Šta je novo?

Praznična rasveta i novogodišnje manifestacije

Zaključak za ovu sezonu jeste da su se urazumili i smanjili kičeraj, bar malo.Ta kapija je potpuni promašaj, bolje da vrate one lampice, koje su išle celom širinom do KCB i koje su bile tu na početku pre te kapije. Mislim čak da je prethodna rasveta iz Kneza bila u globalu lepša, ova sad mi baš ima neki orijentalni "vajb".

Nema ni lukova, na Tašu, shvatili konačno da su loše projektovani. Bulevar isto ove godine dosta slabije okićen, ako se ne varam svake godine su se na banderama nalazili lampioni na vrhovima. Ove godine toga nema. A recimo to je lepo izgledalo, skladno i umereno.


Ono što meni lično smeta jesu boje tih ukrasa, nekako baš veštački deluju, recimo oni u Takovskoj sa jarko plavom bojom. Izuzetno jeftino.... Ili recimo onaj kič sa bojama ispred skupštine grada. Tolika paleta boja i oni izaberu najgore kombinacije.


Jedino mi ostade misterija gde nestade jelka sa Trga Nikole Pašića.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jedino što su taj kič iz Taša prebacili kod Hrama gde su mi one svetleće kapije odvratne i neprikladne, a i na Trgu Republike napravili vašar, tako da je sve u svemu stanje još gore nego prošle godine.
 
Nema ni onog sajma ukrasa ispred Palate Srbija.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=696152#p696152:3su9ln6u je napisao(la):
Zezeljko » Mon Jan 06, 2020 11:04 pm[/url]":3su9ln6u]

Jedino mi ostade misterija gde nestade jelka sa Trga Nikole Pašića.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Jelka je u Lazarevcu.
 
Ovo je vec ozbiljna smejurija sa Novogodisnjim ukrasima. Odaje utisak neaktivnog drustva, jer mu toliko vremena treba da poskida te ukrase.

New Year District a vec pola februara...
 
Meni je najgore to sto potpuno svesno obesmisljavaju radost NG-ine i Bozica sa ovim glupostima, a pod jos vecom gluposcu od izgovora - da navodno grad izgleda lepse !

Ljudi nam se smeju bre ! Cuo sam neke Italijane pre neki dan usput kako se sprdaju i kazu kako mozda slavimo i kinesku NG :)

10.12 - 15.01. i to je sasvim dovoljno !
 
Ono što je najgore jeste da se nekako i javnost smirila sa kritikama na račun predugog držanja novogodišnje rasvete.
Tačno ljudi navikli na razbacivanje do marta.
Setimo se prethodnih godina, koliko su ljudi bili ogorčeni, čak se i u medijima provlačilo pitanje novogodišnje rasvete koja stoji do proleća.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Rasveta ostala uključena u Knezu.
Vo imja oca. Verovatno Knez koristi drugačiji kalendar, pa tamo tek nova godina treba da stigne, za razliku od ostatka grada, gde je praznična čarolija gotova.

Sramota, kakva je to diskriminacija nas koji nismo iz centra?
Hoćemo i mi prazničnu atmosferu na ulicama!

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
razbacivanje struje-citaj nasih para umesto taj ,, deo ,, da izvezemo i uzmemo pare mi bez potrebe rasipamo
pravimo mater. stetu.... moze im se, jer nema odgovornih... da ima ... ogovarali bi... :lol:
 
Danas sam prosledio svim bitnijim instancama u gradu zahtev da se isključi rasveta u Knezu, kao i da se ukloni novogodišnja jelka.
Ovo je prevršilo svaku meru. Do proleća ostale tri nedelje, a od Nove godine prošlo 58 dana.
Sramota.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kaпија је синоћ сијала, док су тробојке по мостовима погашене.
 
O ironije li. Kukali smo kako je odavno prošla Nova godina i kako je uveliko vreme da se skidaju novogodišnji ukrasi. I eto, taman što razmontirasmo klizalište na Trgu, a ono pade prvi sneg. :shok:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=712120#p712120:1y9msfr5 je napisao(la):
Zezeljko » 26 Feb 2020 08:01 pm[/url]":1y9msfr5]Danas sam prosledio svim bitnijim instancama u gradu zahtev da se isključi rasveta u Knezu, kao i da se ukloni novogodišnja jelka.
Ovo je prevršilo svaku meru. Do proleća ostale tri nedelje, a od Nove godine prošlo 58 dana.
Sramota.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Od sutra se gasi rasveta i kreće uklanjanje iste. Kako ih hvata vikend, očekujem da je neće ukloniti do ponedeljka. :roll:
 
Ne bih hteo da paničim ali nešto se dešava.Beograd još nije okićen!!? :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=782864#p782864:13afpku9 je napisao(la):
Tikvica » Ned Okt 11, 2020 2:20 pm[/url]":13afpku9]Ne bih hteo da paničim ali nešto se dešava.Beograd još nije okićen!!? :)
Hahahahahah bravo !!!
Nista od Bugara ove godine.
 
Ne znam da li ste upoznati, ali od početka godine vlada pandemija Corona virusa. :)
 
Zar misliš da nekakva pandemija može da zaustavi Vesića u svojim fiks idejama? :D
 
Можда штеде струју. У деловима Србије се већ дуже бележе редовне рестрикције, у ситним јутарњим сатима. Пар дана у једном делу града, по сат дневно, па онда пређу у други, и тако редом..
 
Tikvica":1cnt8zub je napisao(la):
Ne bih hteo da paničim ali nešto se dešava.Beograd još nije okićen!!? :)
Весић је одлучио да се ове године уместо расвете пали депонија у Винчи. Ем уштеда струје, ем алтернатива за спалионицу. А што је најважније, коцке неће бити преоптерећене великом масом, јер ће сви побећи у станове. :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=782881#p782881:21ek4tvy je napisao(la):
solecar » Sun Oct 11, 2020 3:01 pm[/url]":21ek4tvy]Ne znam da li ste upoznati, ali od početka godine vlada pandemija Corona virusa. :)
ja mislim da nadlezni veruju da se virusi skupljaju na svetlost lampi i zato su nas proletos uterivali u kuce cim padne mrak pa je i novogodisnja rasveta rizicna. :grand:
 
Vrh