Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Teme o pojedinačnim projektima koji se nalaze u izgradnji

Moderator: Igor

mahatmagadni
Novice
Pridružio se: Pet Mar 05, 2021 9:38 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 1
Pohvalio: 0

Re: RE: Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod mahatmagadni » Uto Sep 14, 2021 3:11 pm

00Vlada00 napisao:Da li je nekome poznato kako su resene instalacije za sistem daljinskog grejanja u samom stanu? Da li su vidljive i postavljene duz zidova kao u vecini objekata ili su mozda izveli nesto tipa da idu kroz kosuljicu i izlaze do samog radijatora?
PozdravSlika

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
Pohvale za post: 1
Vesnik
Intermediate
Pridružio se: Pon Dec 14, 2020 11:03 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 86
Pohvalio: 106

Re: Sunnyville Višnjička Banja [stambeni kompleks]

Postod Vesnik » Uto Sep 14, 2021 3:57 pm

00Vlada00 » Уто Сеп 14, 2021 2:44 pm napisao:Da li je nekome poznato kako su resene instalacije za sistem daljinskog grejanja u samom stanu? Da li su vidljive i postavljene duz zidova kao u vecini objekata ili su mozda izveli nesto tipa da idu kroz kosuljicu i izlaze do samog radijatora?

Nema vidljivih instalacija. To je sve korektno odrađeno. Bar mislim da jeste.
00Vlada00
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Pon Maj 10, 2021 8:14 am
Kontakt:
Pohvaljen: 24
Pohvalio: 24

Postod 00Vlada00 » Sre Sep 15, 2021 7:42 am

Ukoliko je nekome ova info bitna... Lamela 16, trenutno se postavlja parket, nas su zvali za realizaciju kredita i potpisivanje ugovora, jedna firma je dobila posao za izgradnju saobraćajnice i kreće se sa radom. Hvala za info vezanu za cevi.
Da li je neko od buducih stanara, prilikom obilaska stanova u premium zgradi primetio oštećenja na diht gumi alu stolarije?
MajaR
Novice
Pridružio se: Ned Jan 17, 2021 12:36 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 12
Pohvalio: 34

Postod MajaR » Sre Sep 15, 2021 7:51 am

00Vlada00 » Sre Sep 15, 2021 5:42 am napisao:Ukoliko je nekome ova info bitna... Lamela 16, trenutno se postavlja parket, nas su zvali za realizaciju kredita i potpisivanje ugovora, jedna firma je dobila posao za izgradnju saobraćajnice i kreće se sa radom. Hvala za info vezanu za cevi.
Da li je neko od buducih stanara, prilikom obilaska stanova u premium zgradi primetio oštećenja na diht gumi alu stolarije?

Hvala na informacijama. A koja ste vi lamela/faza? Znam da je poslednja informacia sa foruma da je cela treća faza dostigla 80%, ja sam četvrta pa me zanima da li se i nama sve to primiče. Hvala, pozdrav :)
00Vlada00
Korisnikov avatar
Novice
Pridružio se: Pon Maj 10, 2021 8:14 am
Kontakt:
Pohvaljen: 24
Pohvalio: 24

Postod 00Vlada00 » Sre Sep 15, 2021 8:21 am

Lamela 16, to je mislim druga faza, receno nam je da sto se tice parketa, okvirno dve do tri nedelje po lameli, saobracajnica po njihovoj prognozi dva meseca do zavrsetka radova.
StoleFaca
Novice
Pridružio se: Uto Jun 29, 2021 10:47 am
Kontakt:
Pohvaljen: 3

Postod StoleFaca » Čet Sep 16, 2021 2:36 pm

Himna kupaca stanova u E zgradi: ZaboravljEni od Pilota
Pohvale za post: 2
halezmo
Beginner
Pridružio se: Sub Jun 27, 2020 12:45 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 27
Pohvalio: 6

Postod halezmo » Sub Sep 18, 2021 9:58 am

StoleFaca » Čet Sep 16, 2021 2:36 pm napisao:Himna kupaca stanova u E zgradi: ZaboravljEni od Pilota

Kako kažu evo još malo (u Novembru) pa će moći da se krene sa procedurom za kredit. Mada mislim da od toga nema nista...

Na katastru za parcelu E zgradi vidim ovo:

Парцела 13554
Датум: 29.07.2021
Број предмета: 952-02-7-015-6281/2021
Опис: ПОКРЕНУТ ПОСТУПАК ЗА ПРОМЕНЕ НАСТАЛЕ ИЗГРАДЊОМ И ДОГРАДЊОМ ОБЈЕКТА

Ko zna sta se tu radi...
SunnyJ
Intermediate
Pridružio se: Pet Mar 13, 2020 6:28 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 165
Pohvalio: 72

Postod SunnyJ » Sub Sep 18, 2021 12:10 pm

Videh kad sam prolazio, da su zaštitili garažu na E zgradi, tako što su je po obodu oko spoljnih betonskih stubova obložili nekim materijlalom, ne videh da li je geotekstil, guma, cerada... Ovo je verovatno urađeno kako unutrašnje radove ne bi ometali vremenski uslovi. Ne znam kako se nisu setili da ozidaju spoljne zidove, nego krpe ovako privremenim rešenjima.
Takođe, s obzirom da je sada u unutrašnjosti garaže mračno jer je zatvorena na ovaj način, postavljene su na plafon neonke...
Hlodoveh
Beginner
Pridružio se: Sub Mar 27, 2021 10:05 am
Kontakt:
Pohvaljen: 22
Pohvalio: 1

Postod Hlodoveh » Sub Sep 18, 2021 1:38 pm

Šta se dešava sa onom zgradom izmedju E i EP? Ima li ko info hoće li biti predugovora ove godine, zašto ne zidaju gornji levi ugao zgrade (lamelu D, mislim da je tako obeležena)?
Džo
Novice
Pridružio se: Pet Jul 09, 2021 3:51 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 5

Postod Džo » Sub Sep 18, 2021 5:14 pm

Nama su rekli da se spremaju predugovori i da se nadaju da ce do kraja godine biti na 80% i za ulazak u proceduru za kredit.Ali kad sam pitala da li su resili gradjevinsku dozvolu nisam dobila odgovor,sve u fazonu bice.Trazila sam da mi proslede svu dokumentaciji koju imaju i evo vec 2 nedelje mi ne odgovaraju na mail a kad pozovem isto samo neko skretanje sa teme.Jako me sve to nervira,mislim da cemo zavrsiti kao E zgrada :| Komunikacija sa njima je toliko jadna i bezobrazluk kako se ophode prema kupcima,nemaju nikad nikakvu informaciju,ali zato kada njima nesto treba eto ih azurni,zovu,sve moze :oops:
A da,pitala sam zasto D lamela nije ozidana a odgovor je bio kako nije,naravno da je ozidana :?: eto to je sve sto znam,ako neko ima neke bolje info nadam se da ce podeliti
AndUp
Intermediate
Pridružio se: Pon Maj 08, 2017 6:56 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 84
Pohvalio: 44

Postod AndUp » Sub Sep 18, 2021 5:17 pm

Mi iz zgrade koja je prva useljena u naselju još nismo dobili upotrebnu dozvolu i mogućnost da uknjizimo stanove….

Sent from my iPhone using Tapatalk
halezmo
Beginner
Pridružio se: Sub Jun 27, 2020 12:45 pm
Kontakt:
Pohvaljen: 27
Pohvalio: 6

Postod halezmo » Sub Sep 18, 2021 6:21 pm

AndUp » Sub Sep 18, 2021 5:17 pm napisao:Mi iz zgrade koja je prva useljena u naselju još nismo dobili upotrebnu dozvolu i mogućnost da uknjizimo stanove….

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo je prosto neverovatno, da li ima neke komunikacije sa investitorom da se to konacno zavrsi?
Hlodoveh
Beginner
Pridružio se: Sub Mar 27, 2021 10:05 am
Kontakt:
Pohvaljen: 22
Pohvalio: 1

Postod Hlodoveh » Sub Sep 18, 2021 8:42 pm

Džo » Sub Sep 18, 2021 5:14 pm napisao:Nama su rekli da se spremaju predugovori i da se nadaju da ce do kraja godine biti na 80% i za ulazak u proceduru za kredit.Ali kad sam pitala da li su resili gradjevinsku dozvolu nisam dobila odgovor,sve u fazonu bice.Trazila sam da mi proslede svu dokumentaciji koju imaju i evo vec 2 nedelje mi ne odgovaraju na mail a kad pozovem isto samo neko skretanje sa teme.Jako me sve to nervira,mislim da cemo zavrsiti kao E zgrada :| Komunikacija sa njima je toliko jadna i bezobrazluk kako se ophode prema kupcima,nemaju nikad nikakvu informaciju,ali zato kada njima nesto treba eto ih azurni,zovu,sve moze :oops:
A da,pitala sam zasto D lamela nije ozidana a odgovor je bio kako nije,naravno da je ozidana :?: eto to je sve sto znam,ako neko ima neke bolje info nadam se da ce podeliti

Nije 1 blok stavljen na D lamelu. 1 blok, a pocinju fasadu na nekim delovima. I onda ce uraditi fasadu pa ce prasiti pored izradjene fasade dok budu zidali D lamelu. Opste rasulo. I meni su precutali za dozvolu, znam da je nemaju, nisu je nikad ni imali, to je bila prica da su ranije imali pa su sad u procesu dobijanja nove zbog ekstra sprata.
Sto se tice upotrebne to je veliki problem koji svi nekako zanemaruju jer su usredsredjeni na rokove izrade zgrade i useljenje.

Povratak na “Projekti u izgradnji”