Šta je novo?

Forum, sajt - sugestije, primedbe, pitanja

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=777694#p777694:3d4b6tpp je napisao(la):
srdjanprpa » 24 Sep 2020 23:31[/url]":3d4b6tpp]Mislim da moze da ti posluzi flickr.

https://help.flickr.com/flickr-upload-r ... HJxVc37jJm
E to će biti to što mi je potrebno. :kk: Nisam ga koristio jer nisam imao do sada potrebe za kačenjem fotografija (slika) koje su tako velike težine, a drugi cloud serveri su mi vršili posao.
 
Можда је био предлог, је л би могло да се сетује да не може један члан рецимо 15так секунди након слања поруке да пошаље још једну, стално ми се дешавају дупли постови иако пазим да само једном кликнем? Фала :)
 
Ideja je dobra, međutim namešteno je 15 sekundi ali izgleda da forum baguje po tom pitanju pa dozvoljava dupli post.
 
Igore, da li je moguće da preko Tapatalka daju plusići? Obično koristim Tapatalk jer mi je lakše. Dosta puta zaboravim da uđem na forum preko pretraživača da dam plusić za dobre i kvalitetne objave.
 
apsolutno se slazem...ja retko kad koristim desktop verziju a ima toliko
kvalitetnij postova da me dusa zaboli..:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nažalost Tapatalk ne podržava opciju davanja plusića koji su kao addon ubačeni na forum.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=783101#p783101:19i0xxjf je napisao(la):
astrodule » 12 Oct 2020, 13:30[/url]":19i0xxjf]To i mene boli. Osetim se baš bezveze što nisam u mogućnosti da nekoga pohvalim kada čitam forum preko TT :(

Nepopularno mišljenje - web verzija foruma u browseru na mobilnom je bolja nego tapatalk :grand: :D
 
Ja koristim Web verziju, postove kačim preko desktopa. Napravio sam shortcut na početni ekran na telefonu i tako koristim forum, moguće je davanje plusića.
 
Tapatalk ne koristim ni za jedan forum. Nezgodan je i za ovaj i za svaki drugi, bar meni. Ako nekad i kucam sa telefona, onda opet web verzija, sto kazete.
 
Igor":2vgnfaxo je napisao(la):
Nažalost Tapatalk ne podržava opciju davanja plusića koji su kao addon ubačeni na forum.
Ja koristim jedan forum na kome dajem like preko telefona na tapatalku. Mogu da slikam
 
Plugin koji je na forumu nije podržan od strane tapatalka.
 
Može li da se preimenuje tema "biciklisticke staze" u "biciklisticke trake/staze"?
Ipak su trake nešto o čemu je počelo da se razmišlja i pominje na forumu malo češće u zadnje vreme, a i podiže se svest da je i tako nešto moguće, a ne isključivo rešenje koje utabavaju gradski oci
 
Operic i Dule odličan predlog.

Tema je preimenovana u "Biciklistička infrastruktura (staze, trake, signalizacija) i saveti za bezbednu vožnju". :gobb: :pob:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=783720#p783720:2cj0k67g je napisao(la):
Vladivoje » Sre Okt 14, 2020 8:05 pm[/url]":2cj0k67g]Zuma nema tih problema, jer je do sada podelio "čitavih" 26 plusića. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Kada sam se registrovala na forum zatekla sam 24 plusića a onda je usledio nagli skok na 26. Zebnja me hvata ko će biti sledeći. :grand:

Sugestija: ako je politika u kategoriji "Relax" zbog čega i "Epidemija Cov-19" ne bi bila na istoj lokaciji budući da se u mnogo tačaka dodiruju?
 
Da li bi bilo pametno spojiti sledeće teme u jednu?
Zagađenje urbane sredine i kako ga se rešiti - izduvni gasovi, buka
Ekologija ...vazduh,voda,buka,zelenilo,... u jednu temu
 
Не треба , тема екологије је шира од теме загађења и подразумева упознавање и унапређење природе и односе врста у природи, посебно људи и других врста, док је питање загађења много више питање друштва и правне науке него екологије. Природа не загађује сама себе, него једна врста која уместо бриге и управљања, природу користи као ствар, средство за пролазне потребе...

А ако би нешто требало спојити то је писмо. Зашто су теме насловљене латиницом ? Зашто тему два писма не би спојили у једну?
 
Da li postoji neka tema gde se uopšteno govori o trgovima? Tražio sam ali nisam uspeo da nađem ništa osim radionice u Rečlax delu.
 
Била је нека тема, "тргови и платои" чини ми се. Не могу ни ја да је нађем.
 
Vrh