga dobro zapamtili da ga sledeci put izbegnete,isto je u mega-marketima itd. jer im nije potrebno da ga pretvore u pravi javni wc pa da svako s ulice trci samo da se olaksa kod njih,a sada da ga naplacuju bas ne ide...
 
pa pazi, ja verujem da je leti hiljadama ˝ciganlijasa˝ taj wc upravo prava destinacija i ne smem da zamislim kakav je tada i kakav ce biti. Meni je wc vala jedna od bitnijih stavki i sigurno em se vise necu usudjivati da jedem tamo jer sa takvom higijenom ko zna sa kakvim ˝prilozima˝ nama sluze hranu, em ne mogu da ostvarim potrebnu higijenu da bih jeo hranu, em i prodavci u ostalim lokalima ko zna kako te usluzuju em cu gledati da ga svakako izbegavam iako mi je najblizi tc. A majstori marketinga neka objasne trudnicama kako je pravi potez traziti wc na poslednjem spratu i kako treba da bude aljkav, prljav i smrdljiv jer boze moj trudnicama ne treba wc. Posebno na mestu gde se sluzi i jede hrana. I nikako se ne mogu uporedjivati pumpe i megamarketi sa nekim "fensi" TC-om. Neka zaposle cuvare pa neka te sa ulice sklanjaju... Ja ni u kafic gde je prljav i neodrzavan wc vise ne idem. Zelim svako dobro i svu srecu ljudima koji idu u ovaj ili ovakve TC-e, sudeci po tim "majstorima marketinga", nista bolji i uredniji od tih "ljudi sa ulice".
 
sušači se nalaze isto gde i sapuni i slavine - iza ogledala, imaju senzore.
 
Meni su neshvatljivi ljudi koji uopste idu u sopimg molove (trzne centre).
Kakva je to psihologija?

Ja sve kupujem na pijaci, a namestaj polovan.
 
Zato što postoji izbor i ljudi mogu da biraju gde će da kupuju? Kao što ti kupuješ isključivo na pijaci i uzimaš polovan nameštaj, tako neko radije ide u tržni centar. Nekome odgovara taj veliki izbor, toplota zimi ili hladnoća leti, mogućnost odmora.
Ne znam što bi ti bilo neshvatljivo da ljudi idu u TC. Nije to prodavanje duše đavolu.
 
Vrh