Šta je novo?

Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Zašto se komšije ne organizuju, ako je već raskinut ugovor sa tom firmom, da npr. vikendom odžavaju svoj kompleks, a mogu i da raspodele jednom mesečno da svako bude na mestu portira, isto bi radili kao što rade ljudi koji održavaju svoju kuću a još bi i uštedeli pare koje bi inače dali novoj firmi jer su računi infostana koliko čujem već dosta visoki.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=706112#p706112:2wg3gx0c je napisao(la):
Assad84 » Pet Feb 07, 2020 7:23 pm[/url]":2wg3gx0c]Zašto se komšije ne organizuju, ako je već raskinut ugovor sa tom firmom, da npr. vikendom odžavaju svoj kompleks, a mogu i da raspodele jednom mesečno da svako bude na mestu portira, isto bi radili kao što rade ljudi koji održavaju svoju kuću a još bi i uštedeli pare koje bi inače dali novoj firmi jer su računi infostana koliko čujem već dosta visoki.
Tako je! Tuđa ruka svrab ne češe! Taj novac je moguće pametno uložiti u investiciono održavanje s obzirom na to kojom brzinom sve u kompleksu propada.
 
Poštovani, Želim da vas obavestim da je SZ Stanoja Glavaša 18 iz kompleksa Central gardena podnela u maju prošle godine prijavu Sudu časti Privredne komore Srbije protiv njihove bivše profesinalne upravnice Sanje Maćešić (dobro vam je poznat njen bračni drug), zbog niza nezakonitih postupanja, inkompetencija, neprofesionalnih ponašanja. Kažnjena je Opomenom uz obavezu plaćanja troškova postupka, a Sud časti je uzeo u obzir, kao olakšavajuće okolnosti, da se radi o mladoj profesiji i delatnosti i da se protiv firme Maćešića prvi put vodi postupak pred Sudom časti, tj. da je ovo prva povreda Zakona i Kodeksa učinjena od strane profesionalnog upravnika. Inače, još dve SZ iz Cental gardena imaju nameru da podnesu prijavu Sudu časti, kao i prijavu gradskoj i republičkoj komunalnoj inspekciji protiv dotične upravnice.Želim vam puno uspeha u izglasavanju nepoverenja g. Maćešiću i ohrabrujem vas da podnosite prijave Sudu časti protiv g. Maćešića ukoliko utvrdite da vrši povrede profesionalnih standarda. Nadam se barem da je ispunio svoju zakonsku obavezu i podneo vam izveštaj o svom (ne)radu za 2019. godinu, kao i finansijske izveštaje, jer se njegova gospođa oglušuje na zahteve stanara da iste dostavi, kao što se uostalom oglušuje na sve ostale molbe stanara. A tek rad službe za održavanje, kao deo jake interesne grupe u sastavu investitor - PU - služba za održavanje, priča je za prave suze i plakanje. Pozdrav i puno sreće
 
Hvala, brate Sun... Uzećemo know-how ako se ne dozovu... ;)

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=706070#p706070:1n827y2n je napisao(la):
Đorđe » Pet Feb 07, 2020 5:00 pm[/url]":1n827y2n]Dobar dan,kupio sam stan u VK u fazi 3,bili smo sa majstorima da uzimamo mere i prvi put smo usli u stan i odmah smo nasli dve velike zamerke,plocice u kupatilu su jako lose uradjene,neravne su i odmah smo se zalili tako da videcemo kako ce se to resiti,druga zamerka je vezana za parket,naime na parketu ima jako dosta crnih cvorova pa me zanima dal ima neko ko je takodje kupio stan u 3 fazi i kako je kod njih to izgledalo i uopsteno da li postoji neka norma za kolicinu tih cvorova po metru kvadratnom ili kako se to vec meri,ukoliko neko ima iskustva bio bih zahvalan za povratnu informaciju

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Poštovani Đorđe, ne očekujte apsolutno ništa do kokodakanja u stilu “Nije vam ovo Njemačka”, kako su bukvalno meni odgovorili na primedbe, ialo sam im dostavio nalaz sudskog veštaka građevinske struke o utvrđenim nedostacima u građevinsko-zanatskim radovima, pa je tako nalazom konstatovano da pločice nisu postavljene u ravni, da fugovanje nije adekvatno urađeno, da je fugomal vidno različite nijanse, da je primetno različito rastojanje između pojedinih pločica... Čak sam se obratio italijanskom proizvođaču pločica koje su ugradili, i Italijani su bili zgroženi poslatim fotografijama i ponudili da obezbede i besplatno dostave dve kutije zidnih i podnih pločica radi popravljanja grešaka i otklanjanja nedostataka, ali nikakvog odgovora nije bilo od strane znate već kog. Možete samo da tužite sudu izvođača i investitora i ništa više.
 
I kod nas u stanu u 3. fazi je takav parket, mislim da je taj Rustic parket svaki sa cvorovima na pojedinim mestima.
 
Haha, grad rekao investitorima "Zidajte solitere" ahahaha. koja sprdnja. U gradu su izboksovali da im povećaju koeficijente i onda jednostavno otišli u visinu, to mu dođe to.
 
Mi smo jako zadovoljni Vozdovim kapijama. Savrseno mesto za porodicu. Zaista mi nije jasno gde su ljudi ranije ziveli, ali ovakvih mesta retko gde u EU i USA ima. Mozda mi sada jos uvek imamo problema ali to su decije boljke koje treba prevazici i zaista videti gde zivimo. U divnom kraju u fenomenalnom kondominijumu koji nam dozvoljava svu slobodu i privatnost.
 
kondominijum ovih dana … firma za odrzavanje zakljucala portirnicu I odnela kljuc od parka koji stanari treba da odrzavaju (a neko drugi drzi pravo raspolaganja pristupom)
 

Prilozi

  • VozdoveKapije_kondominijum.jpg
    VozdoveKapije_kondominijum.jpg
    220,2 KB · Pregleda: 3.596
Jel to znaci da investitor i FF ne prihvataju izglasanog ponudjaca usluga ?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Investitor prihvata. FF verovatno ne... a nista nije ucinio da zadrzi posao.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=710024#p710024:ppqchqe0 je napisao(la):
kosql » Sre Feb 19, 2020 4:55 pm[/url]":ppqchqe0]kondominijum ovih dana … firma za odrzavanje zakljucala portirnicu I odnela kljuc od parka koji stanari treba da odrzavaju (a neko drugi drzi pravo raspolaganja pristupom)
file.php
Kako vam dolaze gosti, kako funkcioniše isporuka kupljenih stvari ili ako vam dolazi majstor da servisira neki tehnički uređaj?
 
Ја бих рекао да људи који су купили станове овде уопште нису задовољни, мислим да вам је пласирана нека прича лукс и мирног живота, добили сте исто што и они у индивидуалним новоградњама а платили више.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=710124#p710124:3ny28928 je napisao(la):
abrines » Sre Feb 19, 2020 8:05 pm[/url]":3ny28928]Ја бих рекао да људи који су купили станове овде уопште нису задовољни, мислим да вам је пласирана нека прича лукс и мирног живота, добили сте исто што и они у индивидуалним новоградњама а платили више.
Apsolutno se ne slažem sa vašim mišljenjem. Ima i zadovoljnih, život u kondominijumu je miran i lep, a što se tiče para nikakva naročita preplata koju pominjete nije bila. Pa nećete stan dobiti besplatno. :lol:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=710124#p710124:22q58l2y je napisao(la):
abrines » Sre Feb 19, 2020 8:05 pm[/url]":22q58l2y]Ја бих рекао да људи који су купили станове овде уопште нису задовољни, мислим да вам је пласирана нека прича лукс и мирног живота, добили сте исто што и они у индивидуалним новоградњама а платили више.

људи који су купили станове овде уопште нису задовољни - Sa ovim se ne slazem. Cinjenica je da na forumu uglavnom pisemo mi koji smo nezadovoljni necim, i mi smo manjina u odnosu na broj stanara u VK (neke komsije sa kojima sam pricao ni ne znaju za postojanje ovog foruma, ili su culi ali su bili nezainteresovani da istraze). Sto se mene i moje porodice tice, mi smo generalno zadovoljni kupovinom. To ne znaci da ne treba da izrazimo svoje nezadovoljstvo za stvari koje nisu na mestu. Dosta toga ne valja i dosta toga se da popraviti.

мислим да вам је пласирана нека прича лукс и мирног живота - Apsolutno ste u pravu. Plasirano je mnogo toga do trenutka dok nismo platili stan. Posle toga smo prepusteni sami sebi. Srecom, stvari se mogu resiti i pravno (pa koliko god da traje proces), pa su neke tuzbe vec u procesu ili pripremi.

добили сте исто што и они у индивидуалним новоградњама а платили више - Apsolutno netacno. Hajde samo da razmotrimo novogradnju u tom delu grada, gde su placevi u V. Stepe maksimalno iskorisceni sa kvadratima, a terase se nalaze iznad tramvajskih šina. Cena je bila ista tih meseci kada smo mi kupovali stan +/- 100e.

Naravno, svako bira za svoje pare sta mu odgovara i sta mu se svidja. Samo citajte sitna slova. A ako nesto nije zapisano ni krupnim ni sitnim slovima, onda im ne verujte na rec. Ili bar uzmite to sto pricaju sa veeeelikom dozom rezerve.
 
Pozdrav stanarima Voždovih kapija,htela bih da pitam gde ste stali sa resenjem odrzavanjem zgrade.Roditelji se razmisljaju o kupovini stana ,ali ih je uplašilo stanje u dvorištu i oko zgrade .Unpred hvala..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=710961#p710961:147c4ett je napisao(la):
drksi » Sub Feb 22, 2020 9:57 pm[/url]":147c4ett]Pozdrav stanarima Voždovih kapija,htela bih da pitam gde ste stali sa resenjem odrzavanjem zgrade.Roditelji se razmisljaju o kupovini stana ,ali ih je uplašilo stanje u dvorištu i oko zgrade .Unpred hvala..
Nije za plašljive
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=706023#p706023:2aect5r7 je napisao(la):
Veca68 » Pet Feb 07, 2020 12:40 pm[/url]":2aect5r7]Na forumu na strani 66 su prikazana 3 solitera, a te iste fotografije su bile i u prodajnom salonu. Kad je to izmenjeno? I da li ima dokaza za to?
Pre dve nedelje su nam prilikom potpisivanja zalozne izjave potvrdili njihovi advokati da se odustalo od tri solitera i da se gradi samo jedan.
 
Vrh