Sportski događaji

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

Kokili
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 11:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 558
Pohvalio: 397

Re: Sportski događaji

Postod Kokili » Sub Okt 12, 2019 10:23 pm

Blade » 11 Oct 2019 07:02 pm napisao:
Kokili » Čet Okt 10, 2019 8:54 pm napisao:
Blade » 09 Oct 2019 09:40 pm napisao:
Što se tiče Zvezde, biće sve, samo ne glatka pobeda. Zvezda ima sve imperative da bude motivisana, jer se zna šta je Fenerbahče, jedan od favorita za osvajanje Evrolige, tim koji vodi naš najtrofejniji trener, veliki partizanovac.

Mislim da su cene karata jake, umesto da se spuste da bi došlo što više navijača, što je klubu u interesu, jer je mnogo puta pokazano koliko znače ti navijači. Ako nisam u pravu, neka me neko demantuje argumentima, sa tim nemam problem.

Biće to, u najboljem slučaju za Zvezdu, tesna pobeda.

Javi gde pijemo pivo, da ti objasnim o košarci šta te interesuje :D

Pivo uvek može. A da ti kažem, ovo nije glatka pobeda. Ovo je takva pobeda, gde su u jednom kriznom trenutku, kada se Fener primakao i situacija izmakla kontroli, dva zvezdina igrača, Faje trojkom i Dobrić kada je presekao dodavanje i postigao poene, reagovali odlicno i to je dotuklo Fener, koji je tada stao, a Zvezda je napravila razliku. A glatka pobeda je kada ne padaš ispod 10 razlike i rutinski privedes utakmicu kraju.

Zao mi je Makabija, koji je izgubio od Reala sa 1 razlike, imao napad za pobedu iz polja Reala i 2,5 sekunde. A taj napad je mogao bolje da se organizuje. Inače, kada ne igra Zvezda ili neki naš tim protiv stranog, uvek navijam za slabijeg.

Utakmica u kojoj je protivnik imao 3 puta po + 1 je više nego glatka pobeda. Pobedili ste bez bekova šutera, upravo onako kako je bilo i jedino moguće.
astrodule
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 12:39 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 12342
Pohvalio: 3394

Postod astrodule » Ned Okt 13, 2019 10:27 am

Trebalo bi ovde pomenuti neverovatan rezultat Kipčogea koji je istrčao maratonsku trasu za manje od 2h. Doduše, rekord neće bit priznat (znalo se to još na početku ovog projekta) jer je trka napravljena po meri Kipčogea, tj, pejseri su se smenjivali, pravili mu zavetrinu i vodu je dobio iz vozila u pokretu (bicikl)

Možete videti njegov kamp u Keniji gde se pripremao i koliko je Kipčoge drugačiji od ostalih sportskih zvezda
Stvari koje me nerviraju:
1. Roditelji koji sa decom prelaze na crveno
2. Nepropisno parkiranje iako parking postoji na manje od 100m
Duletov blog
Slika
Blade
Korisnikov avatar
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Nov 25, 2015 12:25 am
Kontakt:
Pohvaljen: 914
Pohvalio: 319

Postod Blade » Ned Okt 13, 2019 12:44 pm

Kokili » Sub Okt 12, 2019 10:23 pm napisao:
Blade » 11 Oct 2019 07:02 pm napisao:
Kokili » Čet Okt 10, 2019 8:54 pm napisao:
Blade » 09 Oct 2019 09:40 pm napisao:
Što se tiče Zvezde, biće sve, samo ne glatka pobeda. Zvezda ima sve imperative da bude motivisana, jer se zna šta je Fenerbahče, jedan od favorita za osvajanje Evrolige, tim koji vodi naš najtrofejniji trener, veliki partizanovac.

Mislim da su cene karata jake, umesto da se spuste da bi došlo što više navijača, što je klubu u interesu, jer je mnogo puta pokazano koliko znače ti navijači. Ako nisam u pravu, neka me neko demantuje argumentima, sa tim nemam problem.

Biće to, u najboljem slučaju za Zvezdu, tesna pobeda.

Javi gde pijemo pivo, da ti objasnim o košarci šta te interesuje :D

Pivo uvek može. A da ti kažem, ovo nije glatka pobeda. Ovo je takva pobeda, gde su u jednom kriznom trenutku, kada se Fener primakao i situacija izmakla kontroli, dva zvezdina igrača, Faje trojkom i Dobrić kada je presekao dodavanje i postigao poene, reagovali odlicno i to je dotuklo Fener, koji je tada stao, a Zvezda je napravila razliku. A glatka pobeda je kada ne padaš ispod 10 razlike i rutinski privedes utakmicu kraju.

Zao mi je Makabija, koji je izgubio od Reala sa 1 razlike, imao napad za pobedu iz polja Reala i 2,5 sekunde. A taj napad je mogao bolje da se organizuje. Inače, kada ne igra Zvezda ili neki naš tim protiv stranog, uvek navijam za slabijeg.

Utakmica u kojoj je protivnik imao 3 puta po + 1 je više nego glatka pobeda. Pobedili ste bez bekova šutera, upravo onako kako je bilo i jedino moguće.

Ja nemam takvu teoriju. A tvoje misljenje ne sporim, to je legitimno pravo svakoga od nas. A moje je da je glatka pobeda npr. , ono sinoc Primorske, protiv Partizana gde vođstvo domacina nije nijednom došlo u pitanje i utakmica se skoro pa bez uzbuđenja privela kraju. Ili pre neko vece u Evroligi CSKA-ova pobeda protiv Bajerna bi se mogla nazvati glatkom.

Primorska je za sada iznenađenje kakvo nismo očekivali i moze da ima veće ambicije od samo opstanka u Aba ligi. Da im je neko dao da potpisu da će u prva dva kola imati bar jednu pobedu, mislim da bi sa radošću pristali. Dok su i oni u praksi realno očekivali dva poraza od timova koji se bore za vrh tabele.

Zvezda sa Bucunosti kod kuce, a stare tenzije se podgrevaju u od stane Milogoraca, a ceh će da plate njihovi igraci koje ce Zvezdini navijaci dočekati ,,na nož". Resio Bokan da prestigne Vujoševica, pa to ti je. I uspešan je u tome, za sada.
Slika Slika
Gram rada, vredniji je od tone teorije!
Najbolji način da nešto uradite je da prekinete da pričate i počnete da radite!

Povratak na “Relax”