East Side [ Stambeni kompleks | 34 000 m²]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

FavelitoDeBelgrado
Novice
Pridružio se: Sub Avg 01, 2020 9:44 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 67
Pohvalio: 38

Re: East Side [ Stambeni kompleks | 34 000 m²]

Postod FavelitoDeBelgrado » Pon Apr 26, 2021 7:42 pm

Гага » Sre Okt 24, 2018 1:54 am napisao:Ист Сајд, Вест.., Велпорт, Грих Хард, Парквју, Санвил, Скајлајн Белгрејд, Централ Гарден, Резиденс, :notok: ... у ј....е која звучна имена на страњском језику !!! Зар се инвеститори, па и страни, толико стиде српског језика да насељима дају имана на нашем језику.

Ne, samo se prilagodjavaju pokondirenom trzistu... Stvar je u nama... Mi se lozimo na srrane termine i stidimo se cirilice... Sanivil je in, a sunčani grad je nekako banalno... :D
Sto bi Gagi reko "nije Milosevic kriv, mi smo g***"
unedfined
Higher intermediate
Pridružio se: Sre Sep 13, 2017 10:10 am
Kontakt:
Pohvaljen: 1396
Pohvalio: 3419

Postod unedfined » Pon Apr 26, 2021 10:21 pm

FavelitoDeBelgrado » Pon Apr 26, 2021 5:42 pm napisao:
Гага » Sre Okt 24, 2018 1:54 am napisao:Ист Сајд, Вест.., Велпорт, Грих Хард, Парквју, Санвил, Скајлајн Белгрејд, Централ Гарден, Резиденс, :notok: ... у ј....е која звучна имена на страњском језику !!! Зар се инвеститори, па и страни, толико стиде српског језика да насељима дају имана на нашем језику.

Ne, samo se prilagodjavaju pokondirenom trzistu... Stvar je u nama... Mi se lozimo na srrane termine i stidimo se cirilice... Sanivil je in, a sunčani grad je nekako banalno... :D
Sto bi Gagi reko "nije Milosevic kriv, mi smo g***"

Ovo je počelo i pre rasada SFRJ. Zeppter. Genex Apartmani... Već u hiperinflatornoj 1993-oj je svaki grad i varoš u SRJ imao jednu piceriju "Mamma Mia". Batice bez vrata, sa vrećom para sa ratišta u rukama, kalašom za pojasom i krstom sa Ostroga oko vrata su otvarali kafiće i klubove sa isključivo latiničnim nazivima i isključivo ne sa srpskim rečima u nazivu.

Nismo mi nikada stigli dalje od Sterije i Nušića.
Pohvale za post: 1
Somi303
Korisnikov avatar
Expert
Pridružio se: Pon Avg 08, 2011 1:01 am
Kontakt:
Pohvaljen: 4478
Pohvalio: 15512

Postod Somi303 » Sub Maj 01, 2021 2:52 pm

Slika
За коришћење фотографија контактирати --> milossmiljkic@yahoo.com

profa_chb napisao:Preterano mašinski razmišljam? Reci mi, molim te, imaš li neki lek za to? Da se učlanim u tvoj Nezavisni sindikat nezadovoljnih suvozača koji poznaju pravo stanje?
Pohvale za post: 2

Povratak na “Projekti u izgradnji”