Šta je novo?

Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

U suštini ti se svodi na isto, jedina prednost može da bude kod popusta ako uzimaš ceo paket usluga, BOX kod Telekoma, ili EON kod SBB-a. Kvalitet internet veze je sličan, nisu savršeni ni jedni ni drugi, ali optika je svakako daleko pouzdaniji sistem prenosa o bakra, ili koaksijalnog kabla. Što se tiče izbora kanala, ili političke opredeljenosti, svakako imaš mogućnost odabira željenog operatera za TV usluge.
 
Nikakav problem. Taman pomislih vidi ga ovaj... napisah mu ceo sastav, a on ni da procitaj. :D
Veruj mi ja sam prvi bio protiv mts-a, ali ova optika odlicno radi. Preko wifi-ja imas dve mreze klasicnu i 5g. Klasicna nekada ide sporije ali 5g u najjeftinijem paketu mts ide stalno na 100mbs/20mbs. A tv programi su odlicni i za mene bolji nego kod sbb-a.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=728953#p728953:1js5l7ej je napisao(la):
ZvezdaracMare » Sub Apr 18, 2020 12:38 am[/url]":1js5l7ej]Sto ste gledali dunav gledali ste,sad je taj pogled namenjen za kupce novih zgrada.

Prodaja se oslanjala na reklamni citat "pogled na Dunav" sto bar 60% stanara nece ni imati, ali veci problem je potencijalno kliziste samog prostora i saobracajni cep Visnjicke ulice i Slanackog puta koji ce se javiti kad se pojavi minimum 500 automobila u tom delu Beograda.
 
A u kom to delu Beograda danas ne postoji saobracajni cep? Pa ovde ima vec skoro 500 automobila u naselju pa nema toliko guzve... Pogled ce neko da ima, neko nece. I ovi sto ce imati pogled mozda nece za deset godina kad se izgradi jos zgrada... Al ne zivi se od pogleda. Nije idealno ali nije ni toliko lose.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730614#p730614:bv4kf0gj je napisao(la):
jocke » Čet Apr 23, 2020 12:48 pm[/url]":bv4kf0gj]A u kom to delu Beograda danas ne postoji saobracajni cep? Pa ovde ima vec skoro 500 automobila u naselju pa nema toliko guzve... Pogled ce neko da ima, neko nece. I ovi sto ce imati pogled mozda nece za deset godina kad se izgradi jos zgrada... Al ne zivi se od pogleda. Nije idealno ali nije ni toliko lose.

Beograd u globalu ima problem zagusenja saobracaja, ali ovde je dodatan problem sto iz ovog naselja vodi samo jedan put do grada. I to niz brdo. Mogu misliti kako izgleda spustanje kad padne sneg ili ledena kisa. Zamislite sta ce biti kad broj vozila ovde bude 5 puta veci. I groblje postane jos vece. A sto se tice stanova u ovom naselju, evo malo retrospektive.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=655338#p655338:bv4kf0gj je napisao(la):
Nov stanar » Sub Avg 31, 2019 2:01 pm[/url]":bv4kf0gj]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=655014#p655014:bv4kf0gj je napisao(la):
Svetska Putnica » Pet Avg 30, 2019 4:26 pm[/url]":bv4kf0gj]Mi smo vec sigurni da nismo doneli dobru odluku kupovinom stana ovde.
Da li ste svesni da ukoliko neko od nas hoce da proda stan kreditnom kupcu, tako nesto nije moguce bas zbog upotrebne dozvole!!!
Moguca je kupovina na kredit samo direktno od investitora sa ovim papirima trenutno.
Niste jedini koj ste napravili gresku sto ste ovde kupili stan. Sem pogleda i vetrica koji pirka pa i svezeg vazduha kad se ne oseca fabrika za reciklazu papira ili rukavac na Adi Huji nema niceg dobrog.
-Zidovi u stanovima krivi, pored toga nisu lepo ni izgletivani i okreceni, terase krive i nisu napravljeni padovi za slivanje vode pa vam kisnica ili ako perete terasu voda ostaje, neretko na visim spratovima se i vraca u stan.
-Parket loseg kvaliteta, u velikom broju stanova se odlepio vec.
- WC solja je viseca i ljudima u D zgradi se u velikoj meri odkacinje tako da pazite kad sedate nanju.
Oni rade sve ako prodje proslo je. Kad provalite nedostatke onda oni nameste Zoricu koja dodje i kaze vam "sta da vam radim ja sad, sto niste gledali" i da izvinete o**** vas. Au prodaji su vrlo ljubazni, predusetljivi fini nikad ne bi rekli da rade na foru da ti uvale. A imali su i imaju ljude koji znaju vrlo lepo da vam prodaju.
Sad sta je tu je.

Gde su pozitivne strane kupovine? Cena sigurno nije. Infrastruktura nula. Buducnost? Pa i za prvo naselje Energoprojekta 80ih godina su pricali o perspektivi, a za 40 godina su ostali na jednoj maloj posti, dve prodavnice, jednoj apoteci i seoskim putem (Slanacki). Koji je motiv da se kupi stan? Poneki pogled na reku za 1300+ evra po kvadratu. Mnogo.

Btw, nije to vise onaj stari Energoprojekt. https://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=405&cl=16
 
Nikada necu skapirati ljude kao sto si ti.
Ne razumem ni poentu tvojih postova osim sto si dosao da pljujes po ovom naselju.
Sve stvar ponude i potraznje.
Sve ima svoje pluseve i minuse na tebi je za sta tebi odgovara ili ne odgovara. Uzmes ili ostavis.
Meni odgovara da sam udaljen 6km od centra grada i da sam na poslu za 25 minuta. Da imam normalan kredit koji mogu da otplacujem, a da me ne boli glava.
Sve sto smo gledali u avgustu prosle godine su bile cene od po 1500e za novogradnju. Mene je konkretno kvadrat izasao 1100e tako da tvoja prica o 1300, 1400e nije tacna.
To sto pricas sta ce biti i kako ce biti, to je isto sto i prica o metrou cija stanica treba da bude 400m odavde. Mostu preko Ade Huje, prosirenju slanackog puta... Mozda bude mozda i ne opusti se i uzivaj umisljeni heroju.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730577#p730577:7q49c0pw je napisao(la):
izmisljeni heroj » Čet Apr 23, 2020 9:40 am[/url]":7q49c0pw]Hoce li se neko pozabaviti coporom pasa lutalica koji kruze u blizini naselja :!: :?:
Ima neke stvari koje se ovde ne slazu.
prvo: regitrovao si se danas i svoje druzenje sa ovim forumom krenuo ovako
drugo: govoris jasna i nedvoslismena subjektivna razmisljanja protiv kupovine na ovoj lokaciji....postavlja se pitanje zasto te uopste boli prica oko "Copora pasa"?

Ko si ti u stvari? :)
 
Gde ces sa tim mostem preko Ade Huje? Do Vukovog spomenika ili Panceva? Metro koji se gradi 40 godina a videli smo ga samo na slici. Izneo sam cinjenice, a ne vidim kontra argumente. Samo napad. Vuciceva politika. A ne ulazim u to kako si ti kvadrat placao ispod cene. Zvanicno su cene 1300 evra, plus PDV sto je previse za ovo slepo crevo Beograda.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730653#p730653:2u05lm2c je napisao(la):
YOman » Čet Apr 23, 2020 2:47 pm[/url]":2u05lm2c]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730577#p730577:2u05lm2c je napisao(la):
izmisljeni heroj » Čet Apr 23, 2020 9:40 am[/url]":2u05lm2c]Hoce li se neko pozabaviti coporom pasa lutalica koji kruze u blizini naselja :!: :?:
Ima neke stvari koje se ovde ne slazu.
prvo: regitrovao si se danas i svoje druzenje sa ovim forumom krenuo ovako
drugo: govoris jasna i nedvoslismena subjektivna razmisljanja protiv kupovine na ovoj lokaciji....postavlja se pitanje zasto te uopste boli prica oko "Copora pasa"?

Ko si ti u stvari? :)

Neko ko dobro poznaje Visnjicku banju, Energoprojekt i stanje nekretnina u Beogradu. A ovde sam samo realista. Poz. :)
 
Koji je motiv? Pa razmisli dva puta.... Jel ti to hoces da kazes da negde ima jeftinije da se nadje kvadrat u Beogradu? Mi smo placali oko 1200 ovde kod privatnika, a posto nam je prva nekretnina imali smo i povrat PDV-a. Stan u novogradnji po ceni od malo vise od 1100 bez PDV-a? A gde to ima? Mozda ce biti nakon ove krize, ali mozda, mada niko ne moze da gleda u pasulj. Stanove su kupili uglavnom ili mladi parovi ili porodice sa decom, kojima ce mozda vise da znaci dodatna soba za dete od lokacije.
Lokacija sama po sebi nije toliko losa, ali ponavljam nije ni idealna. Tacno je da ima jedan put ka centru grada, ali zato do tog istog centra kolima ti treba do 10 min max. S druge strane nema tranzita, ovde cirkulisu uglavnom ljudi koji zive. A pitaj one u Bulevaru Zorana Djindjica kako im je kad ne mogu da se parkiraju blize od 500 metara od ulaza od gomile firmi i bukvalno hiljada ljudi koji iz svih drugih delova grada dolaze tu da rade... Ista situacija je i u Zemunu, odakle sam ja... Iako volim taj kraj, mnogo losija gradnja nego sto je Sunnyville (govorim za zgrade privatnika), tamo kosta od 1600 do 1800. U Zemunskim kapijama u Cara Dusana u Zemunu koje zida Gradska direkcija, potkrovlja pod punim kosinama i prizemlja su prodavana po 1450 + pdv. Kvalitet ni blizu ovog. Da se razumemo nije ni ovo idealno, ali neki kompromis mora da se napravi.
Ovi sto spominju krive zidove, nek nadju zgradu u Beogradu koja ih nema bilo nova, bilo stara... Zgrade istog ovakvog kvaliteta se npr. kod FON/a u Jove Ilica prodaju za 2300 eur po kvadratu. Imaju identicne tus kabine, parket, wc solje... Onaj ko ima za Vracar kupice na Vracaru, onaj ko nema pravi kompromise sam sa sobom i ide tamo gde mu finansije dozvoljavaju...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730653#p730653:3n1kwh4q je napisao(la):
YOman » Čet Apr 23, 2020 1:47 pm[/url]":3n1kwh4q]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730577#p730577:3n1kwh4q je napisao(la):
izmisljeni heroj » Čet Apr 23, 2020 9:40 am[/url]":3n1kwh4q]Hoce li se neko pozabaviti coporom pasa lutalica koji kruze u blizini naselja :!: :?:
Ima neke stvari koje se ovde ne slazu.
prvo: regitrovao si se danas i svoje druzenje sa ovim forumom krenuo ovako
drugo: govoris jasna i nedvoslismena subjektivna razmisljanja protiv kupovine na ovoj lokaciji....postavlja se pitanje zasto te uopste boli prica oko "Copora pasa"?

Ko si ti u stvari? :)

Odmah se vidi ....klasican trol...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730657#p730657:35volgwi je napisao(la):
jocke » Čet Apr 23, 2020 2:52 pm[/url]":35volgwi]Koji je motiv? Pa razmisli dva puta.... Jel ti to hoces da kazes da negde ima jeftinije da se nadje kvadrat u Beogradu? Mi smo placali oko 1200 ovde kod privatnika, a posto nam je prva nekretnina imali smo i povrat PDV-a. Stan u novogradnji po ceni od malo vise od 1100 bez PDV-a? A gde to ima? Mozda ce biti nakon ove krize, ali mozda, mada niko ne moze da gleda u pasulj. Stanove su kupili uglavnom ili mladi parovi ili porodice sa decom, kojima ce mozda vise da znaci dodatna soba za dete od lokacije.
Lokacija sama po sebi nije toliko losa, ali ponavljam nije ni idealna. Tacno je da ima jedan put ka centru grada, ali zato do tog istog centra kolima ti treba do 10 min max. S druge strane nema tranzita, ovde cirkulisu uglavnom ljudi koji zive. A pitaj one u Bulevaru Zorana Djindjica kako im je kad ne mogu da se parkiraju blize od 500 metara od ulaza od gomile firmi i bukvalno hiljada ljudi koji iz svih drugih delova grada dolaze tu da rade... Ista situacija je i u Zemunu, odakle sam ja... Iako volim taj kraj, mnogo losija gradnja nego sto je Sunnyville (govorim za zgrade privatnika), tamo kosta od 1600 do 1800. U Zemunskim kapijama u Cara Dusana u Zemunu koje zida Gradska direkcija, potkrovlja pod punim kosinama i prizemlja su prodavana po 1450 + pdv. Kvalitet ni blizu ovog. Da se razumemo nije ni ovo idealno, ali neki kompromis mora da se napravi.
Ovi sto spominju krive zidove, nek nadju zgradu u Beogradu koja ih nema bilo nova, bilo stara... Zgrade istog ovakvog kvaliteta se npr. kod FON/a u Jove Ilica prodaju za 2300 eur po kvadratu. Imaju identicne tus kabine, parket, wc solje... Onaj ko ima za Vracar kupice na Vracaru, onaj ko nema pravi kompromise sam sa sobom i ide tamo gde mu finansije dozvoljavaju...

Realno, nekretnine u ovom delu su na nivou novogradnje u Stepe Stepanovica, Vojvode Vlahovica, Ledina, Mirijeva III i IV, Borce. Ne vidim razlog zasto onda i cena ne bi bila 1000 evra po kvadratu. Kad vidim ove crnogorske tajkune koji zidaju u Visnjickoj banji da i zive tu, mozda im i poverujem da je lep zivot i dobra cena u zgradama koje prodaju.
 
izmisljeni heroj":3lfkxhwd je napisao(la):
Gde ces sa tim mostem preko Ade Huje? Do Vukovog spomenika ili Panceva? Metro koji se gradi 40 godina a videli smo ga samo na slici. Izneo sam cinjenice, a ne vidim kontra argumente. Samo napad. Vuciceva politika. A ne ulazim u to kako si ti kvadrat placao ispod cene. Zvanicno su cene 1300 evra, plus PDV sto je previse za ovo slepo crevo Beograda.
Da si se malo raspitao i pogledao na google-u znao bi. Imas detaljan urbanisticki plan za ceo ovaj deo grada. Mozes i da nadjes fb stranicu "visnjicka banja" tu ti je nacrt.
Tvoja cinjenica je da ce biti 5 puta vise vozila i guzva. Kako majku mu toliko vozila kad je ovo slepo crevo i nista ne valja. Ko ce da vozi tolika kola? :)
U vreme kada sam ja kupovao stan to je bila zvanicna cena. Vuciceva politika, e nasmeja me lepo. :D Dosao si ovde da pises o necemu o cemu nemas pojma, a ocigledno te ni ne interesuje jer ne zelis da zivis ovde, ali za svaki slucaj da popljujes one koji zive ovde kao i da buduce kupce odgovoris. Cija je to politika?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730666#p730666:1tvj9bfm je napisao(la):
koledaf » Čet Apr 23, 2020 3:04 pm[/url]":1tvj9bfm]
izmisljeni heroj":1tvj9bfm je napisao(la):
Gde ces sa tim mostem preko Ade Huje? Do Vukovog spomenika ili Panceva? Metro koji se gradi 40 godina a videli smo ga samo na slici. Izneo sam cinjenice, a ne vidim kontra argumente. Samo napad. Vuciceva politika. A ne ulazim u to kako si ti kvadrat placao ispod cene. Zvanicno su cene 1300 evra, plus PDV sto je previse za ovo slepo crevo Beograda.
Da si se malo raspitao i pogledao na google-u znao bi. Imas detaljan urbanisticki plan za ceo ovaj deo grada. Mozes i da nadjes fb stranicu "visnjicka banja" tu ti je nacrt.
Tvoja cinjenica je da ce biti 5 puta vise vozila i guzva. Kako majku mu toliko vozila kad je ovo slepo crevo i nista ne valja. Ko ce da vozi tolika kola? :)
U vreme kada sam ja kupovao stan to je bila zvanicna cena. Vuciceva politika, e nasmeja me lepo. :D Dosao si ovde da pises o necemu o cemu nemas pojma, a ocigledno te ni ne interesuje jer ne zelis da zivis ovde, ali za svaki slucaj da popljujes one koji zive ovde kao i da buduce kupce odgovoris. Cija je to politika?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Zivece oni koji ne mogu da priuste bolju lokaciju, a takvih ima dovoljno. U ovom naselju sigurno ne zidaju Djindjicevi ljudi, vec oni koji su dosli sa dolaskom vodje. Pravo pitanje je zasto branis politiku kupovine nekretnina galamom, umesto cinjenicama? Gde su razlozi za kupovinu stana? Moje recenice su potkrepljene argumentima, a tvoje i par pojedinaca koji su se nasli prozvanim, zasnovane su samo na pljuvanju svakog ko ima suprotno misljenje od vaseg. Napredno.
 
jocke":bzttfm82 je napisao(la):
Koji je motiv? Pa razmisli dva puta.... Jel ti to hoces da kazes da negde ima jeftinije da se nadje kvadrat u Beogradu? Mi smo placali oko 1200 ovde kod privatnika, a posto nam je prva nekretnina imali smo i povrat PDV-a. Stan u novogradnji po ceni od malo vise od 1100 bez PDV-a? A gde to ima? Mozda ce biti nakon ove krize, ali mozda, mada niko ne moze da gleda u pasulj. Stanove su kupili uglavnom ili mladi parovi ili porodice sa decom, kojima ce mozda vise da znaci dodatna soba za dete od lokacije.
Lokacija sama po sebi nije toliko losa, ali ponavljam nije ni idealna. Tacno je da ima jedan put ka centru grada, ali zato do tog istog centra kolima ti treba do 10 min max. S druge strane nema tranzita, ovde cirkulisu uglavnom ljudi koji zive. A pitaj one u Bulevaru Zorana Djindjica kako im je kad ne mogu da se parkiraju blize od 500 metara od ulaza od gomile firmi i bukvalno hiljada ljudi koji iz svih drugih delova grada dolaze tu da rade... Ista situacija je i u Zemunu, odakle sam ja... Iako volim taj kraj, mnogo losija gradnja nego sto je Sunnyville (govorim za zgrade privatnika), tamo kosta od 1600 do 1800. U Zemunskim kapijama u Cara Dusana u Zemunu koje zida Gradska direkcija, potkrovlja pod punim kosinama i prizemlja su prodavana po 1450 + pdv. Kvalitet ni blizu ovog. Da se razumemo nije ni ovo idealno, ali neki kompromis mora da se napravi.
Ovi sto spominju krive zidove, nek nadju zgradu u Beogradu koja ih nema bilo nova, bilo stara... Zgrade istog ovakvog kvaliteta se npr. kod FON/a u Jove Ilica prodaju za 2300 eur po kvadratu. Imaju identicne tus kabine, parket, wc solje... Onaj ko ima za Vracar kupice na Vracaru, onaj ko nema pravi kompromise sam sa sobom i ide tamo gde mu finansije dozvoljavaju...
Sve ziva istina! Svaka cast za post.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
@koledaf i @jocke

Preporucujem socijalnu distancu od virusa. Sto kaze dr.Kon...onda on nema gde i sam ce se ugasiti :p
 
Živim u Sunnyvillu već godinu i po i uživam u rastu cene nekretnine kona je sad već skočila između 25 i 40 posto od kad sam ja kupio stan...
naselje se razvija, dečije bolesti se prevazilaze, parkinga oko zgrade koliko hoćete... onaj ko nema novca za neki Dorćol na primer, ovo je najbolja opcija i kao investicija i kao prostor za život...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@YOman

Slazem se! Apsolutno distanciranje i virus ode... :)
Yoman za predsednika! :D

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730683#p730683:35yyb6g3 je napisao(la):
koledaf » Čet Apr 23, 2020 2:24 pm[/url]":35yyb6g3]
Yoman za predsednika! :D

Nije smesno... :o
 
izmisljeni heroj":1qoj711q je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730666#p730666 je napisao(la):
koledaf » Čet Apr 23, 2020 3:04 pm[/url]":1qoj711q]
izmisljeni heroj":1qoj711q je napisao(la):
Gde ces sa tim mostem preko Ade Huje? Do Vukovog spomenika ili Panceva? Metro koji se gradi 40 godina a videli smo ga samo na slici. Izneo sam cinjenice, a ne vidim kontra argumente. Samo napad. Vuciceva politika. A ne ulazim u to kako si ti kvadrat placao ispod cene. Zvanicno su cene 1300 evra, plus PDV sto je previse za ovo slepo crevo Beograda.
Da si se malo raspitao i pogledao na google-u znao bi. Imas detaljan urbanisticki plan za ceo ovaj deo grada. Mozes i da nadjes fb stranicu "visnjicka banja" tu ti je nacrt.
Tvoja cinjenica je da ce biti 5 puta vise vozila i guzva. Kako majku mu toliko vozila kad je ovo slepo crevo i nista ne valja. Ko ce da vozi tolika kola? :)
U vreme kada sam ja kupovao stan to je bila zvanicna cena. Vuciceva politika, e nasmeja me lepo. :D Dosao si ovde da pises o necemu o cemu nemas pojma, a ocigledno te ni ne interesuje jer ne zelis da zivis ovde, ali za svaki slucaj da popljujes one koji zive ovde kao i da buduce kupce odgovoris. Cija je to politika?

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Zivece oni koji ne mogu da priuste bolju lokaciju, a takvih ima dovoljno. U ovom naselju sigurno ne zidaju Djindjicevi ljudi, vec oni koji su dosli sa dolaskom vodje. Pravo pitanje je zasto branis politiku kupovine nekretnina galamom, umesto cinjenicama? Gde su razlozi za kupovinu stana? Moje recenice su potkrepljene argumentima, a tvoje i par pojedinaca koji su se nasli prozvanim, zasnovane su samo na pljuvanju svakog ko ima suprotno misljenje od vaseg. Napredno.

Prvo, šta mi bi da uopšte čitam ove gluposti? Drugo, nemaš nameru da kupiš stan u ovom naselju, ali si se svakako danas registrovao da opljuneš po svima nama naivčinama. Veruj mi, takve kao ti svakako ne želimo u komšiluku, jer mi smo ipak socijala, koja je jedva nakrpila nešto preko 1000€ po kvadratu, da kupi sebi dom, gde će imati dovoljno komfora, ne tako daleko od centra grada, a sasvim dovoljno izolovani od buke i dreke da možemo da se odmorimo i opustimo kad dodjemo kod svoje kuće. Po tvom stavu, reklo bi se da ti je ponižavajuće da uopšte živiš u ovom kraju. Kučići nam takodje ne smetaju, jer je ovo potpuno pet friendly naselje i nemamo problem sa tim. Tačno, bilo ih je dosta u početku, ali se naselje sada dosta proširilo i zgradama i stanarima, pa polako dobija konture kako smo i očekivali, a i nevlasničkih pasa je sve manje, oni se sele na neko drugo gradilište. A i svakako sam siguran da u drugim delovima grada uopšte nema pasa lutalica, svi su došli u Banju, jer je ovde čistiji vazduh. Treće, šta je npr. kod mene bilo presudno da ovde kupim stan. Svakako mi je zbog posla odgovarao potpuno drugi deo grada, ali cene nekretnina tamo i ovde su potpuno drugačije. Za ovaj novac sam tamo mogao da kupim jedva jednosoban stan, a ovde se baškarim u trosobnom. Sledeće, živeti u Višnjičkoj Banji i nije toliko loše, odnosno, sve je bolje. Naselje se širi, otvoriće se novi lokali, biće i ono što trenutno možda nedostaje, a cene, kao što je napisao AndUp ranije, idu na gore, pa je svakako bilo isplativo kupiti nekretninu, koju za par godina možeš da prodaš za veće pare. Nastavi da listaš oglase i sportski pozdrav iz Sunčanog naselja! I zapamti, mi vas ne gledamo sa visine, samo smo iznad vas.
 
YOman":1fgmjdjb je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=730683#p730683 je napisao(la):
koledaf » Čet Apr 23, 2020 2:24 pm[/url]":1fgmjdjb]
Yoman za predsednika! :D

Nije smesno... :o
@YOman
Komso, meni se samo svidja nacin na koji pises i razmisljas. :)
Ne brigaj mislio sam za predsednika Sunnyville-a, a ko zna dogodine i Visnjicke banje. :D

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Daleko je ovo naselje od dobrog, ali ne znam šta ljudi očekuju za 1020e/m2, vilu na Dedinju sa bazenom a Vesic da mlati palmom i donosi margarite. Kvalitet gradnje nije sjajan ali je okej, zidovi ništa manje i ništa više krivi nego u drugim zgradama. Infrastruktura -ima, škola, vrtići -ima, parking, zelenilo -ima, prozor koji gleda u komsin wc -NEMA. Ako neko smatra da ima bolje za te pare, samo napred tebra, i reci nama pa da i mi prodamo ovo naše i da se selimo tamo.
 
Da li neko od stanara u zgradama kod privatnika može da oceni situaciju što se tiče parkinga? Kakva je situacija sada, a kakvo je vaše predviđanje kada sve četiri zgrade budu useljene, da li će parking biti veliki problem? Takođe, kakva je situacija sa kapacitetima u garažama i koja je cena garažnog mesta? Da li se u budućnosti planira prodaja parking mesta za stanare i po kojoj ceni? Nisam siguran da li neko od vas ima ove informacije ali ako neko zna i može da podeli, bio bih zahvalan. :)
 
SunnyJ":2j49vn2k je napisao(la):
Da li neko od stanara u zgradama kod privatnika može da oceni situaciju što se tiče parkinga? Kakva je situacija sada, a kakvo je vaše predviđanje kada sve četiri zgrade budu useljene, da li će parking biti veliki problem? Takođe, kakva je situacija sa kapacitetima u garažama i koja je cena garažnog mesta? Da li se u budućnosti planira prodaja parking mesta za stanare i po kojoj ceni? Nisam siguran da li neko od vas ima ove informacije ali ako neko zna i može da podeli, bio bih zahvalan. :)
Parkinga koliko ti volja oko zgrade D i C koje su obe useljene. Kad je ovaj policijski čas kad bi svi trebalo da su kod kuće , bas sam gledao, ima slobodnih oko 40 posto mesta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh