Šta je novo?

Razni projekti

sasa901":3gc0uyir je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=740167#p740167 je napisao(la):
direktor » 19 May 2020 09:41 pm[/url]":3gc0uyir]Crveni krst kao da ce imati sprat viska ...

Velizara kosanovica

ovo u Velizara Kosanovica je sazidano na nekoj staroj kucici tj preko nje i svaka cast kako su odradili mada mogli bi da stave neku fensi ogradu i da utisak bude :bubanj:
u svakom slucaju jedna od lepsih u kraju
jasno mi je da su ukusi razliciti ali ova zgrada je kiceraj kom je mozda mesto u nekom predgradju Skoplja ... uzas sta se sve zida po Beogradu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[
jasno mi je da su ukusi razliciti ali ova zgrada je kiceraj kom je mozda mesto u nekom predgradju Skoplja ... uzas sta se sve zida po Beogradu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]
pogledaj ostatak kraja nasta lici pogledaj kucice na sred puta polu zavrsene zgrade sa daskama na prozorima tako da ova itekako vadi kraj
a to sto bi mi da imamo zgrade kao sto su sky line po citavom bg to je druga prica :)
zelje i mogucnosti nisu uvek u dobrom odnosu :violina:
 
Meni ovo kao zatvor, to sto je nekom arhitekti mozda estetski lepse ovako... Deluje mi kao da su stanovi mracni, da nemaju dovoljno dnevnog svetla jer nema dovoljno prozora... Zasto se ljudima uskracuju terase? Kakvi su ovo prozori samo od poda do plafona? Ja volim da imam otvoren prozor u sobi i da legnem i da me niko ne vidi :mrgreen: I ovde ne mozes kao covek u gacama da pusis pljugu da te ne vide prolaznici da si u gacama :mrgreen:

Kao zgrada za neke gejmere ili ljude koji kopaju bitkoine ili tako neke tipove...

Jel ovo stambena zgrada uopste?
 
Ova firma Monarh je podigla već milion novih zgrada uglavnom po vračaru ali nemaju sajt iz nekog razloga, a ni fb.
 
Можда је угао под којим је сликано и ова дневна светлост - мени се исто свиђа више претпоследња од последње на Сашиним сликама.

Ове остале не бих коментарисао...
 
Zna li neko sta se dogadja kada grad/drzava ima plan da pravi objekat na privatnom placu i zbog toga ne izdaju gradjevinske dozvole?

Naime jedan moj poznanik ima plac i ispostavilo se da se na njegovoj parceli planira vrtic, skola i saobracajnica.
Narvno niko nije ponudio nikakav otkup, a takvo stanje bez pomaka je vec godinama.
 
Оће то, једини начин да то знаш је да гледаш план. А знаш већ како је у нас, експропријације и откупи су им ноћна мора, то се одлаже то момента када им треба, тако да ћеш знати само ако пратиш планове

Једино да контактира неког и лепо тражи да му то откупе и да оде с тим парама купи други плац
 
Наизглед пристојна зграда, и лепо би изгледала да није клима, али ја сам навикао на веће прозоре и ово не бих могао да трпим. Да је кућа, па хајде. Овако, тешко. Не кажем да има нечега лошем у мањим прозорима - вековима су се правили и мањи од ових, и до релативно скоро, и овакви прозори су важили за релативно велике - али, навика је навика.

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=740851#p740851:1505nvnn je napisao(la):
SRBO » 22 Мај 2020 00:07[/url]":1505nvnn]
Једино да контактира неког и лепо тражи да му то откупе и да оде с тим парама купи други плац
Жалосно је што је једино решење да дословно подвали некоме другом.

На десетине оваквих клопки вреба сваког купца некретнина који није, у најмању руку, исто толико упућен колико и просечан посетилац овог форума, што никако није разумно очекивати од људи.

Бесмислено је сада говорити шта би држава требало да ради, јер сви знамо да надлежни неће мрднути прстом.
 
SRBO":2z7av6wg je napisao(la):
Ма није ни што су мали, но хаотично распоређени, да је лепо у линији би било лепше
nikada klime na fasadi ne mogu biti lepe. to je samo kod nas neka fora. svaka bu**** kaci gde hoce. cist primitivizam, ne postovanje sugradjana i jednostavno potpuni nedostatak dobrog ukusa!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Neka trazi zamjenu placa za drugi u vlasništvu grada ili otkup ili da se vec prebiju na drugi način ...
racniprj001.jpg

racniprj01.jpg


razni-projekti01-2020-05-22-00-59-07.jpg
 
_20200522_061405.JPG

Незнаног јунака,
преблизу је "Амбасадор парку" , узевши у обзир габарите..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=740181#p740181:3k571zug je napisao(la):
Саша » Tue May 19, 2020 10:22 pm[/url]":3k571zug]Венизелосова:




Remek delo divljaštva i neukusa će izgleda biti upotpunjeno ovim:

Annotation 2020-05-22 095555.jpg

Annotation 2020-05-22 095633.jpg
 
Hvala na savetima ljudi, prenecu mu ovo sto ste mi pisali.
Bas je neka luda situacija, a saznao je tako sto su komsiji odbili gradjevinsku dozvolu.
 
Sudeći po slikama njihovih drugih hotela u Novom Sadu i Karlovcima, ne pada mi ništa drugo na pamet.

IMG_2534.jpg
 
Bozeee, ko placa da udje ovde aman. Ovaj cardak i ona dva dvorca prekoputa, trougao iz pakla
 
Ovo je sasvim sigurno leglo narkomana, mafije i SNS bande. Nije ni čudo što su uspeli da izgrade 4 sprata na crno iako su novine više puta pisale o ovoj zgradi.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=625161#p625161:1vl6qp8l je napisao(la):
Tikvica » 26 May 2019 17:12[/url]":1vl6qp8l]"Green Residence" Dragoslava Srejovića 2.

9d2ba9901fb36343a287fba8b16aabdd.jpg


Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
Možda će nekome značiti, danas sam iz radoznalosti poslao upit i sada je cena 2000 evra/m2 + PDV (10%). Cena garažnih mesta je ostala 12000 evra.
Kraj radova 2021.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741097#p741097:3d7ndaua je napisao(la):
And7rey » Пет Мај 22, 2020 11:10 am[/url]":3d7ndaua]Ovo je sasvim sigurno leglo narkomana, mafije i SNS bande. Nije ni čudo što su uspeli da izgrade 4 sprata na crno iako su novine više puta pisale o ovoj zgradi.
Mada zgrada je na opštini Stari grad gde je DS na vlasti. Ko ima nadležnost izdavanja rešenja o rušenju, Grad ili opština?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=741077#p741077:3py7sq0s je napisao(la):
streetwanderer » 22 May 2020 09:05[/url]":3py7sq0s]Sudeći po slikama njihovih drugih hotela u Novom Sadu i Karlovcima, ne pada mi ništa drugo na pamet.


file.php

Ово се деси кад дођеш и унајмиш Кизу Гасера да ти одради (у овом случају зговња) ентеријер, даш му 100 евра и кажеш "ма направи да буде фенси ал онако мало старински"

Па ја који немам искуства с тим бих урадио 1000 пута боље
 
Zar ne vidiš da je ovo osmišljeno za Macu diskreciju, Ajfonku, Kiju Kockar i ostale patrijarhalno vaspitane devojčice.
 
Vrh