Srbija - crna strana medalje

Otvorene diskusije, mali kutak odmora od urbanističkih tema

Moderator: Igor

Bender Rodriguez
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Mar 12, 2017 2:08 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4024
Pohvalio: 3082

Re: Rwe: Srbija - crna strana medalje

Postod Bender Rodriguez » Sub Sep 15, 2018 12:15 pm

Vox91 » Sub Sep 15, 2018 10:10 am napisao:Ma, investitor je verovatno bio sns-ovac, čim je vodja našao za shodno da i ovaj slučaj komentariše..neverovatno da baš za sve u ovoj zemlji on mora da se pita i da da komentar, prava patologija...

To i meni pade na pamet. Ili je neki njihov, ili im je blizak, pa ovaj ima interes da se čak i u to meša i komentariše.

Inače video sam na Pinku, doveli nekog ''psihologa'' da ''analizira'' snimak i babinu psihu. Ok, jasno je da ga je žena hladnokrvno ubila, ali način na koji je ovaj psiholog to opisivao... kao da je investitor bio jadna napaćena dušica a baba Hanibal Lektor koji samo čeka da nekome nanese zlo... :roll:

Ma definitivno je taj investitor imao neke veze sa SNS, čim su se toliko aktivirali i iscimali oko tog događaja.
Džepni rečnik srpskih nadležnih organa:
Spoiler!
Nismo obavešteni - Ne cimamo se zbog jedne prijave
Nismo nadležni - Ne možemo vam opisati koliko nas zabole
Ruke su nam vezane - Naša služba je na nečijem platnom spisku
A vi ste? - Bolje sam daj ime da te ne bi posle mi tražili
A što vas to interesuje? - A ko s' ti i šta zabadaš nos?
Nama je bitno da bude mir - Ne talasaj previše da ne bi svašta bilo
Pohvale za post: 1
Vox91
Higher intermediate
Pridružio se: Čet Avg 17, 2017 10:42 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1663
Pohvalio: 580

Re: Srbija - crna strana medalje

Postod Vox91 » Sub Sep 15, 2018 12:53 pm

loyola » Sub Sep 15, 2018 1:42 am napisao:
loyola » Fri Sep 14, 2018 11:10 am napisao:Kakav je to umno bolestan covek....

Da se nadovezem, dj*** je reklo danas u fazonu eto desavaju se nesrece, a samo da znate u Americi svakih 10 sekundi pogine radnik koji pere prozore.

1 radnik 10 sekundi
6 radnika 1 minut
360 radnika 1 sat
8 640 radnika za 1 dan
3 153 600 radnika za godinu dana.

Toliko voli covek da jede g*** da je to neverovatno, ne znam samo dokle njegovi krezubi i***** piju ovu pricu.

A inace, saradnici kojima je naredio brze bolje da nadju neku morbidnu statistiku da se ispisa po poginulim radnicima, su se upecali na neku vrstu njuz neta u Americi i dali mu (ili je psihic sam nasao) podatak.
Bravo, sinoć slušamo šta bu**** priča i ne verujemo ušima. Ali eto, upravo se na današnjoj konferenciji izvinio zato što je, kako kaže, sinoć ispao glup i nije proverio podatak, koji su, kako reče, njegovi saradnici pronašli na nekom šaljivom sajtu.. I takav ludak je nama predsednik države. Svako sa malo soli u glavi bi shvatio koliko je besmisleno to što bi hteo da izgovori i ujeo bi se za jezik pre nego što bi se tako provalio, ali eto-hteo je da se opet pokaže kao sveznajući nadčovek i ispao i jadan, a i smešan..
Pohvale za post: 3
marone
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 12:51 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 270
Pohvalio: 181

Postod marone » Sub Sep 15, 2018 6:51 pm

''Ljudi od pustinje napravise oazu a mi od oaze napravismo pustinju'' Sale :)
Beki
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Uto Okt 27, 2015 2:49 am
Kontakt:
Pohvaljen: 641
Pohvalio: 825

Postod Beki » Sub Sep 15, 2018 11:27 pm

Slika
relja
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Sre Dec 13, 2006 3:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 4225
Pohvalio: 1560

Postod relja » Sub Sep 15, 2018 11:57 pm

Verovatno nije bila na času kada su se obrađivale nastavne teme "ne ubijaj pred svedocima", "ne ubijaj pred kamerama", "otarasi se oružja" i "pripremi bekstvo, skrovište i alibi, ne idi pravo kući i ne čekaj da te uhapse".

Možda je pitanje glupo, ovo je forum Beobuild, ali ipak...
snimak sigurnosne kamere koji je Pink objavio - da li je to snimak policijske rekonstrukcije ili autentični snimak ubistva?
"Čovečuljci sa logaritmarima i računarima će naslediti zemlju." "Feniksov let" , 1965. g
direktor
Korisnikov avatar
Professional
Pridružio se: Pet Okt 10, 2008 2:07 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 11715
Pohvalio: 4607

Postod direktor » Ned Sep 16, 2018 1:12 am

Navodno autentican snimak kamere sa obliznjeg objekta ...kojeg se pink dokopao ...
A i taj snimak bi mogao da se obara na sudu ...
*Ова порука је за приватну, а не јавну употребу. Њена сврха/циљ/намера није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Pohvale za post: 1
laki72
Expert
Pridružio se: Sre Sep 07, 2011 11:56 am
Kontakt:
Pohvaljen: 6592
Pohvalio: 1683

Postod laki72 » Ned Sep 16, 2018 3:39 am

Sama peica o tom nemilom dogadjaju (ubistvu) je svakako 'crna strana medalje'
Baba, koliko god imali razumevanja za njen gest, jeste ubica.
Ubijeni investitor jeste bio po dostupnim podacima vucibatina koja nije prezala niod cega.

Najcrnja je svakako izjava pre'c'ednika!
Prvo, sto bez obzira na sve, nase zakonodavstvo kaze da je svaka osoba nevina dok se ne dokaze njena krivica. Babi nije 'dokazana' jer sudjenjem se dokazuje krivica i odredjuje kazna.
Drugo, zasto pre'c'ednik ima stalnu potrebu da se nadmudruje i polemise sa delom nacije?

Kakvo je to pitanje "svidja vam se baba"?
Idiotsko!
Jer da ova zemlja funkcionise, doticni investitor pokojnik bi davno robijao neka dela iz proslosti, pa ne bi ni stigao da se 'zameri' ovoj 'Ma Baker' baki ;)

Srbija, Crna strana...
100 godina je od proboja Solunskog fronta!
100 godina kako je Srbin nakon strasnog stradanja i izbeglistva krenuo da se vraca na svoja ognjista.
Krenuo i nije stao dok okupatira nije isterao.
Za razliku od nasih predaka, mi nismo uspeli da sacuvamo ni srpski etnicki prostor, niti srpski drzavni prostor.
Svoju istoriju zatiremo gore nego sto su nam je zatirali najgori dusmani, pa eto tako i ovaj jubilej od 100 godina prodje potpuno nezapazeno.

Pa bas crno...

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
Pohvale za post: 3
marone
Korisnikov avatar
Intermediate
Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 12:51 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 270
Pohvalio: 181

Postod marone » Ned Sep 16, 2018 11:17 am

Laki, svaka ti je k'o Njegoseva.
''Ljudi od pustinje napravise oazu a mi od oaze napravismo pustinju'' Sale :)
Žika
Korisnikov avatar
Advanced
Pridružio se: Ned Mar 23, 2014 7:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 2187
Pohvalio: 702

Postod Žika » Ned Sep 16, 2018 1:09 pm

loyola » Sub Sep 15, 2018 12:42 am napisao:
loyola » Fri Sep 14, 2018 11:10 am napisao:Kakav je to umno bolestan covek....

Da se nadovezem, dj*** je reklo danas u fazonu eto desavaju se nesrece, a samo da znate u Americi svakih 10 sekundi pogine radnik koji pere prozore.

1 radnik 10 sekundi
6 radnika 1 minut
360 radnika 1 sat
8 640 radnika za 1 dan
3 153 600 radnika za godinu dana.

Toliko voli covek da jede g*** da je to neverovatno, ne znam samo dokle njegovi krezubi i***** piju ovu pricu.

A inace, saradnici kojima je naredio brze bolje da nadju neku morbidnu statistiku da se ispisa po poginulim radnicima, su se upecali na neku vrstu njuz neta u Americi i dali mu (ili je psihic sam nasao) podatak.

Tačan je podatak.

Slikascreen shot on a pc

Povratak na “Relax”