Šta je novo?

Izbori 2024

paradox polje":3mmcwdm3 je napisao(la):
ја јесам изненађен. Али не самим клипом, тако нешто сам и замишљао да се дешава за време реклама у неким полтронским медијима, већ да је ово доспело у јавност. Очигледно постоји нека кртица у РТС. Да ли је било негде како је овај клип изашао у јавност.
Emisija je isla uzivo i pustene su tad reklame, ali kada su reprizirali pusten je snimak emisije bez da su isekli deo gde su bile reklame. Znaci nije nikakva CIA BIA vec direktna posledica zaposljavanja nesposobnih ljudi po drzavnim institucijama.
 
Druže, posle onoga gore na RTSu, videli smo šta je teorija zavere, nema niže. Ja sam naveo 3 mogućnosti kako je procureo snimak, a evo vi pustite mene i sami recite kako mislite da je procureo? Ok, evo četvrta mogućnost: slučajna greška nesposobnih zaposlenih
 
Ne znam šta je to stvarno procurelo? Čuli smo političara kako priča ono što stvarno misli. Daleko od toga da me iznenadilo, možeš misliti...
 
Bahati političar i novinarka koja je neprofesionalna i to na RTS-u. Strašno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=809004#p809004:vh5o0r4a je napisao(la):
Dart » Чет Дец 31, 2020 7:00 pm[/url]":vh5o0r4a]
paradox polje":vh5o0r4a je napisao(la):
ја јесам изненађен. Али не самим клипом, тако нешто сам и замишљао да се дешава за време реклама у неким полтронским медијима, већ да је ово доспело у јавност. Очигледно постоји нека кртица у РТС. Да ли је било негде како је овај клип изашао у јавност.
Emisija je isla uzivo i pustene su tad reklame, ali kada su reprizirali pusten je snimak emisije bez da su isekli deo gde su bile reklame. Znaci nije nikakva CIA BIA vec direktna posledica zaposljavanja nesposobnih ljudi po drzavnim institucijama.
Хвала на разјашњењу. Мислим да ипак остаје дилема да ли је у питању сплет околности или диверзија.
 
"ŠTA ĆE SVE POSKUPETI OD JANUARA: Porez na imovinu, TV pretplata, Računi za vodu, Struja poskupljuje od 1. februara, održavanje računa od marta, Benzin, Cigarete..." Pa vi opet budite ovce i izadjite na Izbore i glasajte, dajte legitimitet sistemu koji ce vecito da vam sve vise i vise para uzima... https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3596 ... skupljenja
 
Vučić prisluškivan godinu i po dana: Potrebna hitna i temeljna istraga! :shock: :o

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić otkrio je da je prisluškivan godinu i po dana.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1790031

Ko-prisluskuje-Vucica.jpg
 
Poslusajte ljude na pijacama. Veruju u to. Cvrsto.
Neka mracna sila udarila na njihovog idola, na coveka koga je sam bog poslao da pomogne Srbiji.
 
Pitam se kada ga prisluškuju kada je on svaki minut negde na nekoj televiziji...
 
Александар Вучић: Поседујем део својих прислушкиваних разговора, зато што нећу да рушим своју државу, никад их нећу дати у јавност.

U intifensimalno ozbiljnijoj drzavi ovo se zove "krivicno delo prikrivanja pocinioca".
 
Nasa elita ne razume koliko je Srbija promenjena u poslednje vreme.
Stvoren je ejdan pojednostavleni svet, jedna bajka sa jednostavno ogranicenim silama zla i silama dobr akoje konvergiraju oko Predsednika.
Coveku, obrazovanom u Srbiji, cak i visoko obrazovanom, ovakvo shvatanje sveta je blisko i lako pojmljivo.
To je srednjovekovna slika sveta, sa manihejskom polarizacijom dobra i zla, sa orijentalno vizantijskim obotvorenjem Vladaoca cija se sliak pretace u sliku strogog/dobrog/sveznajuceg patrijarhalnog oca.
Ovaj nad otac iznad je prava i zakona i vecina zeli da bude tako. U tom toplom svetu svi smo jedna porodica. I bogati i siromasni imaju tu svoje mesto. Vazno je da niko nizasta nije odgovoran sto je sustina nase psihologije.
Jer mi smo ljudi aristokrate, mi zasluzujemo neki bolji svet van ovoga, ovo je sve prolazno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=810357#p810357:3eaeykf8 je napisao(la):
MC_ » 05 Jan 2021 01:12 pm[/url]":3eaeykf8]Александар Вучић: Поседујем део својих прислушкиваних разговора, зато што нећу да рушим своју државу, никад их нећу дати у јавност.

U intifensimalno ozbiljnijoj drzavi ovo se zove "krivicno delo prikrivanja pocinioca".
Ne razumem deo izjave "zato što neću da rušim svoju državu". Šta to znači, ako bi objavio snimke, izašlo bi u javnost nešto što će da škodi državi, odnosno on je vodio razgovore ili šta god, koji mogu da ugroze državu? Drugim rečima, njegove izjave u tim prisluškivanim razgovorima/trenucima su opasne po bezbednost države. Zna li taj čovek šta priča...
 
Ono sto je najbitnije je ono sto o cemu je bila tema "insajdera" zadnjih nekoliko epizoda, a to su kradje kolosalnih razmera.
Sve ovo drugo: prisluskivanje, skandalozne izjave.. cime se mi dnevno bavimo po mrezama, je cisto zamlacivanje, nesto sto treba da odvrati paznju od ovih najbitnijih stvari.
 
Tako je, zagrizli ste udicu, upravo to Vucko i hoce, da pricate i analizirate njegove nebulozne izjave, da ne bi pricali o pravim problemima...
 
Niko nije rekao da ih ne uocavate, samo gubite vreme na gluposti.
AV mnogo voli da pricate o njegovim nebulozama, koje su u principu bezopasne, umesto da se pitate gde je lova.
Korupcija, bogacenje njegovih pajtasa, poreklo imovine, to su prava pitanja.
Npr kako neko vozi dzip a prima minimalac ???
Kako osudjeni kriminalci nisu iza resetaka ?
Kako neki kriminalci/politicari/biznismeni nisu osudjeni ?
Kako se kriminalcima ne pleni imovina ?
Zasto se rade populisticki potezi, umesto racionalni koji ce unaprediti Srbiju na duzi i srednji rok ?

Takodje, glupost kojom se bavite je i TV pretplata, potpuno nebitna stvar.
 
O svemu tome sto si nabrojao se uveliko prica ili se pricalo, i ovde i po medijima.

Ali kapiram, ti ne pratis medije, pa ne bi ni znao. Kao sto te ne zanima ni visina TV pretplate i drugih haraca. Ali te to naravno ne sprecava da se ispisas po onima koji to pamte i koriste da pokazu njegovo licemerje i podmuklost.

Peace brother.
 
Mali ispravak, pratim medije, ali ne tabloide.
Nazalost, oni su najpopularniji, pa cak i na ovom forumu.
 
I vrapci na grani znaju da, cim se produkuje nekakav "skandal" , to znaci da treba nesto drugo, krupnije, da se prikrije. Opozicija i opozicioni mediji, kojih je malo, ne mogu da postignu sve to da pokriju. Nama raji je, pak, lakse i zabavnije da se bavimo tim dnevnim afericama, koje su isto bitne, ali nenormalnoj drzavi Srbiji je sve instrumentalizovano.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=810904#p810904:33hrgzcu je napisao(la):
Koniljo » Sre Jan 06, 2021 8:59 pm[/url]":33hrgzcu]
Možda će neko reći dane priliči temi, ali evo vam odgovora zašto je ovo bolesna država. Svako ko brani ovu vlast i ove hulje je podjednako bolestan.

Mislim da treba da razmisljas kako sve to vide clanovi SNS-a, kojih je vecina u Srbiji..
Oni to vide kao jednu veliku porodicu, sa glavom porodice i njima jkao clanovima porodice, njegovom decom u figurativnom mislu.
U toj porodici ima mesta i za zle i za glupe i za pokvarene, i za bogate i za siromasne.
Ne trazi se nikakva moralna ili bilo koja druga vrlina. Sve moze!
To treba da razumes i shvatices do koje mere statisticka vecina podrzava ovakav sistem.
Mala stvar je sada da se "ucini detetu vaznog clana".
 
Никола Селаковић: Доба у којем живимо остаће запамћено као почетак процвата Србије и Вучићево доба; Надам се да ће се Вучић опет кандидовати.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=811328#p811328:1m0xjbtz je napisao(la):
Bender Rodriguez » 08 Jan 2021 11:52 am[/url]":1m0xjbtz]Antipaticni ljigavac.
Prestolonaslednik.
 
Vrh