Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

klacikur
Novice
Pridružio se: Ned Feb 04, 2018 2:11 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 18
Pohvalio: 8

Re: Voždove Kapije [ Stambeno poslovni kompleks | 70 000 m² ]

Postod klacikur » Pon Jan 14, 2019 12:29 pm

Lepo je cuti i neke pohvale na racun kompleksa :)

Da li ima neko iz 2. faze da je dobio kljuc, ili video stan i uzeo mere npr?
miodragmiki
Intermediate
Pridružio se: Čet Sep 21, 2017 7:38 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 119
Pohvalio: 96

Postod miodragmiki » Pon Jan 14, 2019 5:03 pm

Ima useljenih od pre NG. Novi "talas" bi trebao da krene od sutra. Za sada su utisci vrlo pozitivni :)
klacikur
Novice
Pridružio se: Ned Feb 04, 2018 2:11 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 18
Pohvalio: 8

Postod klacikur » Pon Jan 14, 2019 5:08 pm

Useljenih u drugoj fazi? Moze li vise detalja? Kako je proteklo preuzimanje stanova, na sta obratiti paznju? Kakvo je grejanje?

Hvala unapred! <3
miodragmiki
Intermediate
Pridružio se: Čet Sep 21, 2017 7:38 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 119
Pohvalio: 96

Postod miodragmiki » Pon Jan 14, 2019 10:46 pm

Da, ima predatih stanova u II fazi. Za sada deluje jako dobro. Ima sitnih zamerki ali to se rešava. Sve zavisi koja je ekipa radila stan. Neki stanovi su savršeni, neki zahtevaju sitne popravke ali za sada rekao bih stepen zadovoljstva 95%. Provera po spisku prethodno objavljenom. Roletne su sa elektro motorom, proveriti par puta do kraja, klime da li rade, sva vrata, vodokotliće, curenje oko wc šolje, bojler, slavine, padove, unutrašnju i spoljašnju stolariju, keramiku... Za grejanje kažu da na max. ne mogu da drže ruku koliko je vreo radijator. Da ne ureknemo, za sada sve deluje jako dobro. Tu je i 5 godina garancije na radove. Srećno svima!
ChungaLunga
Beginner
Pridružio se: Sre Apr 04, 2018 1:13 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 47
Pohvalio: 10

Postod ChungaLunga » Pon Jan 14, 2019 11:05 pm

Ja sam dobio stan iz druge faze i iskren da budem jako sam zadovoljan. Ima nekih sitnih zamerki ali to je uglavnom vezano za molerske radove sto se dâ popraviti. Sve ostalo radi i izgleda kako treba. Jos se nisam uselio ali odem s vremena na vreme do stana i danas prvi put se desilo da su svi radijatori bili hladni pa je samim tim i u stanu bilo jako hladno. Ne znam da li su nesto iskljucivali ili remontovali ali eto to se desilo danas. Prethodnih dana je bila sasvim pristojna temperatura.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Povratak na “Projekti u izgradnji”