Šta je novo?

Brankov most

Screenshot_2020-03-14 15-aleksandra-ilijevski pdf.jpg
 
Dule, normalno da te je pohvalio profesor, ipak razmišljaš svojom glavom. Mi živimo u vremenu "resavske škole", znanja u "prašku", mega-giga trendova, a prvi učenici su izmileli i uhlebili se po raznim televizijama.
Mene to podseća na slike iz hrama koje su preuzete od strane portala B92, Blica itd... Lepo što se ovaj forum prati, zaista ima mnogo kvalitetnih ljudi. Malo me nervira što se neke ideje ne uzmu u razmatranje već se biraju rešenja podobnih. Nešto razmišljam, grad bi sigurno bolje izgledao da ih vode pojedini ljudi sa foruma nego ovi današnji partijski poslušnici.
Izvinjavam se što moj komentar neme veze sa temom.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=717218#p717218:1hddqauf je napisao(la):
Вожд » Sub Mar 14, 2020 6:30 am[/url]":1hddqauf]Pogledajte prilog 1
file.php

file.php

Sjajne slike pokazuju koliki efekat bi samo skidanje grafita i osposobljavanje ovog dela mosta imalo ;)
 
Žuta traka na Brankovom mostu u smeru ka gradu je u februaru 2018. presvučena, a već sledeće godine su ponovo morali da je sredjuju na nekim delovima i sada opet ne valja. Bilo bi super da se rekonstruiše kolovoz na Brankovom mostu kada se budu završili radovi koji se pla niraju za ovu godinu.
 
Obe žute trake su u katastrofalnom stanju. Silazak sa mosta ka Ušću je krpež do krpeža, tamo nema normalnog asfalta što bi se reklo. Takođe Dušanovački Most je isto krpež do krpeža, a jedna je od najopterećenijih tačaka u gradu.
 
Da je sreće iskoristili bi ovo smanjenje saobraćaja u gradu da presvuku asfalt.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Umesto da barem mostove rade sa najkvalitetnijim asfaltom, oni se i tu seljače.

Mislim da je odličan primer auto-put kroz Beograd koji je u savršenom stanju
 
Tako je, nije mrdnuo! Znači može se, kad postoji nezavisna kontrola koja iz:vođačima dahće za vratom..
 
Ако добро видим, слика је из 30их, ова оронула приземуша је у Поп Лукиној на месту зграде до пумпе?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730106#p730106:1jhvjkz3 je napisao(la):
Вожд » 21 Apr 2020 19:15[/url]":1jhvjkz3]
file.php

file.php
Šta predstavlja ovaj polukrug na kraju ulice?
 
Кад је изграђена зграда данашње Угоститељско-туристичке школе?
 
rws6epsdyju41.jpg


1968.

most ima po dve trake po smeru. razmišljam, ukoliko jednog dana dobijemo vlast koja se ne plaši bicikala, da li bi potez zeleni venac - 6 kaplara mogao da se uradi tako da postoji pristojna biciklistička traka (naravno ne nauštrb žute)? da li bi bilo realno ponovo zakinuti jednu automobilsku?
 
Тешко без тунела Ботаничка-Економски.
 
Vrh