Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Konačno se od sutra i ova tema vraća u život. Vesic je sad ponovo rekao drugu priču. Nema 150 zglobova na gas i 50 solo, nego samo 100 zglobova.
 
100 zglobova obicnih ili cng to je bio valjda plan u startu prije vesicevih lupetanja ...
 
Jutros po gradu pokvarenih vozila na svakom koraku, 37 kod sajma, zglobna trola u kneza Milosa, 65 u terazijskom tunelu, nastale su velike guzve. Stiglo je vozila dvomesecno stajanje i neodrzavanje u tom periodu
 
А иначе, кад су схватили да им за примену потребних мера треба још 1500 аутобуса, председник каже премијерки да пусти, она Весићу и тако редом.
И ето данас слободног превоза.
Епидемија? Шта то беше?
А, да, избори!
 
Vidim na gb. 3239 su konačno malo sredili onaj raspali pod i doveli ga bar malo u red. Eto bar nešto su radili za ova dva meseca. Al šta će biti sa Mercedesima ko zna, verovatno neće izlaziti skoro ni jedan do septembra
 
Не разумем зашто је морало да се натрпа толико аутобуса на гомилу.
Па бар аутобус може да промени трасу, није то тролејбус или трамвај!
Где је контрола саобраћаја, преусмеравање, скраћивање, системи за обавештавање возача...
Треба нешто и знати! Гомила неспособних! Па ни у прошлом веку се никад није дешавало да се натрпа толико аутобуса. Одмах би били преусмерени, враћени, окренути...
https://www.kurir.rs/v/3460379
 
Кривац за јутрашњи урнебес?
 

Prilozi

  • IMG_20200508_120711.jpg
    IMG_20200508_120711.jpg
    506,2 KB · Pregleda: 2.306
Jedan zglob manje tacno se vidi da odrzavanje nije radilo nista za vrijeme obustave saobracaja ...
 
Nije. I ti koji su "remontovani", radjena je samo limarija, nista od mehanike...
 
Да ли ме очи варају или су траке уске за соло аутобус?
 
У 3047 на 18 само 5 путника ка Земуну. Ушао сам у Јерковићу јер 50 није било. Али зато на 53 је било 20 људи, од тога 8-9 поштовало правила.
 
Ovo kako juče i danas funkcioniše prevoz je nikad viđeno kao da smo u Švajcarskoj. Razlozi za to su strašni naravno, ipak imamo priliku da vidimo kako to treba uvek da bude.

Послато са Mi A3 помоћу Тапатока
 
Mnogi su pričali kako ce biti pakao u Higerima ako ne radi klima na 25+ stepeni, ali vozio sam se u hieru i ik 112m I moram priznati da je u Higeru bilo sasvim prijatno, dok je u ik 112m bio pakao
 
3288 inace redovan na 8/73 danas je bio u poseti na 3/706 :)

bTXgGDo.jpg


6C7mwyi.jpg
 
Od danas opet doprinosim ovoj temi. Pozdrav sa Konjarnika!
2480824cba04aad2fbcb60b24be1ee7d.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
1043 na 31.
Iskreno me zanima kako se ova krntija još uvek vuče. Kolike prozore ima u odnosu na Solaris koji sad ne može da koristi klimu, možda je i prijatniji za vožnju.
5f2fa54528aea6eda5f9e12ff300dd86.jpg
9536dd4a04ee2dff78efa7ceb1e249d9.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Vrh