Šta je novo?

Ваше фотографије Београда

813f13984bf9f47fc3c4c75eba92c021.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Призор над Новим Београдом јуче:

Pogledajte prilog 1

Ех, да је овај призор фотографисао Саша, Булбулдерац17, Букира, ГОЈЕ, МилошТро... било би прилично јаснија импресија.
 
Lep prizor. Teško da bi impresija moje fotografije bila jasnija. Ali, ako bi postojao umetnički pravac apstraktni naivni fuzionizam, tu bih mogao puno da doprinesem sa svoje dve leve ruke. Ali ima ovde pravih foto-virtuoza, to stoji.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=541228#p541228:2m5omoev je napisao(la):
GOJE » Uto Maj 29, 2018 12:35 pm[/url]":2m5omoev]Tom ulicom sam u drevna vremena išao po Pećko pivo u čuveno stovarište, i bio preterano srećan ako mi zapadne juč'ašnja gajba. A onda se srećan vraćao ulicom onog drugog Todorovića :)
....eeeeeej mladosti..... samo da mi je sad takva jedna gajba.
p todorovic 1.jpg


 
GOJE, ако Bulbulderac17 као заиста прави фото-фиртуоз ништа не би дирао, онда сам ја много срећна због вашег мишљења. :)
 
Odlična ova Todorovića kocka. I za Vesić vakata, napravljena je dobra kocka u Cara Uroša, ali nije mogao Vesara protivu svoje prirode, pa ju je opet raskopao već nakon godinu dana. To sam i dokumentovao na temi o obnovi ulica.

A dobru fotografiju i dobro pivo, Vesić već ne može da nam izdrnda. U tome možemo vazda da uživamo natenane.
 
Гага":286szd0y je napisao(la):
19.06.2020., за @Шомија303

Nestvarne boje, prelepa slika Gago!

Cudi me kako Le petit Petrovic dozvoljava da reklama za Rolex bude ovako prljava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=753250#p753250:b0m7v5ve je napisao(la):
Bulbulderac17 » 01 Јул 2020 11:51 pm[/url]":b0m7v5ve]
Гага":b0m7v5ve je napisao(la):
19.06.2020., за @Шомија303

Nestvarne boje, prelepa slika Gago!

Cudi me kako Le petit Petrovic dozvoljava da reklama za Rolex bude ovako prljava.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Хвала @Булбулдерац17, :sesir: Волим из овог "угла" да фотографишем ауто-пут, поготово што има пуно зеленила.
То је "само" за @Шомија303, пошто он обожава ту зграду, из "одређени разлози" :roll:

Реклама за ову марку сатова није прљава, платно је у доњем делу тамније па ти се зато чини да је прљаво.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=753319#p753319:2fhdq4vg je napisao(la):
busspoter » 02 Jul 2020 09:59 am[/url]":2fhdq4vg]
nClU2Py.jpg

Kada bi se uklonila ova "drvena" kuca, zgrada AUT ambasade bi dosla do punog izrazaja. Mozda bi jedno siroko stepeniste imalo smisla. Uopste cistiji teren do Karadjordjeve ulice uklj. zgradu rektorat univ. umetnosti.
 
Oдличан предлог. Цео тај блок око и испод ректората универзитета уметности има велики потенцијал, да се прво почисте све бараке испод и около, онда може ту да се осмисли неколико лепих степеништа и тераса усклађених са ректоратом.
 
Поглед на Београд са Аде Циганлије. Синоћ.

IMG_20200803_204305.jpg
 
Ovde se postavljaju fotografije Beograda, a ne Zemuna hahhahaa.
 
Vrh