Šta je novo?

ABlok - Blok 67a [ Stambeno poslovni kompleks | 137 000 m²]

FB_IMG_1582464579648.jpg

FB_IMG_1582464572367.jpg

FB_IMG_1582464565376.jpg

FB_IMG_1582464561048.jpg

FB_IMG_1582464548452.jpg
 
Zanimljivo izgleda. Mene bi lično bila frka da izadjem na takvu terasu, pa da imam osećaj da cu da padnem. Možda bi se navikao, ili možda nikad ne bih izašao na terasu. Jedino ne vidim poentu terase sa pogledom na zgrade ispod tebe? Ja sa te strane ne bih stavio nijednu, već isključivo prema Savi.
 
Već vidim da će biti onih koji će lepiti neke novine da komšije ne vide šta imaju na terasi :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li slucajno neko zna od stanara kompleksa IV faze sta je predvidjeno u najvecem lokalu na cosku Jurija Gagarina i Omladinskih Brigada?
 
Realno dobar celokupan projekat, naravno da je moglo bolje (izbaciti tri solitera iz sredine i zamneiti je zelenom povrsinom), ali vremena ne naplativih povrsina su prosla!
 
Šetnja u ABloku. :D

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=y6tI14Y1a8k[/youtube]
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=761886#p761886:2525o4zx je napisao(la):
slk » Pet Jul 31, 2020 8:22 pm[/url]":2525o4zx]Zastaklio covek!
file.php
nije problem da li ce neko da zastakli svoju terasu, problem je ako za to nije dobio dozvolu. U svajcarskoj isto svako moze da preda zahtev za zastaklenje svoje terase, ako struka kaze da se sa tim ne upropascava izgled fasade, onda je ok. Ovo mi deluje elegantno uradjeno. Sad kad bi bili neki PVC prozori onda bi to bio problem. U svakom slucaju ne bi valjalo da svako zastakli kako on zeli, nego da ima neki standard za ceo blok.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=713664#p713664:37wam0zf je napisao(la):
Bad-Toro » 03 Mar 2020 05:24 am[/url]":37wam0zf]Mene bi lično bila frka da izadjem na takvu terasu, pa da imam osećaj da cu da padnem. Možda bi se navikao, ili možda nikad ne bih izašao na terasu.
Zaustio sam da kažem da ne brineš pošto će najveći broj njih da zastakli terasu u narednih 10-20 g., kad ono dok sam skrolovao do dna strane eto već jedne!
 
Blok u ozbiljnom propadanju... Bili smo u poseti obzirom da razmatramo kupovinu stana u novom njihovom naselju i nismo mogli da verujemo kako izgleda šetalište i beton između zgrada. Ono je strašno!

Kvalitet tog betona ili šta li je već je nula. Kakve li su garaže ako ono izgleda onako posle par godina....

Da li je moguće da to nije pod nekom garancijom?
 
@Мицикато, ко имаш неке фотографије било би добро да их поставиш, слике говоре много више.
 
Nažalost, prva u nizu verovatno...
2de319b767a7df998e6e525820c901fc.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
 
Treba da bude kao u westu65 da i tende moraju biti iste ...
 
Pa i jesu bezveze te staklene ograde. Nula privatnost, a zgrade na prometnim lokacijama.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=788736#p788736:oe14dokl je napisao(la):
andrejd3x » Pet Okt 30, 2020 9:57 am[/url]":oe14dokl]Nažalost, prva u nizu verovatno...
2de319b767a7df998e6e525820c901fc.jpg


Послато са SM-N950F помоћу Тапатока
Izgleda da mu je maska gušila klimu :bash:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=789993#p789993:2ktxla25 je napisao(la):
direktor » Uto Nov 03, 2020 11:46 pm[/url]":2ktxla25]Mislim da je dodao jos jednu klimu...
Meni izgleda da je skinuo masku i pomerio jednu od dve spoljne jedinice...

P.S. nakon edita admina —> ... bez vracanja maske, onako seljacki, bahato i bez osećaja za izgled celog fronta zgrade. Ukrartko, kako mu se k.... d...
 
Zelim da prenesem nasa iskustva vezana za useljenje i preuzimanje kljuceva za stan u bloku A,faza 4.
Sve je proteklo jako organizovano i efikasno,kao uostalom i sam proces kupovine stana,preuzimanje kljuceva,potpisivanje dokumenata i inspekcija stana koja je obavljena odmah,sve prema zakazanim terminima.Sve je uradjeno u stanu do perfekcije,ja imam jako visoke kriterije, i nisam mogla pronaci nijednu gresku ili nedostatak,zidovi su savrseno odradjeni,ravni i bez ijedne nepravilnosti,plocice savrseno izrezane oko ventila u kupatilu, i tako redom.
Imali smo i satanak sa PT Facility i objasnjenja nasih i njihovih obaveza. PT Facility Vodic za useljenje je za svaku pohvalu.Vodic je jako dobro osmisljen,format knjizice idealan,sa svim neophodnim informacijama prezentovanim na jednostavan i lako razumljiv nacin, jako puno nam je pomogao da zavrsimo sve sto slijedi nakon sto dobijete kljuceve od stana.
Sastanak unaprijed zakazan sa advokatom i javnim biljeznikom takodje odradjen u ugovorenom terminu,svi dokumenti kao clausula intabulandi su nas cekali,mi smo potpisali i sve je bilo zavrseno za 15 minuta.Takodje svi dokumenti od strane Deka Inzenjeringa neophodni za povratak PDV-a su bili uredno pripremljeni i kompletirani.
Recepcija je jako prostrana i elegantna, sa predivnim lusterom.U hodnicima kada izadjete iz lifta je jako puno prostora,to su primjetili i dostavljaci namjestaja,u nekim zgradama kazu nemaju mjesta ni da unesu namjestaj,toliko su uski hodnici.
Mi smo radili neke prepravke u stanu,naravno ne zbog nedostataka, nego zbog dizajnerskih rjesenja.I izvodjac koga smo angazovali,a koji izvodi radove i u drugim stanovima u toj zgradi nam je rekao da je jako prijatno iznenadjen kvalitetom internet kablova,vodovodnih cijevi i ostalih instalacija proizvedenim u Njemackoj,i da tako nesto nije vidio u svojoj praksi,a dugo se bavi tim poslom.Mogu reci da je Deka Inzenjering bio skroman,da te cinjenice nisu ni advertizovali.
Znaci za sve one koji su kupili stan ili planiraju da kupe na novoj lokaciji na Dorcolu,da mogu biti ubjedjeni da dobijaju odlican kvalitet.
Veliko havala jos jednom svima iz Deka Inzenjering,tako su susretljivi,profesionalni,hvala Danijeli i svima iz prodajnog centra,inzenjeru Aleksandru D.koji je nadgledao gradiliste i svima koji su ucestvovali na bilo koji nacin u izgradnji,ima ih sigurno puno.

- Ljiljana
 
Vrh