Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Veco, na glasanju nisu dve opcije izmedju placanja po m2 i po stanu/lokalu. Brkate babe i zabe. Na glasanju je izbor firme za odrzavanje, bira se izmedju dve firme i to je jedino bitno da se zavrsi sto pre i potpise ugovor kako bimo mogli da nastavimo dalje. Kada zavrsimo sa izborom firme lako cemo se dogovoriti o nacinu placanja, posto obe firme nude obe opcije. Bezveze dizete frku i skrecete sa teme.
 
Tačno je da se glasa između dve opcije plaćanja. Proverite. A druga stvar je da li SZ sarađuju i da li imaju komunikaciju ili ne. A morale bi da sarađuju jer je to svima u interesu.
 
Glasanje se sprovodi za izbor firme za odrzavanje, a ne za osnov po kome će ići obračun troškova. Svaki stanar svoje SZ ima pravo da pokrene i glasanje o načinu obračuna zbog čega se u pojedinim zgradama glasa i na ovu temu.
Trenutno sve SZ saradjuju i komuniciraju preko svojih predstavnika.
 
9a41a2d4fcf8fa8e49e7dc8e2381310f.jpg


Renomirani kompleks danas....
 
III faza koja se sad useljava u jednu zgradu ima dežurnog, eno ga čuči u hodniku. Tako je renomirani investitor smislio. Nas ostale iz 232 stana prve i druge faze ko šiša, ako se zapali dole nešto u garaži, ako pukne neka cev (što inače nije da se nije dešavalo), ako treba hitna pomoć da dođe i uđe, žao nam je, nema ko da reagune, povukao investitor svoju miki maus firmu.

Mnogo se vi zezate.
97cb58f30f2af6169e9ea733d580a5be.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
:bash: e tako...Sami smo pali sami se ubili.
Da sam znala da cu imati ovako pametne komsije... :blah:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=705508#p705508:bhryw7j1 je napisao(la):
gamora90 » Sre Feb 05, 2020 9:15 pm[/url]":bhryw7j1]:bash: e tako...Sami smo pali sami se ubili.
Da sam znala da cu imati ovako pametne komsije... :blah:

I jos pametnijeg investitora!

Komsije se angazuju vise od svojih mogucnosti i svaka im cast na tome. A investitor i ekipa nas krive jer je pao plafon u hodniku.

Verujem da su komsije iz trece faze prijatno iznenadjene licnim portirom.
 
Jeste mnogo su angazovane. :kum:
Nego gde nam je firma za odrzavanje?
Jutros sam za dobro jutro zgazila u g***o prvo pa otisla na posao...SMRDI ceo ulaz, a ako slucajno nocas padne i sneg na ovu kisu bice nam veselo...nego kad cemo da potpisemo ugovor sa novom firmom ili da uzmem lagano metlu u ruke u nasem pametnom kompleksu?
 
Metlu nego šta, šta će da ti fali?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Hocu naravno, nece kruna da mi padne ali prvo "gospoda"da sidje koja nam je omogucila nevidljivu firmu sa kojom smo potpisali nevidljivi ugovor.
Evo ja se prijavljujem da ribam podove, nego ima li dobrovoljaca za ono djubre sto nam vitla?
 
Svi smo isti ugovor potpisali.
Koncept kondominijuma pruza pomocu ugovora potpunu sigurnost ,isto kao kad vam odredjeni operater pruza usluge za vreme trajanja ugovora.
E sada kada nam je ugovor istekao procedura je da se isti obnovi ukoliko nam odgovara ili raskine u nasem slucaju.
Ali pre raskida i brzih odluka potrebno je da sa novom firmom potpisemo ugovor.
Nase stambene zajednice potpisuju ugovor tacnije upravnik sa izabranom firmom...a kako ja odavde vidim ki nemamo ni upravnika ni frmu ( pricam u ime svoje stambwne)...pa nece niko da radi za dzabe, jos su nas castili par dana.
Kompleks nam sada izgleda kao pustara, sto bi se investitor potresao oko naseg odrzavanja kad nismo ni mi.
Evo jutros gledam ljudi prolaze pored kesa a kanta pored, pa svi smo ljudi mozemo da podignemo i sami sa poda djubre kada smo vec u ovakvoj situaciji.
 
:kafa: :gobb: Slicno pitanje da li postoji zakon o zastiti stanara od komsije koji siluje za potpise?
Gde se to moze tuziti?
 
gamora90":3g36l75k je napisao(la):
Svi smo isti ugovor potpisali.
Koncept kondominijuma pruza pomocu ugovora potpunu sigurnost ,isto kao kad vam odredjeni operater pruza usluge za vreme trajanja ugovora.
E sada kada nam je ugovor istekao procedura je da se isti obnovi ukoliko nam odgovara ili raskine u nasem slucaju.
Ali pre raskida i brzih odluka potrebno je da sa novom firmom potpisemo ugovor.
Nase stambene zajednice potpisuju ugovor tacnije upravnik sa izabranom firmom...a kako ja odavde vidim ki nemamo ni upravnika ni frmu ( pricam u ime svoje stambwne)...pa nece niko da radi za dzabe, jos su nas castili par dana.
Kompleks nam sada izgleda kao pustara, sto bi se investitor potresao oko naseg odrzavanja kad nismo ni mi.
Evo jutros gledam ljudi prolaze pored kesa a kanta pored, pa svi smo ljudi mozemo da podignemo i sami sa poda djubre kada smo vec u ovakvoj situaciji.
Pa nismo mi raskinuli ugovor nego je Facility factory raskinuo ugovor sa nama.
Da investitor nije obmanuo stanare svojim lazima da ce subvencionisati placanje odrzavanja do zavrsetka svih faza, mozda se ovo ne bi ni desilo.
Ako je Facility factory jednostrano raskinuo ugovor sa nama, logicno je da ne zeli da nastavi saradnju.
U tom slucaju, profesionalni upravnik i predstavnici stanara su pokusavali na sve nacine da pridobiju neke firme koje bi pristale da odrzavaju kompleks.
Neke od firmi nisu htele da ucestvuju jer ne zele da saradjuju sa ovim "renomiranim" investitorom. Druge firme nece da posluju sa ovim profesionalnim upravnikom. Jedina firma koja je htela i koja je profesionalno pristupila ovom poslu je u procesu potpisivanja ugovora.
Ugovor jos uvek nije potpisan, ne zbog necije lenjosti vec da bi se svim stanarima na neki nacin izaslo u susret. Da budu obezbedjeni kvalitetnim ugovorom, najmanjom mogucom cenom itd itd.
Pokazite malo razumevanja i solidarnosti prema ljudima koji ulazu napore i svoje vreme da i Vama bude bolje.
Da se svi obezbedimo kvalitetnim ugovorom.
Izadjite iz toplog doma i dodjite na neki sastanak i pruzite podrsku ljudima koji ulazu napore da i Vama bude bolje

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
:blah: Komsija koji je ugazio u govance. Ajmo bolje da se organizujemo da ga sto pre operemo jer kad zakori bice zaj..bano
P.s. dozvolil smo da nam OGROMNA ZENSKA POJAVA kroji sudbinu
Stay tuned
 
Ti ne znaš ništa drugo, osim da prizemno vređaš?

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Dzingis je napisao(la):
:blah: Komsija koji je ugazio u govance. Ajmo bolje da se organizujemo da ga sto pre operemo jer kad zakori bice zaj..bano
P.s. dozvolil smo da nam OGROMNA ZENSKA POJAVA kroji sudbinu
Stay tuned

Lepo sam ja rekla sami pali sami se ubili :)
 
Brugada":1zukt9eu je napisao(la):
@gamora90
Maćešiću, ti li si?
Gamora = Napuljska mafija
A svi znamo ko je bio Cedicin telohranitelj i slikao se sa zemunskim klanom.
Zakljucak je jasan... Bingo, pogodio si 100%

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=705535#p705535:1gepm7qb je napisao(la):
gamora90 » Sre Feb 05, 2020 11:09 pm[/url]":1gepm7qb]:kafa: :gobb: Slicno pitanje da li postoji zakon o zastiti stanara od komsije koji siluje za potpise?
Gde se to moze tuziti?

IMA: HITNO POZOVITE PROFESIONALNOG UPRAVNIKA VLADIMIRA MAĆEŠIĆA KOJI NAM JE ZA HITNE INTERVENCIJE PO ZAKONU DOSTUPAN 24H!

a daaaa, posle 17h mu ne ulazi u 24h :D
 
Korisnik Dzingis ako slučajno poznaje nekog u ExIng-u da mu prenese da im prostor za pse pliva u vodi... Nešto drenaža štuca... Preneli bismo i mi, nego nikako da odrede kontakt osobu za reklamaciju. Mada, malo je jedna osoba, nek delegiraju odmah dve...
3d122f29de787ad66a48b12116a9f661.jpg


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
:violina: Vidim da nemamo odrzavanje a ni obezbedjenje al nam pri kraju bitan tamo neki upravnikcic kog su 2 zgrade smenile ili je sam pobegao glavom bez obzira koliko sam razumela .....e moji VI ....kad ste kupovali stan u elitnom naselju to nije znacilo da tu i pripadate....
 
Vrh