Šta je novo?

Sportski događaji

Pa, ne pita se, ali je u pravu. Kakav god da je decko, sa tom izjavom je bio u pravu, a ljudi se sprdaju. Digli svi nos, kao i sam Novak izgleda, nazalost. Imas mec sa Zverevim, polufinale OI, jedan od najbitnijih meceva u karijeri, nikada nije ni dosao do finala... I mi kao nacija, a i izgleda i on, usli smo u sve sa stavom - lagano, nema sanse za poraz. Ne moze se ignorisati taj potcenjivacki momenat da juri dva zlata, a nikad nije stavio ni zlato u singlu u dzep.
 
Не знам много о припреми тенисера, али својевремено сам читао да им ти дубл мечеви дођу нешто као тренинг. Мада, овде је згуснут распоред и врућина, и исто мислим да није требало да игра то.
 
Od dva "sigurna" zlata nismo uzeli ni jedno. Ne znam da li se to još nekoj državi dešava ovako redovno.
 
А, добро, и говорио је да му се не иде на Олимпијаду. Има 34 године и свестан је својих лимита. Једино то за микс дубл ми баш није јасно.
 
Nije Novak potcenio Zvereva, već je sagoreo u želji za zlatom. Verujem da bi on menjao par gs titula za zlato sa oi..preopterećen je željom da ispravlja naše krive Drine i leči naše komplekse pred svetom. To ga uvek košta boljih rezultata na oi.

Drugo, Zverev je danas od sredine drugog seta zaigrao u Vavrinkinom modu iz najslavnijih dana, jer jedino tako Novak i može da se dobije.. sasuo 43 vinera, igrao na sve ili ništa, bez ikakvog pritiska i straha. Njemu niko reč ne bi rekao da je izgubio, a šta je sada u Novakovoj glavi teško je i zamisliti.

Novaka je ovde koštao i sam njegov karakter. Zamlaćivanje po selu, slikanje sa svima živima, deljenje saveta o svemu i svačemu. To nije trebalo da radi, dobro i koronu nije zakačio.. Miks je za njega samo trening, ne verujem da je to igralo veću ulogu.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=868279#p868279:dyi0eid2 je napisao(la):
tribi » Fri Jul 30, 2021 12:29 pm[/url]":dyi0eid2]Od dva "sigurna" zlata nismo uzeli ni jedno. Ne znam da li se to još nekoj državi dešava ovako redovno.

A koje je drugo sigurno zlato koje nismo osvojili?

Djoković i Arunovićka su najveći baksuzi na OI. Kada god je trebalo na OI da odigraju najbolje podbacili su. Zorana ima 3 puta 4. mesto i danas posle prvog kruga kvalifikacija drži prvo i onda padne na 9. :bash:

Za Novaka mi je baš žao. Jbg, namera je bila najbolja, ali šta da se radi.
 
Nije njemu smetalo slikanje i zezanje u selu.
Ja mislim da je sa dva zlata hteo da se “iskupi” za prethodne rezultate na OI.

Njemu zaista ne odgovara ova vlaga, mislim da ima generalno problem za znojenjem (setite se onih pilula što je tražio od svog boksa pre nekoliko godina).
 
не постоје сигурне медаље, а нарочито не сигурна злата. постоје само потенцијалне медаље. тај ко каже да постоје сигурне медаље, сигурно се никада није бавио такмичарским спортом
 
Nisam neki ekspert, ali po meni razlika izmedju dubla i singla dodje kao izmedju NBA i FIBA pravila.

Mene bi zbunilo, jednom ti je jedna linija aut, posle par sati druga. Plus neke druge stvari.

Nije neka bitna razlika, ali teniserima cesto takve sitnice prave razliku, doba dana kad se igra, da li je zatvoren krov, kakvo je vreme...

Moje misljenje je da je morao da ima pun fokus na singl i da se malo ponasao kao Drim Tim u kosarci. Nisu bas ljudi poput Zvereva toliki duduci. Precenio se jednostavno, ajde da ne idem toliko daleko da kazem da se uobrazio ili nesto slicno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=868304#p868304:1dkvpwjq je napisao(la):
milaki990 » 30 Jul 2021 12:41 pm[/url]":1dkvpwjq]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=868279#p868279:1dkvpwjq je napisao(la):
tribi » Fri Jul 30, 2021 12:29 pm[/url]":1dkvpwjq]Od dva "sigurna" zlata nismo uzeli ni jedno. Ne znam da li se to još nekoj državi dešava ovako redovno.

A koje je drugo sigurno zlato koje nismo osvojili?
Basketaši, četvorostruki svetski prvaci i ubedljivi favoriti za zlato.
 
Sta vam je bitnije kada gledate drzave po broju medalja? Broj zlatnih ili ukupno? ja pratim broj zlatnih, kao u biciklizmu gleda se samo pobedni druga mesta nisu bitna.
I po broju zlata izgleda da amerikanci zaostaju I prvi put nece biti prvi
 
Nego, sa Olimpijade na fudbal - ko i za čije babe zdravlje forsira u Zvezdi izvesnog centarfora Krstovića, od kojeg bolje igra fudbal jedno pet ljudi u mojoj zgradi?

Da nema možda 'bonus igrača' u Uefinim takmičenjima, pa Deki uvodi ovog panja u igru pre Bena (Pavkova... bilo koga)? Još se mamlaz ljuti na majstor Ivanića.
 
Definitvno je igra Zvezde u ovoj godini mnogo lošija nego na početku prošle.

Sjajne košarkašice, savršene odbojkašice i vaterpolisti. Mnogo znači dobar trener.
 
Novak Djokovic nije najbolji srpski sportista svih vremena vec Tijana Boskovic.
 
Stvarno cemo ignorisati da je lik iskulirao svoju zemlju i osvaja medalje za tudju?
 
наравно да нећемо. свака њему част, и заслужује свако поштовање
 
Pa taj "lik" je dobio batine od predsednika gruzijskog rvačkog saveza, nije tek tako došao u Srbiju zbog vrućih kolača.. Ide čovek tamo gde će ga poštovati, svakako veliki uspeh i sve čestitke.
 
Pa jak je sportista kad ga neki cica predsednik prebije. Samo dokaz kakav je to deveti esalon sporta kad takav kilavac uzme medalju.
 
3 puta evropski prvak i po jednom treći na svetskom prvenstvu i olimpijskim igrama.. Šta neko, po tvojim visokim kriterijumima, treba da ispuni da bi ušao u "prvi ešalon"?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=869470#p869470:3uk6p4t0 je napisao(la):
Beki » 04 Авг 2021, 17:53[/url]":3uk6p4t0]Pa jak je sportista kad ga neki cica predsednik prebije. Samo dokaz kakav je to deveti esalon sporta kad takav kilavac uzme medalju.

па и да си најјачи човек на свету, када те нападне више криминалаца са штанглама, тешко да можеш да се одбраниш. зар не?
 
Чича предсеник је вероватно бивши хрвач... а ко зна која је досад постао категорија:))
 
Vrh